Nikoshpan

 Nikoshpan
 Nikoshpan - vazodilatatori.

Farmakoloģiskā darbība

Nikoshpan - apvienot instruments, kas ir daļa no kuriem ir nikotīnskābe un Drotaverine hidrohlorīds, tāpēc, tā terapeitiskais efekts ir saistīts ar farmakoloģisko darbību katras sastāvdaļas.

Niacīns ir iesaistīta procesos audu elpošanas, paplašina asinsvadus, kas iesaistīti metabolismu tauku. Drotaverine ir relaksējoša iedarbība uz muskuļu audiem.

Detaļu kombinācija padara to iespējams novērst sāpes, ko izraisa spazmas asinsvados.

Produkta veids

Nopirkt nikoshpan var tabletes un risinājumu.

Analogā nikoshpan - nikotīnskābi.

Indikācijas nikoshpan

Nikoshpan instrukcijas izmantoto aterosklerotiskās encefalopātija, smadzeņu asinsvadu spazmām, izdzēšana endarterīts, koronārās aterosklerozes, asinsvadu sašaurināšanās rodas menopauzes laikā.

Labs efekts tiek novērota pēc zāļu lietošanas, lai atvieglotu migrēna galvassāpes parasti.

Kontrindikācijas

Nikoshpan apmācības ir kontrindicēta smagu sirds, aknu, nieru mazspēja, bērni līdz 18L., Ja konstatēta pastiprināta jutība.

Starp palīgvielām preparātā ir laktoze, tāpēc to nevar uzskatīt par pacientiem ar laktozes nepanesību: var attīstīties novirzes kuņģa-zarnu traktā.

Ir konstatēts, ka instruments nenoliedz negatīvo ietekmi uz augli, bet pirms jūs pērkat nikoshpan, māsu, grūtniecei vajadzētu saņemt atbilstošu palīdzību no ārsta, jo pētījumi par drošību narkotiku šajās valstīs nav veikti.

Ārstēšanas laikā Nikoshpanom Jāatzīmē, ka tas mazina perorālo kontracepcijas līdzekļu un līdzekļu pazemina cukura līmeni asinīs, kā arī narkotiku L-dopa, lai ārstētu Parkinsona slimību.

Vienlaicīga lietošana līdzekļus no statīniem var izraisīt miopātiju un akūtu rabdomiolīzi.

Lietošanas instrukcijas nikoshpan

 Nikotīnskābe - līdzīgi nikoshpan
 Nikoshpan veikt vienu tableti 1-3r / dienā subkutāni vai intramuskulāri pie 1-2ml vienu vai divas p / dienā.

Ja nepieciešams, jūs varat ievadīt nikoshpan vēnā devā 1 ml.

Ārstēšanai perifēro asinsrites traucējumi tiek ievadīts artērijā augšstilbā - 1-2ml.

Lai novērstu migrēnas un asinsvadu spazmas tablete vislabāk tukšā dūšā, citu iemeslu dēļ - pēc ēšanas.

Blakus efekti

Nikoshpan var izraisīt reiboni, izsitumi, slikta dūša, dispepsija, galvassāpes, samazināta spiediena, dedzinoša sajūta injekcijas vietā, ģībonis, nieze, bezmiegu, aizcietējumiem.

Līdzīgas blakusparādības novērotas pēc lietošanas analogo nikoshpan: apsārtums no ķermeņa, sejas, reibonis, nejutīgums, pazeminātā spiedienā.

Яндекс.Метрика