Nifedipine

 Nifedipine 10 mg
 Nifedipine - līdzekļi, kas pazemina asinsspiedienu.

Farmakoloģiskā darbība

Nifedipine ir antiischemic rīcība novērš kalcija jonu ieplūdi asinsvadu gludās muskulatūras šūnās un kardiomiocītos, samazina spiedienu, paplašinot perifēros un koronārās artērijas, samazina kopējo perifēro asinsvadu pretestību, miokarda kontraktilitāti (nedaudz) uzlabo koronāro asins apgādi.

Spriežot pēc atsauksmēm, Nifedipine uz neietekmē vadītspēja miokarda, antiaritmiskie līdzekļi darbība nav.

Produkta veids

Atbrīvojot Nifedipine tabletes parasto un ilgstošas ​​darbības risinājumu.

Indikācijas Nifedipine

Nifedipine tiek lietots atbilstoši norādījumiem: koronārā sirds slimība ar stenokardicheskie uzbrukums, hipertensija, tostarp nieres.

Nifedipīns tiek kombinēts ar verapamila var izmantot nefrogēnu hipertensiju - narkotikas lēni progresēšanu nieru mazspēju.

Arī, narkotiku iekļauts kompleksā terapijā hroniskas sirds mazspējas gadījumā.

Kombinācijā ar bronhodilatatoriem nifedipīnu preparātiem var piemērot atbilstoši instrukcijas bronhiālās astmas par uzturošo terapiju.

Labas atsauksmes par nifedipīna, ko izmanto Reino slimības - ir pozitīva ietekme uz smadzeņu hemodinamikas.

Instrukcijas nifedipīna

Tabletes lieto iekšķīgi 0, 01-0, 3-4r 01gr / dienā (līdz 120mg / dienā). Ārstēšana ilgst 1-2mes un vairāk.

Nifedipine norāde hipertensīvās krīzes vai uzbrukums stenokardicheskie veikt sublingually, vienu 10 mg tableti novieto zem mēles, atrisinot dažas minūtes. Lai paātrinātu sākuma terapeitisko efektu, tableti var nokļūt kodols, bet nav norīt, atstāt zem mēles, lai izšķīdinātu. Tādējādi pacients pusstundu jābūt guļus stāvoklī. Pēc 20-30min kas saņem līdzekļus tiek atkārtots, palielinot devu dažreiz līdz 20-30mg. Pēc uzbrukums apstājās, pacients tiek pārcelts uz uzņemšanas nozīmē iekšā.

Nifedipine ilgstošas ​​darbības tabletes efektīvi ilgstošas ​​ārstēšanas. Piešķirt tos ņemt 1-2r / dienā 20 mg, dažreiz divas p / dienā 40 mg. Tabletes tiek veikti pēc ēšanas, ne sakost.

 Nifedipine Tabletes
 Intravenoza noņemt personu no hipertensijas krīzes nozīmē ieteicams ievadīt summu 0, 005gr par 4-8ch, kas atbilst 6, 3-12, 5 ml infūziju šķīduma stundā.

Pieļaujamās devas instrukcijas par nifedipīna - 15-30mg / dienā.

Blakus efekti

Nifedipine var izraisīt šādas blakusparādības ir: pietvīkums no ādas, tahikardija, hipotensija, perifēra tūska, bradikardija, asistoliju, palielināts stenokardicheskie uzbrukums, slikta dūša, caureja, grēmas, aknu darbības traucējumi, smaganu hiperplāzija, dispepsija, galvassāpes, parestēzija, muskuļu sāpes, neskaidra redze un miegs, leikopēnija, trombocitopēnija, palielināt ikdienas urīna izvadi, ginekomastija, izsitumi uz ādas, nieru darbības traucējumiem (ar ilgstošu lietošanu narkotisko vai lielās devās).

Ir atsauksmes par nifedipīna, kas izraisa dedzināšanas sajūta, ievadīts intravenozi injekcijas vietā.

Instrukciju Nifedipine arī norādīja, ka intrakoronāra administrācija vienu minūti pēc sākuma infūzijas var būt hipotensija, paātrināta sirdsdarbība. Šie simptomi izzūd pakāpeniski 5-15min.

Kontrindikācijas

Jūs nevarat lietot pacientiem ar hipotensiju, sabrukumu, smaga sirds mazspēja, kardiogēnu šoku, smagu aortas stenozes, paaugstinātu jutību.

Zīdīšanas laikā, grūtniecība Nifedipīns nav ieteicams, jo gaitā viņa pētījumiem konstatēja teratogēnu un embriotoksicitāti rīcību. Bet ginekoloģiskajā praksē dažkārt izrakstīt nifedipīna grūtniecības laikā, lai samazinātu spiedienu, kad citi līdzekļi (piemēram, mātere vai dopegit) nepalīdz. Tiek arī norādīts, ka Nifedipine grūtniecības laikā palīdz samazināt toni dzemdes, lai gan plaši izplatīta šajā norādē vēl nav saņēmusi nifedipīna.

Яндекс.Метрика