Nistatīns

 Nistatīns Tabletes
 Nistatīns - anti-sēne.

Farmakoloģiskā darbība

Narkotika ir aktīvs pret parazītu sēnīšu Candida un Aspergillus.

Produkta veids

Nistatīns atbrīvot svecītes un tabletes, kas satur 250 vai 500 tūkstoši SV aktīvās vielas, un ziedes, kas satur 1 g in 100 tūkstošiem SV.

Indikācijas Nistatīns

Piešķirt Nistatīns piena sēnīte - sēnīšu slimība izcelsme, ietekmē ādu, gļotādu un iekšējos orgānus.

Tas ir arī efektīvs izmantot Nistatīns novājinātiem pacientiem un ilgstošas ​​antibiotiku terapija - lai novērstu attīstību sēnītes.

Dozēšanas Nistatīns

Nistatīns tabletes noteiktās pieaugušajiem norīt 500 tūkstoši vienību 3-4r / dienā vai 250 tūkstoši vienību 6-8 lpp / diennaktī. Pieļaujamā dienas deva tablete forma saskaņā ar norādījumiem Nistatīns - 1500-3000 tūkstoši vienību.

Zīdaiņi jaunāki par vienu gadu, tiek noteikts 100-125000 vienības, 1-3g bērniem - 250 tūkstoši vienību 3-4r / dienā bērniem pēc 3l - 1000 -1500000 vienības dienā 4P / dienā.

Ārstēšana parasti ilgst 10-14dn. Nistatīns Tabletes labāk norīt nesakošļājot.

Ārstēšanai sēnīšu infekciju mutes, barības vada, rīkles, ņemot 500 tūkstoši vienību 3-4r / diennaktī. Tas ne norīt tabletes uzreiz - turēt muti līdz izšķīst.

Nistatīns strazdu, kas pārcēlās uz hroniskā formā, otrā terapeitiskā kursi intervāliem 2-3ned.

Ārstēšanai kandidoze zarnu, maksts piemērot taisnās zarnas vai maksts svecītēm Nistatīns ko piemēro divas rindas / dienā 10-14dn. Šī sēnīte dzimumorgāni, tas ir ļoti ieteicams, lai ārstētu abiem partneriem.

 Nistatīns sveces
 Nistatīns ziedes slimajā sēnīšu virsmas likt divas p / dienā katru dienu. Ārstēšana ilgst līdz 2-4ned. Kandidoze gļotāda un āda apstrādāta 7-10dn. Lai panāktu lielāku efektu, ziede var kombinēt ar tabletes Nistatīns.

Blakus efekti

Parasti tabletes, ziedes un svecītes Nistatīns neizraisa blakusparādības kopš Viņi ir zema toksicitāte. Sakarā ar līdzekļu izlietojumu pārmērīgu devu vai paaugstināta jutība pret tā var būt slikta dūša, vemšana, paaugstināta ķermeņa temperatūra, vemšana, caureja, sāpes vēderā, rūgta garša mutē. Ja Jums rodas šie simptomi, deva jāsamazina vai jāanulē rīks.

Kontrindikācijas

Nistatīns lai saņemtu instrukcijas kontrindicēta ar pankreatītu, aknu mazspēju, kuņģa un zarnu trakta čūlu, paaugstinātu jutību.

Nav ieteicams izrakstīt zāles, lai baro, grūtniecēm.

Lietošana mazina klotrimazolu Nistatīns. Būtu arī jāņem vērā, ka maksts svecītes vājināt barjeras kontracepcijas, kas satur lateksu.

Яндекс.Метрика