Nimid

 Nimid tabletes
 Nimid - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Nimid attiecas uz grupu, nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļiem - sulfonanilides un ir pretiekaisuma, pretsāpju iedarbība.

Tiek arī norādīts, ka izmantošana Nimida ļauj samazināt bronhu spazmas, ko izraisa histamīna un acetaldehīdu.

Tabletes un pulveris izšķīdis Nimid labi uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta, ar pārtiku samazina uzsūkšanās ātrumu, bet terapeitiskais efekts, izmantojot rīcības nav.

Produkta veids

Izgatavošanas Nimid želeja, pulveris, suspensija un tabletes Nimid.

Indikācijas Nimida

Piekare, kas atšķaidīts ar ūdeni, tablešu un pulvera Nimid iekšķīgi: slimību, locītavu, kaulu, muskuļu (bursīts, reimatoīdā artrīta, osteoartrīta, mialģija, tendinīts), kā pretsāpju līdzeklis pēc operācijas, traumas dažādām slimībām ginekoloģijā, zobārstniecība, LOR prakse .

Arī no iekšu Nimid izmantošana parādīta drudzi, kas notiek ar augšējo elpošanas ceļu, augšējo elpošanas ceļu slimībām.

Gel Nimid izmanto tikai ārēji deģeneratīvām slimībām ir kustību sistēmas iekaisuma, ko pavada sāpes un pietūkums: podagras artrītu, psoriātisko, reimatoīdā un reimatoīdā, ankilozējošā spondilīta, Reitera sindroms, tendinīts, tenosinovīts, miozīts, osteoartrīts, muskuļu sāpes, neiralģija, išiass, muguras sāpes lumbago. Arī želeja ir efektīvs iekaisums mīksto audu, kas rodas pēc traumām, sastiepumiem, lūzumu un saišu traumu.

Dozēšanas Nimida

Tabletes Nimid gatavs apturēšana un izšķīdina siltā ūdenī pulvera Nimid pieņemts pēc ēšanas. Pieaugušie iecelt 100 mg / dienā (maksimāli 400 mg) divas p / dienā. Mazuļi 12L pēc apturēšanas, tabletes Nimid dod likmi 1, 5 mg / kg divas rindas / dienā. Pieļaujamā dienas deva bērniem - 5 mg / kg ķermeņa masas. Saskaņā ar instrukcijām Nimid, ar masu vairāk nekā 40 kg bērniem, vecākiem par 12 litriem var dot 100 mg zāļu, divi p / nakts viņiem un maksimālā deva ir 200 mg / dienā.

 Nimid gel
 Gel Nimid piemēroti, bez berzes, kārtiņu uz vietu, kur sāpes ir jūtama apmēram 4 p / dienā būtu rūpīgi nomazgājiet rokas pēc pieteikšanās gelu.

Blakus efekti

Pēc pieteikšanās Nimida iekšienē var rasties izsitumi, nātrene, nieze, angioedēma, slikta dūša, gastralgia, caureja, sāpes vēderā, aizcietējums, svīšana, var veidot čūla, perforācija, asiņošana kuņģa-zarnu traktā.

Arī instrukcijas Nimid norādīja, ka ārstēšana var rasties miegainība, galvassāpes, akūts hepatīts, reibonis, trombocitopēniskā purpura, aizdusu, bronhu spazmas, holestāze, hematūrija, dzelte, anēmija, eozinofilija, aizdusu, augsts asinsspiediens, tahikardija, piesārtums, astēnija laikā, redzes traucējumi, hipotermija, hipokaliēmiju.

Gel Nimid var izraisīt pīlings, ādas kairinājumu, nātrene. Pacientiem ar jutību pret aspirīnu un citiem nesteroidam gelu var izraisīt vazomotoros rinīts, angioedēma, aizdusu, bronhu spazmas.

Kontrindikācijas

Nimid apmācības ir kontrindicēta klātbūtnē kuņģa-zarnu trakta čūlas, pauda patoloģijas no aknām, nierēm, tieksmi uz asiņošanu, sirds mazspēju, paaugstinātu jutību pret aktīvo vielu šīs narkotikas.

Tāpat nav izrakstīt Nimid māsu, grūtnieces, pacienti ar narkomāniju un cieš no alkoholisma ar hronisku stadijā, bērniem līdz 12L., Pacientiem ar drudzi aizdomas, ir gripa vai akūtas ķirurģiskas patoloģijas.

Gel ir kontrindicēta dermatītu vai bojāt integritāti ādas vietā ārstēšanu, ar "aspirīns" astmas, sievietēm ar grūtniecības 3. trimestrī, bērniem līdz 12L.

Яндекс.Метрика