Nitroxoline

 Nitroxoline
 Nitroxoline - antibakteriāla narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Nitroxoline aktīvs pret gramnegatīvajiem, gram-pozitīvo baktēriju: enterokoku, siena nūjiņas, Streptococcus, difteriju un gonoreja, Shigella, Salmonella, Klebsiella, stafilokoki, enterobaktērijām; pret Mycobacterium tuberculosis, maksts Trichomonas, sēnītes Candida, pelējuma, dermatofīti, aģentiem dažas dziļas mikožu.

Produkta veids

Nitroxoline tabletes.

Indikācijas Nitroxoline

Nitroxoline Apmācības parakstītas urīnceļu infekcijas: cistīts, uretrīts, epididimītu, pielonefrīts, prostatīts, inficēto šūnu karcinomas un prostatas vēzi.

Pozitīvas atsauksmes par Nitroxoline parakstītas profilaksei infekcijas pēc saimniecības uroģenitālā trakta un nieru darbības vai diagnostikas procedūras (cystoscopy, tad no katetra ieviešana).

Lietošanas instrukcijas Nitroxoline

Kā paskaidrots manuālo norāžu Nitroxoline noteiktajā lietot pēc ēšanas vai ēšanas laikā.

Atļauts deva pieaugušajiem - 0, 4D, kas ilgst četras uzņemšanas 0, 1 g. Ārstēšana ilgst divas vai trīs nedēļas. Dažos gadījumos, deva tiek palielināta līdz 0, 15-0, 2R, kas arī saņem četras reizes dienā. Maksimālā pieļaujamā deva produktu - 0, 8 g.

Pieļaujamā dienas deva bērniem pēc 5 gadi. - 0, 2-0, 4d, kas ņem četras uzņemšanas 0, 05-0, 1P. Bērniem līdz pieciem gadiem, deva ir 0, 2 g / dienā. Ilgums pediatrijā lietošanai - 2 vai 3 nedēļām.

Nitroxoline norāde hroniskas urīnceļu infekcijas ir parakstītas veikt divus kursus ar pārtraukumu no divām nedēļām.

 Nitroxoline tabletes
 Kā preventīvs pasākums, lai novērstu inficēšanos pēc operācijas uz uroģenitālā trakta vai nieru ordinēts veikt Nitroxoline 0, 1 g četros posmos pa divām vai trim nedēļām.

Blakusparādības

Ir atsauksmes par Nitroxoline, ko sauc pēc piemērošanas vemšana, ēstgribas zudums, traucējumi aknu, slikta dūša, izsitumi, nieze, ataksija, parestēzija, galvassāpes, polineiropātija, tahikardija.

Retos gadījumos, pēc ilgstošas ​​lietošanas Nitroxoline izraisa redzes nerva iekaisums. Arī ilgstoša zāles var izraisīt mielopātiju, perifēro neirīts.

Dati par pārdozēšanu nav līdzekļu.

Kontrindikācijas Nitroxoline

Nitroxoline Apmācības ir kontrindicēta: nieru slimību, smagu aknu darbības traucējumiem, kataraktu, laktācijas, grūtniecības, neirīts laikā, paaugstināta jutība pret narkotiku un pārējo narkotikas no hinolīna sērijā.

Nevar apvienot ar antibiotiku nitrofurānu. Kad kopā ar savu levorin un Nistatīns jāapzinās, ka tie pastiprina efektu narkotiku.

Яндекс.Метрика