Nicodin

Nicodin - narkotiku ar choleretic efektu.  Tabletes Nicodin

Farmakoloģiskās iedarbības Nicodin

Nicodin ir choleretic, pretiekaisuma, pretmikrobu, baktericīda iedarbība.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - gidroksimetilnikotinamid.

Produkta veids

Nicodin tabletes.

Analogi sagatavošanas: Izohol, Felozan, Koloton, Bilamid, Holamid, Bilizorin, Holoton.

Indikācijas

Nicodin spēkā iekaisumu žultsceļu un žultspūšļa (holecistīts, holangīts), iekaisums žultsceļu un aknu audos (hepatocholecystitis), urīnceļu infekcijas, žultsakmeņi, iekaisums tievo zarnu un kuņģa gļotādas (gastroenterīts), kā arī reaktīvā hepatītu, gastrīts, enterīts, kolīts.

Visefektīvākais līdzeklis pret slimībām, ko izraisa E. coli.

Instrukcijas Nicodin: kā izmantot

Nicodin pieņemts pirms ēšanas, pēc 0, 5-1 g (viena vai divas tabletes). Ja slimība pavada drudzis vai vienlaicīga lietošana antibiotikas izrādījās efektīva, ir iespējams palielināt ikdienas devas, kas līdz 8 Nicodin Kad labāk pacients uzskata, devu pakāpeniski samazina, vispirms līdz 3-4 g, un pēc tam - uz standarta terapeitisko devu no 0, 5 g -1

Lietot medikamentus 10-14 dienas, 3-4 reizes dienā, pēc tam, kad ārstēšana ir pārbaudīts. Ja nepieciešams, atkarībā no šīs analīzes, ārstēšana var atkārtot.

Tā Nicodin nav pretsāpju iedarbība, un mazina spazmas, pacientiem ar smagu sāpju ārstēšana narkotiku laikā var ņemt Promedol (pretsāpju) un spazmolītisķiem.  Holamid - analogā Nicodin

Blakusparādības Nicodin

Pacientiem ar slimībām, ko pavada nav skābes kuņģa sulas, Nicodin var izraisīt gremošanas traucējumus. Šādi pacienti terapijas laikā ir ieteicams lietot zāles Atsidin-pepsīns vai atšķaidītu sālsskābi.

Dažos gadījumos, ārstēšanas laikā, pacienti saka, ka sāpes labajā augšējā kvadrantā jutās spēcīgāks. Visbiežāk novērotās blakusparādības, piemēram, attīstot sastrēguma formu hepatīts.

Kontrindikācijas

Nicodin norādījumu nevar lietot pacientiem ar neiecietību gidroksimetilnikotinamida.

Uzraudzībā veikt Nicodin pacienti ar holestāzi, antacīdu gastrīts.

Nepraktizē paredzēto narkotiku grūsnības, laktācijas laikā, kopš tika veikta izpēte par zāļu drošumu šajās valstīs.

Яндекс.Метрика