Nimulid

 Nimulid tabletes
 Nimulid - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Nimulid ir pretsāpju, pretdrudža, antioksidants rīcība palīdz novērst iznīcināšanu skrimšļa.

Aktīvā viela NIMULID - nimesulīdu, kas pēc norīšanas uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta ātri. Narkotiku lietošana ar pārtiku samazina uzsūkšanās ātrumu, bet tas neietekmē koncentrācija aģents asinīs. Maksimālā koncentrācija narkotikas tiek sasniegta pēc 1 5-3ch pēc zāļu ieņemšanas.

Produkta veids

NIMULID tabletes, piekares un NIMULID gēla.

Indikācijas NIMULID

Tabletes un suspensija NIMULID noteikta kā anestēzijas ginekoloģijā, zobārstniecībā, ENT praksē, lai ārstētu sāpes, kas rodas traumas. Efektīvi izmantot NIMULID iekšpusē, lai ārstētu kaulu, muskuļu, locītavu slimību, un kā pretdrudža aģents no augšējo elpošanas ceļu slimībām, LOR orgānu.

Želeja ir lokāli uz NIMULID mialģija, lai atvieglotu sāpes locītavās, vietējo attieksme pret bojāto muskuļu, saišu un locītavu.

Dozēšanas NIMULID

Apturēšana un planšetdatoru NIMULID pieaugušie iecelt veikt divas 100 mg p / dienā. Maksimālā deva - 400 mg. Mazuļi 12L pēc nimulid par norādījumiem 1, 5 mg / kg ķermeņa svara, divas r / dienā. Atļauts deva bērniem - 5 mg / kg.

Bērniem pēc 12L un sver vairāk nekā 40 kg var piešķirt apturēšanas vai divām tabletēm pa 100 mg p / dienā. Atļauts deva viņiem - 200 mg.

 Nimulid gel
 NIMULID Gel piemēroti plānās, bez berzes uz ādas, kur sāpes ir jūtama. Vairāk nekā četras reizes dienā, nav ieteicams piemērot gelu. Terapija gēls parasti ir garš. Pēc pieteikšanās rīki jums ir nepieciešams, lai nomazgātu rokas.

Blakus efekti

Nimulid panes vairumā gadījumu arī tikai gadījumos, neiecietības un par ārstēšanas shēmu attīstīto blakusparādības pārkāpumiem.

Pieteikums NIMULID tablešu veidā, var izraisīt reiboni, nervozitāte, bezmiegs, redzes, nemiers, sāpes vēderā, meteorisms, stomatīts, gastrīts, slikta dūša, dzelte, traucēta izvadīšana žults, kuņģa un zarnu trakta čūlas, elpas trūkums, bronhu spazmas, apnoja, elpas trūkums, alerģijas, aritmija, augsts asinsspiediens, anēmija, trombocitopēnija, traucējumi asins recēšanu.

Želeja var izraisīt kairinājumu, niezi, zvīņošanās.

Kontrindikācijas

Nimulid instrukcijas par iekšpuses nevar ņemt pie tieksmi uz bronhu spazmas, asiņošana, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu šīs narkotikas, cits nesteroidam, salicilskābes atvasinājumi, kuņģa-zarnu trakta čūlas, nopietni patoloģiju aknas, nieres.

Tas ir arī kontrindicēta lietošanai bērniem līdz NIMULID 12L., Nursing, grūtniecēm, pacientiem ar alkohola un narkotiku atkarības.

Gel nevar rīkoties gļotādu, brūces un ādas integritāti traucējumiem.

Яндекс.Метрика