Nimesulīds

 Nimesulīds tabletes
 Nimesulīds - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Nimesulīdu - pretiekaisuma līdzekļiem klasē sulfonanilides, ir pretsāpju un antioksidantu iedarbība, kas noņem siltumu.

Pretsāpju efekts narkotiku attīsta 20 minūtes pēc pieteikuma saņemšanas, tāpēc to var izmantot, lai atvieglotu pēkšņas sāpes uzbrukumiem.

Produkta veids

Nimesulīdu tablete, pulveris, suspensija un želeja.

Lietošanas indikācijas nimesulīda

Nimesulīdu saskaņā ar instrukciju noteiktajā osteoartrīts, psoriātisko artrītu, bursīts, Podarge, reimatoīdā artrīta, osteoartrīta, tendosinovītu, tendinīts.

Par nimesulīda lietošana tika arī pierādīts, lai novērstu sāpes, kas saistītas ar ginekoloģisko slimību, pēc operācijām, traumām, drudža infekcijas kopā ar iekaisumu.

Dozēšanas Nimesulīds

Nimesulīdu tabletes ilgt divas p / nakts viena lieta (100 mg), pēc ēšanas. Lai sagatavotu mg pulveris maksa mutvārdu risinājums 100. Lietojiet šķīdumu vai suspensiju gatavs un divi p / dienā.

Mazuļi 12L pēc sagatavošanas dots divās devās, pamatojoties 5 mg / kg ķermeņa svara.

Pieļaujamā dozēšanas iekārtas - 400 mg / dienā. Ārstēšanas ilgums tiek noteikts individuāli nimesulīdu. Veicot ilgtermiņa terapiju jātur kontrolē funkciju aknām un nierēm.

 Nimesulīds Gel
 Nimesulīdu Gel lokāli. Lai to izdarītu, 3cm želeja uz ādas un viegli paberzē. Daudzveidība piemērošanas gela - ne vairāk kā 4 p / dienā. Pārsējs apstrādāto zonu ādas zāles nav ieteicams.

Blakusparādības

Spriežot pēc atsauksmēm Nimesulīds ir labi panesams, tikai retos gadījumos, nevēlamās reakcijas veidā reibonis, slikta dūša, miegainība, galvassāpes, vemšana, grēmas, oligūriju, izsitumi, gastralgia, hematūrija, nātrene.

Arī instrukciju Nimesulīds norādīja, ka tā var būt anēmija, agranulocitoze, leikopēnija, trombocitopēnija.

Sakarā nimesulīda Gel var parādīties apsārtums, nieze, kairinājums un zvīņošanās, var mainīt krāsu.

Parasti, kad blakusparādība narkotiku apgāza.

Pārdozēšanas gadījumā rodas sāpes vēderā, vemšana, slikta dūša, reibonis, letarģija reakcijas, atmiņas traucējumus, samaņas, krampji, dezorientācija, pappilyarny nekrozi, nefrīts, hepatītu, dzeltena sklēras zaudējumus.

Lai novērstu saindēšanās veic standarta simptomātiska ārstēšana. Diurēze, dialīze, hemoperfūzija par spēkā neesošu.

Kontrindikācijas

Nimesulīds ir kontrindicēta bērniem saskaņā ar instrukciju uz 12L, pacientiem ar čūlas, kuņģa-zarnu trakta asiņošana, "aspirīns astmas", nieru, aknu, sirds mazspējas, ar augstu asinsspiedienu, aprūpē, grūtniecēm.

Saskaņā ar obligāto uzraudzību liecina nimesulīda lietošanu klātbūtnē alerģija pret tā aktīvo sastāvdaļu vai jebkuru citu nesteroīdo pretiekaisuma.

Ārstēšanas laikā ar nimesulīdu laikā jāapzinās, ka, ja tā saistīta ar antiagregantiem un antikoagulantus palielina asiņošanas risks atvēršanu. Konstatēts, ka zāles palielina līmeni litija asinīs.

Ir atsauksmes nimesulīda, ka tas ietekmē ātrumu psihomotorās reakcijas, tāpēc laikā ārstēšana nozīmē atturēties no transporta vadība, citu sarežģītu un potenciāli bīstamām iekārtām.

Яндекс.Метрика