Nitroglicerīns

 Nitroglicerīna tablešu
 Nitroglicerīns - līdzeklis uzlabo asinsriti.

Farmakoloģiskā darbība

Nitroglicerīns paplašina sirds artērijas un asinsvadus smadzenēs, ir relaksējoša iedarbība uz gludās muskulatūras kuņģa-zarnu traktā, žults ceļu un citiem iekšējiem orgāniem.

Pieteikums Nitroglicerīns palīdz samazināt līmeni venozās atgriešanās asinis uz sirdi, pārdali to sirds muskuli, kas palielina miokarda kontrakcijas un palīdz samazināt miokarda išēmijas bojājumu.

Produkta veids

Atbrīvojot nitroglicerīns ar tablešu, kapsulu, risinājumu, kā plāksteris.

Indikācijas Nitroglicerīns

Nitroglicerīns izmanto instrukcijas, lai noņemtu stenokardicheskie uzbrukumiem, lai ārstētu mobilitāti cauruļvadiem, ekskrēcijas žults.

Nitroglicerīns ir arī iespējams izmantot centrālajā tīklenes artēriju oklūziju, kreisā kambara mazspēja, ieskaitot miokarda.

Dozēšanas Nitroglicerīns

Zāles ievada perorāli, intravenozi, dermally, zem mēles.

Nitroglicerīns stenokardijas norādi ņemt zem mēles (tablete vai kapsula tiek novietots zem mēles) tūlīt pēc iestāšanās sāpes - 0. 5-1mg uzreiz. Lai paātrinātu efektu narkotikas var sasmalcināt kapsulas zobus un veikt funkcijas atkal - pēc 30-40min.

Ja uzbrukums pēc piecām minūtēm nav apturēta, tas ir iespējams pieņemt vēl 0, 5 mg līdzekļus, bet, ja pēc diviem vai trim nitroglicerīna tablešu terapeitisko efektu joprojām trūkst, jums ir nepieciešams meklēt medicīnisko palīdzību.

Lai novērstu stenokardijas nitroglicerīna tablešu lieto iekšķīgi: Vieglākos gadījumos - viena vai divas tabletes no 2 2-3r 9 mg / dienā; smagos gadījumos - viena vai divas tabletes 5, 2-3r 2 mg / dienā. Pieļaujamā dienas deva - 34, 8 mg

Zem mēles Nitroglicerīns risinājums instrukcijām, lai apturētu uzbrukumu stenokardija pa ņemot 1-2kap, turēt muti līdz rezorbciju.

 Nitroglicerīns risinājums
 Nitroglicerīns norāde hroniskas sirds mazspējas drīkst lietot tikai slimnīcā

Intravenozi nitroglicerīns atšķaidīts ar glikozi vai izotonisks 0, 005mg / min, palielinot devu līdz 0, 005mg / min katru 3-5min.

Nitroglicerīns plāksteris pielīmēts ādas 12-14ch.

Blakus efekti

Nitroglicerīns var izraisīt galvassāpes, vājums, nemiers, neskaidra redze, reibonis, pasliktinās glaukomu, sirdsklauves, sabrukums, spiediena samazināšanos, apsārtums un zilas ādas, slikta dūša, caureja, vemšana, sausa mute.

Arī izmantošana nitroglicerīns var izraisīt alerģiskas reakcijas: dedzināšana, nieze. Sakarā izmantošanas plākstera var attīstīties kontaktdermatītu.

Nitroglicerīns pārdozēšana pievieno: stiprs nogurums, reibonis, ģībonis, drebuļi vai drudzis, svīšana, intrakraniālais spiediens, elpas trūkums, zilām rokām, nagiem, lūpām. Arī tur ir vājš un ātrs pulss, augsta temperatūra, zema spiediena. Lai izvairītos no pārdozēšanas Nitroglicerīns jāseko piešķirtās dozēšanas līdzekļus. Lai novērstu sekas pārdozēšanas upuri ir nepieciešams jāpārvērš horizontālā stāvoklī, viņa kuņģa mazgāšana, ievadiet asins plazmas aizstājēju, fenilefrīnu. Ar pārdozēšanas nitroglicerīns nevar ievadīt epinefrīnu, jo var attīstīties šoks līdzīgu reakciju. Dažos gadījumos, lietošana skābekli, tiek ieviesta risinājumu metilēnzilā - 1-2mg / kg intravenozi.

Kontrindikācijas

Nitroglicerīns ir kontrindicēta atbilstoši instrukcijas klātbūtnē asiņošana smadzenēs, ar intrakraniālais spiediens, samazināta spiediena, slēgta kakta glaukomu, paaugstināta jutība, sabrukums, bradikardija, cerebrālā išēmija, galvas traumas, grūsnības, laktācijas.

Nitroglicerīns nav apzīmēta ar norādēm miokarda zema diastoliskais spiediens kreisā kambara un labo kambara infarktu.

Яндекс.Метрика