Nitrofungin

 Nitrofungin
 Nitrofungin - līdzeklis pret sēnīti.

Farmakoloģiskā darbība

Nitrofungin antiseptiska, dezinfekcijas darbība, tas kavē to augšanu raugi, baktērijas, patogēnu trihofītiju, kode.

Aktīvā viela ir - hlornitrofenol

Produkta veids

Nitrofungin ražot 1% spirta šķīdumu ārējās apstrādes. Vēl viens kopīgs nosaukums narkotiku tirdzniecībā - Nitrofungin Neo.

Indikācijas Nitrofungina

Nitrofungin Instrukciju var izmantot ar šādu ādas bojājumi sēnīšu rakstzīmju trichophytosis, Candida, Jock nieze, sportista pēdas, sēnīšu ekzēma.

Jūs varat bakstīt auss Nitrofungin - sēnīšu slimības ārējā auss kanālā.

Lietošanas instrukcijas Nitrofungina

Ārstēšanai ādas sēnīšu infekcijas ādas tika ārstēti ar šķīdumu, divām vai trīs rindās / dienā līdz izzušanu izpausmēm, sēnītes.

Lielākā daļa no pozitīvajām atsauksmēm par Nitrofungine norāda, ka tas ir visefektīvākais, ja pēc ārstēšanas profilaksei pelējuma joprojām 4-6ned. turpina rīkoties ieroču platību 2-3 lpp / nedēļā.

Nitrofungin Neo var izmantot arī profilaksei: četras nedēļas 1-2r / WK.

Nitrofungin bakstīt ausī iecelt trīs pilienus trīs p / dienā.

Parasti, apstrādes šķīdums tiek izmantota tīrā veidā, bet, ja parādās ādas kairinājums, tas būtu atšķaida ar ūdeni līdz 1: 1.

 Neo Nitrofungin
 Atbrīvojot novēroto pat trīs dienas pēc terapijas uzsākšanas nosacījumu, ja terapeitiskais efekts beigās šo laiku tur būtu jāpārskata pieeju ārstēšanai sēnītes.

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm Nitrofungin var izraisīt nevēlamas blakusparādības vietējo raksturu - alerģiskas reakcijas, kairinājumu, sausu ādu sakarā ar neiecietību narkotiku vai augstu koncentrāciju šķīdumā.

Gadījumā, ja saskaras ar aģentu iekšpusē var parādīties slikta dūša, svīšana, vemšana, caureja, uzbudinājums, depresija, acidozi, hemolīzi, cianoze. Urīns ir šajā gadījumā zaļa krāsa. Iekšējai lietošanai hlornitrofenola redzams kuņģa skalošanu risinājumu ar augu eļļu, aktivēto ogli metodi.

Kontrindikācijas Nitrofungina

Ir iespējams turpināt ārstēšanu nozīmē, ja konstatēta paaugstināta jutība pret to, un atšķaidīšanas ūdens nemazina stāvoklī.

Nitrofungin Apmācības grūtniecības laikā ir kontrindicēta. Baro bērnu ar krūti, ir redzēt ārstu padomu, izņemot līdzekļus iepilināšanas ausī, jautājumu par izbeigšanu zīdīšanu.

Daudz ādas ārstēti ar līdzekļiem, nevar tikt pakļauti UV stariem - palielināta ādas jutība un iespēju attīstīt photodermatitis.

Яндекс.Метрика