Nitrosorbid

 Nitrosorbid tabletes
 Nitrosorbid - lai veicinātu asinsriti.

Farmakoloģiskā darbība

Nitrosorbid paplašina perifērijas kuģus, pārsvarā ietekmē vēnu kuģus, samazinot miokarda skābekļa, ir koronarorasshiryayuschee efekts, samazina asins plūsmu uz labo Atrium un spiedienu plaušu asins plūsmu jomās ar samazinātu asins apgādes pārdalīt koronāro asinsriti. Pacientiem ar išēmisko narkotiku uzlabo fiziskās slodzes toleranci.

Pēc zem mēles formu Nitrosorbid tās darbība attīstās 2-5min pēc kapsulu vai tablešu - pēc 15-40min, ilgstošas ​​formas - pusstundu. Darbības ilgums ir 1-2h, attiecīgi, 4-6ch un 12h.

Pēc apūdeņošanai gļotādas mutē aerosola darbības Nitrosorbid attīstīt 30 sekundes un ilgst 15 minūtes vai stundu.

Produkta veids

Nitrosorbide tabletes, zem mēles aerosols, kapsulas, ilgstoša-koncentrāts šķīduma piekļaujas vafeļu uz smaganas.

Indikācijas Nitrosorbid

Nitrosorbid saskaņā ar instrukcijām, kas norādīti ārstēšanai un profilaksei, stenokardiju, akūtu sirdslēkmes, lai atgūtu pēc sirdslēkmes, aizvākšanas no spazmas koronāro un perifēro artēriju, plaušu tūsku, hroniskas sirds mazspējas, hipertensijas.

Lietošanas instrukcijas Nitrosorbid

Lietojot aerosolu injicēts deva Nitrosorbid 1-3 mutē ar pārtraukumu 30 sekundes, turot elpu. Pēc piecām minūtēm, ja Jums nav iegūt labāk, otru apūdeņošanu. Jāpatur kontrolē asinsspiedienu un sirdsdarbību.

Lai novērstu koronārās spazmas ir efektīvs, ja to ievada katetru Nitrosorbid 1-2 devas, kas administrē pirms procedūras.

Tabletes Nitrosorbid paredzēts veikt 2, 5-5mg ik pēc divām vai trim stundām, ja nepieciešams. Lai apturētu uzbrukumu stenokardicheskie tableti novieto zem mēles, lai paātrinātu ietekmi tas var košļāt.

Inside Nitrosorbid lietot tabletes 4-5r 10-20mg / dienā 60min pirms ēšanas vai pēc ēšanas 120min. Tabletes nav sakost, noskalotu ar ūdeni. Ja pietiekama iedarbība netiek konstatēta pēc ārstēšanas, ar 3-5 dienu ārstēšanas deva tiek palielināta līdz 60-120mg / dienā.

Tabletes, kas satur 5, 10, 20 mg aktīvās vielas ņemt 3-4r / dienā, 20 mg tabletes retard (retard) saņemot 2-3r / dienā, retard tabletes 60 un 40mg - divreiz, ilgstošas ​​darbības tabletes 120mg - viens p / dienā.

 Risinājums tika ievadīts intravenozi pilienveida Nitrosorbid
 Nitrosorbid uz efektīvu mācību un, ārstējot hroniskas sirds mazspējas - viņš tika iecelts uzņemties 3-4r 10-20mg / dienā.

Risinājums ir ieviests pa pilienam vēnā Nitrosorbid - 0, 1 mg / ml ar ātrumu 3-4 pilieni / min.

Filmas ar nitrosorbid 20-40mg brauciet uz gumija 1-3 p / dienā, pārmaiņus pusēs.

Blakus efekti

Pēc pieteikšanās Nitrosorbid var rasties: skalošanu sejas ādas, galvassāpes, pazemināts spiediens, reibonis, tahikardija, slikta dūša, sabrukums, sausa mute, vemšana, nedaudz dedzinoša sajūta uz mēles, miegainība, stīvumu, no psihomotorās reakcijas pasliktināšanās, neskaidra redze, izsitumi ādas.

In Pārdozēšanas Nitrosorbid var attīstīties sabrukumu, izraisīt galvassāpes, redzes traucējumi, sirdsklauves, ģībonis, krampji, ādas apsārtums, aizdusa, vemšana, svīšana, bradikardija, palielināts intrakraniālais spiediens, koma, anoksiju, cianoze, paralīzi.

Pārdozēšanas ārstēšanai vajadzētu izmazgāt kuņģa, ar attīstību methemoglobinēmija - ievadiet 1-2mg / kg methylthioninium hlorīda 1%. Kā simptomātiska ārstēšana, lai samazinātu spiedienu injicē fenilefrīnu. Ievads adrenalīna neefektīva.

Kontrindikācijas

Jūs nevarat piešķirt Nitrosorbid ja konstatēta pastiprināta jutība pret objekta.

Intravenoza narkotikas ir kontrindicēta hemorāģisko insultu, ar traumatisku smadzeņu traumas, sirds tamponāde, intrakraniālais spiediens, hipovolēmiju, konstriktīvs perikardīts.

Arī Nitrosorbid instrukciju norādīja, ka narkotiku piesardzīgi visās tās zāļu formām būtu parakstītas akūta miokarda, traumatisks smadzeņu traumas, hemorāģisko insultu, glaukoma, hipertireozi, anēmija, hipotensija, kardiomiopātiju, smaga hroniska nieru mazspēja, aknu mazspēja, laktācijas laikā grūtniecības laikā.

Kontrindicēts nozīmē bērnus.

Tabletes nedrīkst at Nitrosorbid malabsorbcijas sindromu, un palielināta kuņģa-zarnu trakta motoriku.

Яндекс.Метрика