Nimotop

 Nimotop tabletes
 Nimotop - Gatavošanās uzlabošanai asinsriti smadzenēs.

Farmakoloģiskā darbība

Nimotop ir anti-išēmiska iedarbība, paplašina asinsvadus smadzenēs, novērš un mazina spazmas asinsvados smadzenēs, uzlabo stabilitāti neironiem. Aktīvā viela Nimotop - nimodipīns.

Narkotiku neietekmē miokarda kontrakcijas un atrioventrikulāro vadīšanu, pēc tā piemērošanas, paplašinot asinsvadus, pieaugums sirdsdarbība.

Tiek atzīmēts, ka narkotiku lietošana pacientiem ar akūtu asinsrites traucējumiem smadzenēs palīdz samazināt risku išēmisku neiroloģiskām patoloģijām un samazināt mirstību.

Pacienti ar pavājinātu atmiņu un uzmanību pēc tam, izmantojot Nimotop jūtamu uzlabojumu uzvedības reakcija, rādītāju psihometriskā testēšana.

Produkta veids

Sagatavo šķīdumu infūzijām un tablešu Nimotop.

Indikācijas Nimotop

Nimotop saskaņā ar norādījumiem indicēts, novēršana išēmisku neiroloģiski traucējumi, ko izraisa spazmas smadzeņu kuģiem, vai asiņošana dēļ plīsumu aneirisma. Attiecībā uz šīm norādēm parakstītas tabletes vai intravenozas narkotiku.

Nimotop tabletes lieto, lai ārstētu traucējumus koncentrācijas, atmiņas zudums, korekcijas psiho-emocionālo labilitātes gados vecākiem pacientiem ar smagu smadzeņu patoloģiju.

Kontrindikācijas

Nimotop instrukcijas ir kontrindicēta smagu aknu patoloģijas, smaga hipotensija, pastiprināta jutība pret 18L bērniem, laktācijas un grūtniecēm.

Nimotop nevar apvienot ar fenitoīnu, karbamazepīnu, rifampicīnu, fenobarbitālu un citu pretepilepsijas medikamentu.

Sakarā ar ļoti svarīgi Nimotop tikai nopietns kontrindikācija intravenozu narkotiku ir izskats nepanesības reakcijas līdzekļiem.
  Efektivitāte ir samazināta, ja tā saistīta ar nefazodonu un cimetidīnu un valproiskābi palielina koncentrāciju nimodipīnu asinīs.

Lietošanas instrukcijas Nimotop

Nimotop tabletes nav sakost, starp ēdienreizēm padara intervālu starp devām 4h.

In subarachnoid asinsizplūdums radīto plīsumu aneirismas caur lietojusi tabletes 5-14dn Nimotop infūziju šķīdumu - 60 mg uz 6 lpp / dienā. pēc nedēļas.

Saskaņā ar instrukcijām Nimotop ārstēšanai smadzeņu darbības gados vecākiem pacientiem apzinos noteikto 30 mg nozīmē trīs p / dienā. Ja pacientam ir aknu darbības traucējumi, devu var samazināt.

Lai novērstu migrēnas veikt 30 mg trīs p / dienā vairākus mēnešus.

Lai novērstu sekas, asiņošana pēc 4 dienām pēc Nimotop ievadīts intravenozi. Ārstēšanas ilgums - 10-14 dienas. Tad iet uz tablešu Nimotop - 6p 60 mg / dienā ik pēc četrām stundām.

 Nimotop risinājums
 Ārstēšanai išēmisku neiroloģisko rodas dēļ subarachnoid asiņošana, intravenoza Nimotop pār 5-14dn. Narkotiku lietošana, ir svarīgi sākt iespējami drīz pēc tam, kad asiņošana. Beigās infūzijas terapijas ievada pacientam, deva 60 mg tablete 6 / dienā ik pēc četrām stundām.

Šķīdums infūzijām ir jutīgs pret sekām, gaismas, tāpēc procedūras laikā, lai izvairītos no saules gaismas infūzijas sūkni, risinājums cauruļvadiem.

Blakus efekti

Nimotop var izraisīt caureju, slikta dūša, gremošanas traucējumi, slikta ēstgriba, vēdera uzpūšanās, aizcietējumi, zarnu nosprostojums, sausa mute, reiboņi, miega traucējumi, nogurums, agresivitāte, galvassāpes, trīce, depresija, hiperaktivitāte, trombocitopēnija, būtiski samazinājies spiediens, pietvīkums, apsārtums sejas, bradikardija, tūska, tahikardija, izsitumi, nieze.

Pēc intravenozas infūzijas Nimotop tīrā veidā var attīstīties flebīts.

Pārdozēšanas gadījumā nozīmē krasi samazināts spiediens, tahikardija un bradikardija notikt.

Nimotop tabletes devām, kuras pārsniedz ieteicams, var izraisīt vemšanu, sāpes vēderā, traucējumiem centrālajā nervu sistēmā.

Rēduite injicēt norepinefrīna vai dopamīns, un saindēšanās tabletes iecelt uzņemšanas sorbentus, mazgā vēderu.

Яндекс.Метрика