Nimesil

 Nimesil
 Nimesil - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Rīks ir spēcīga pretiekaisuma, pretiekaisuma, pretsāpju iedarbība, ir labi panesama ilgstošas ​​terapijas laikā, attiecas uz sulfonamīdiem. Aktīvā viela ir - nimesulīdu.

Spriežot pēc atsauksmēm Nimesil straujo attīstību dažādu terapeitisko efektu, kas darbojas sešas stundas pēc zāļu ieņemšanas.

Produkta veids

Izgatavošanas Nimesil pulveris atšķaidīšanas ūdenī un vēlāko iekšējai lietošanai.

Indikācijas nimesil

Nimesil saskaņā ar instrukcijām, kas norādīti: atdalītu infekcijas iekaisuma, ārstēšanai deģeneratīvām iekaisuma patoloģiju muskuļu un skeleta sistēmas (artrīts, bursīts, muguras sāpes, išiass, reimatisma, osteoartrīta), ārstēšana ginekoloģiskā, asinsvadu, uroloģiskās slimības, noņemt siltumu no dažādiem avotiem.

Labas atsauksmes par Nimesil, ko izmanto, lai atvieglotu zobu sāpes, galvassāpes, menstruāciju sāpes, un sāpes pēc operācijas, traumas.

Pieteikums Nimesil efektīvi gadījumā asu sāpju lēkme un ilgstošas ​​terapijas laikā.

Dozēšanas nimesil

 Nimesil pulveris
 Nimesil bērniem pēc 12L, pieaugušie ilgt divas noteiktā p / nakts vienā iepakojumā (100mg nimesulīdu). Parasti pieņemts pēc ēšanas, izšķīdinot 100 ml ūdens. Sagatavot suspensiju, tai nekavējoties dzert, saglabāt to nevēlami.

Maksimālais terapijas ilgums atbilstoši norādījumiem Nimesil 15.d.

Blakus efekti

Nimesil reti izraisa blakusparādības. Tikai sākumā terapijas un individuālo uzņēmību, var rasties reibonis, nervozitāte, encefalopātija, nemiers, galvassāpes, tahikardija, piesārtums, augsts asinsspiediens, asiņošana.

Application Nimesil var izraisīt arī caureja, dispepsija, vemšana, asiņošana kuņģa-zarnu traktā, perforācija kuņģa, meteorisms, gastrīts, aizcietējums, neskaidra redze, izsitumi, apsārtums, nieze, svīšana, bronhu spazmas, eritēma, tūska, dzelte, holestāze, urinācijas traucējumi, nefrīts, nieru mazspēja, anēmija, eozinofīlija, purpura, trombocitopēnija, paaugstināts aknu enzīmu, pancitopēnija.

Pārdozēšanas simptomi ir: slikta dūša, vemšana, miegainība, apātija, asiņošana no gremošanas trakta (reti). Par ārstēšana saindēšanās pacientam tika mazgāti kuņģī, dot aktīvo ogli, ja nepieciešams, veikt papildu simptomu ārstēšana.

Kontrindikācijas

Neiecelt Nimesil bērnus 12L., Pacientiem ar kuņģa-zarnu trakta čūlas, stipra asiņošana no kuņģa un zarnu trakta, diabēta tipa 2, smagas nieru slimības, caureja, paaugstināta jutība, grēmas, vemšana, slikta dūša, sastrēguma sirds mazspēju, augsta spiediena, sūdzībām par sāpēm vēderā.

Arī pulveris Nimesil kontrindicēta grūtniecēm, barojošām sievietēm.

Instrumentu uzlabo rīcības furomesida un narkotikas lieto, lai samazinātu asins recēšanu. Tas arī ir tendence palielināties koncentrāciju litija asinīs, nostiprināt ietekmi ciklosporīna uz nieru funkcijas.

Blakusparādību nimesil palielinās risks, kad kopā ar metotreksātu.

Nimesil piesardzīgi pacientiem, kas lieto citus pretsāpju, pretiekaisuma zāles un diurētiskie līdzekļi, un tiem, kas ietekmē spiedienu. Esiet ārsta uzraudzībā, un pacientiem vajadzētu būt, ņemot vienlaicīgi Nimesilom Hydantoin vai sulfonamīdiem.

Яндекс.Метрика