Nicorette

 Nicorette patch
 Nicorette - narkotiku ārstēšanai tabakas atkarības.

Farmakoloģiskā darbība

Produkts satur nikotīnu, un tāpēc to lieto aizvietošanas terapiju, lai atbrīvoties no nikotīna atkarības.

Pieteikums Nicorette palīdz samazināt tieksmi pēc tabakas, vienlaikus norādot, ka nikotīns nonāk organismā ar narkotiku nes mazāku kaitējumu nekā smēķēšana cigarešu.

Spriežot pēc atsauksmēm, Nicorette ļauj izvairīties no svara pieaugumu, kas parasti pavada nikotīna lietošanas pārtraukšanas.

Produkta veids

Izgatavošanas Nicorette plāksteris, inhalatoru un smaganu Nicorette.

Indikācijas Nicorette

Nicorette veikt, lai mazinātu tieksmi pēc tabakas. Vislielākais efekts, spriežot pēc atsauksmēm par Nicorette, var panākt tikai augstā personiskās motivācijas atbrīvoties no nikotīna atkarības.

Nicorette saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas gadījumā kategorisks atteikums smēķētājs ārstēšanu. Šajos gadījumos, aģents tiek izmantots, lai samazinātu cigarešu skaitu patērētās dienā.

Arī narkotiku palīdz gadījumos, kad pacients ir laika tabakas atkritumu - tas atvieglo izpausme abstinences sindromu.

Kontrindikācijas

Nicorette atbilstoši norādījumiem nevar izmantot, ja Jums ir paaugstināta jutība.

Ar aprūpi izrakstīt līdzeklis pret tiem, kas cieta insultu, sirdslēkmi, koronāro artēriju šuntēšanas operācijas, angioplastija, stenokardija, aritmija, nekontrolēta hipertensija, mērena un smaga aknu slimība, nieru, kuņģa-zarnu trakta.

Jautājums par līdzekļu izlietojumu grūtniecēm nolēma individuāli.

Lietošanas instrukcijas Nicorette

Ārstēšana nikotīna atkarības ir labāk sākt ar lietošanu košļājamā gumija Nicorette. Pieļaujamā dienas deva - 8-12 2 mg košļājamo gumiju.

Smagas nikotīna atkarības kad kūpinātu vairāk nekā divdesmit cigaretes dienā, ieteicams lietot košļājamo gumiju 4mg.

 Košļājamā gumija Nicorette
 Dienu nevar dzert vairāk kā 24 košļājamās gumijas.

Izmantojiet košļājamā gumija nedrīkst būt mazāks par trim mēnešiem. Nicorette Instrukcijas norādīja, ka pēc pusotra mēneša izsmēķēto cigarešu skaita katru dienu ievērojami samazināts. Ja nav uzlabojumu, ir ieteicams, lai mainītu pieeju ārstēšanai. Pilnīga atteikšanās no cigaretēm ir iespējama tikai gadījumā, ja morālo gatavību pacienta un ne agrāk kā sešus mēnešus pēc terapijas sākumā Nicorette.

Ja pēc 9 mēnešiem terapeitisko iedarbību nav noticis, un pacients turpina smēķēt vajadzētu arī mainīt pieeju ārstēšanai.

Spriežot pēc pārskatiem Nicorette, vairumā gadījumu, patoloģisko tieksmi pēc nikotīna pazūd tikai vienu gadu pieteikumu instrumenti.

Ārstēšanai, jūs varat izmantot Nicorette inhalatoru. Viņš, piemēram, košļājamo gumiju lieto, ja ir vēlme smēķēt. Nelietojiet vairāk nekā divpadsmit Nicorette inhalators kārtridži dienā. Precīzāka deva tiek pielāgots individuāli un izmanto Nicorette inhalatoru par 6-12ned tad pakāpeniski samazināt devu nikotīna.

Ārstēšana nikotīna atkarības, izmantojot Nicorette patch ilgst mazāk nekā trīs mēnešus, bet ne vairāk kā sešus mēnešus. Procedūra sākas ar to, kā piemērot 15 mg plāksteris, kas tiek piemērots katru rītu un noņemta naktī. Pakāpeniski pāriet uz recepšu ielāpus un Nicorette 10 mg 5 mg.

Blakus efekti

Bieži veselības pasliktināšanos, izmantojot Nicorette nav pati narkotika, un nikotīna atsaukšanu. Tur var būt slikta dūša, vājums, reibonis.

Dažos gadījumos, lietošana aģentu izraisīt tahikardiju, žagas, gremošanas traucējumi, aritmija, čūlas uz gļotādas mutes un rīkles, alerģiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика