Nizoral

 Nizoral krēms
 Nizoral - nozīmē, lai ārstētu sēnīšu slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Action Nizoral fondi, pamatojoties uz to materiālam ketokonazols kam fungstaticheskim un fungicīda prasību pret rauga un dimorfisms sēnīšu eumitsetov, dermatofīti, multi-krāsainu ķērpju, cryptococci, trihofītiju, sportists, stafilokoku, streptokoku.

Lielākā daļa no pozitīvajām atsauksmēm par Nizorale lieto seboreja izraisa celmu pityrosporum ovāla.

Lietojot lokāli aktīvo vielu Nizoral neuzsūcas nonāk sistēmiskā apritē.

Produkta veids

Izgatavošanas Nizoral šampūns, Nizoral tabletes, krējumu un svecītēm.

Indikācijas Nizoral

Nizoral tabletes lieto, lai ārstētu: kuņģa un zarnu trakta gļotādu sēnīšu infekcijas, hroniskas rauga, sēnīšu infekcijas naglas, ādas, mīksto audu, sistēmiska mikozes, kas novērš sēnīšu infekcijas pacientiem ar novājinātu imūno sistēmu, piemēram, pēc veikta ķīmijterapija.

Krēms ir piemērots ārēji ar Pityriasis versicolor, seboreja, Jock nieze, un ēdes ādas mikozes, ko izraisa sēnītes Candida, sportista rokām un kājām.

Nizoral šampūns ir efektīvs seborrheic dermatīts (blaugznas), multi-krāsainu jostas rozi.

Sveces uz norādījumiem Nizoral lieto piena sēnīte.

Kontrindikācijas

Nizoral nav jāņem par norādījumiem smaga nieru slimība, aknu, laktācijas laikā, grūtniecību.

Ketokonazolu tabletes ar aprūpi, ņemot sievietēm virs 50L., Pacientiem ar hormonālu traucējumiem un tiem, kas iet terapijas hepatotoksisku aģentus.

Nizoral šampūns un krēms var veikt māsu, grūtniecēm.

Zāles, kas satur izoniazīds un rifampicīnu, var samazināt līmeni ketokonazola. Nizoral, savukārt, var izraisīt palielināt koncentrāciju aktīvo sastāvdaļu metilprednizolonam, ciklosporīnu, fenilina, varfarīnu, akenokumarols.

Vienlaicīga lietošana tabletes nizkogormonalnymi kontracepcijas var izraisīt asiņošanu.

Ir vēlams apvienot zāles ar etanolu, arī konstatēts, ka ketokonazols palielina toksicitāti fenitoīna.

Lietošanas instrukcijas Nizoral

Nizoral tabletes lieto ar ēdienu, ir ieteicama. Pieaugušajiem jāņem 200 mg / dienā. Dažos gadījumos, deva tika palielināta līdz 400 mg.

Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no diagnozes. Ēdes ārstēšana ilgst mazāk par vienu mēnesi, onihomikoze - sešus mēnešus vai gadu, kode versicolor - 10 dienas, sistēmiskais mikozes - 1 vai 2 mēnešiem, kandidoze ādas un mutes - 2 vai 3 nedēļām, raugs - 5 dienas.

Saskaņā ar instrukcijām, un Nizoral var dot bērniem. Par šiem devu aprēķina pēc svara: bērniem, kuri sver 15-30kg dot 100 mg / dienā novēršanas sēnītes - 4-8mg / kg ķermeņa masas dienā.

Nizoral krēms ieteicams jāpiemēro jomās, kuras skar sēnītes viens vai divi p / dienā. Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs arī no diagnozes. Kad ēdes krēms lieto 3-4 nedēļas Kad sportists un sportista cirksnis -.. 2-6 nedēļām, kandidoze, herpes otrubevidnom - 2-3 nedēļas.

Blaugznas izārstēt krējums 2-4 nedēļas.

 Nizoral šampūns
 Nizoral šampūns izmanto divus p / nedēļā. Lai novērstu šampūns var izmantot reizi divās nedēļās.

Par ķērpju krāsaina šampūna ārstēšana reizi piecās dienās.

Lai panāktu lielāku terapeitisko efektu pēc piemērotu šampūnu uz matiem aizturēts piecas minūtes.

Vaginālās svecītes lieto Nizoral viens p / nakts vienu sveci par 3-5dn.

Labas atsauksmes par Nizoral un efektivitāte ar strazdu, kad tajā pašā laikā jāņem sveces un tabletes.

Blakus efekti

Nizoral var izraisīt parestēzija, galvassāpes, paaugstināts intrakraniālais spiediens, bezmiegs, slikta dūša, hepatītu, paaugstinātu aktivitāti aknu transamināžu, reibonis, ginekomastija, libido, menstruālā cikla traucējumi, trombocitopēnija pasliktināšanos.

Nizoral krēms var izraisīt kairinājumu, dedzināšana un nieze vietā pārstrādes līdzekļiem. Retos gadījumos, kontakta dermatīts.

Ir atsauksmes par Nizoral sveču gaismā izraisa maksts iekaisums, apsārtums un sāpes dzimumlocekļa seksuālās partnera (retos gadījumos), sāpes vēderā, zobu sāpes, nātrene.

Яндекс.Метрика