Nolpaza

 Nolpaza 40
 Nolpaza - sintētisks pretčūlas medikaments, kuru izmanto, lai ārstētu kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas.

Farmakoloģiskā darbība

Nolpaza ir antiulcer rīcību, samazinot skābes sekrēciju neatkarīgi no rakstura stimulu. Par zāļu iedarbība attīstās dažu stundu laikā un sasniedz maksimumu pēc vidēji divas stundas. Kā uzskata Nolpaza labi panesama un neietekmē motilitāti kuņģa-zarnu traktā.

Produkta veids

Zāles ir izlaists formā ovālu tan tabletes, ar zarnās šķīstošu apvalku. Katra tablete satur 20 mg (Nolpaza 20) vai 40 mg (40 Nolpaza) pantoprazols un 14 gabalus blisteriepakojumā. Palīgvielas - krospovidons, mannīts, nātrija karbonāts, bezūdens, kalcija stearāts un sorbīts.

Indikācijas Nolpazy

Saskaņā ar instrukcijām Nolpazu lieto, lai ārstētu:

  • Gastroezofageālā atviļņa slimība, tostarp grēmas, atvilni skābo un sāpes rīšanas laikā;
  • Helicobacter pylori, kombinētā terapija ar divām antibiotikām;
  • Kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla;
  • Erozijas un čūlainais bojājumi kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnā, kas ir saistīti ar lietošanu nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem;
  • Zolindžera-Elisona sindroms vai cita patoloģiska stāvokļa dēļ, kas saistīti ar paaugstinātu kuņģa sekrēciju.

Kontrindikācijas

Nolpazu kontrindicēts instrukcijas izmantotajiem dispepsija neirotisku ģenēze, kā arī gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu - pantoprazola vai citas sastāvdaļas narkotiku.

Zāles netiek izmantots līdz 18 gadiem, un laikā, grūtniecības un zīdīšanas Nolpazu parakstīt tikai ar stingriem norādījumiem.

Pirms sākat pieteikumu Nolpazy jāizslēdz klātbūtni vēža ārstēšanai, var aizkavēt diagnozes.

Lietošanas instrukcijas Nolpazy

Nolpazu saskaņā ar instrukcijām, ieteicams veikt pirms brokastīm, vai dubulto reģistratūrā pirms brokastīm un vakariņām.

Kad dedzināšana, atraugas, skāba un sāpes rīšanas laikā vieglu, ieteicamā deva - 1 tablete Nolpazy 20 dienā, ar smagāku slimības - 40-80 mg dienā. Simptomu pēc pieteikuma Nolpazy parasti notiek pēc divām nedēļām, optimālais ārstēšanas kurss - līdz diviem mēnešiem. Lai novērstu un ilgtermiņa lietošanai kā uzturošo terapiju noteiktā 1 tablete Nolpazy 20 dienā, ja nepieciešams, devu var palielināt divas reizes.

Tas ir arī iespējams veikt vienreizēju Nolpazu gadījumā simptomu dispepsijas.

Kad erozijas un čūlainā bojājumi kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnā, ko izraisījusi izmantošanu, nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem, parasti ir parakstītas 1-2 tabletes Nolpazy 40, lai novērstu ņemot 20 mg zāļu dienā, ar kuru ārstēšanas kursa parasti vismaz mēnesi.

Par Helicobacter pylori izskaušanai izmanto kombinēto terapiju ar antibiotikām. Ārstēšanas ilgums parasti ir no vienas līdz divām nedēļām. Zāles ievada divas reizes dienā, 1 tablete Nolpazy 40.

Kad Zolindžera-Elisona sindroma un citu patoloģisku stāvokļu, kas saistīti ar palielināta kuņģa sekrēciju, ieteicams lietot 80 mg zāļu dienā, sadalīts divos posmos. Terapijas ilgums šajā gadījumā pielāgo individuāli.

Ja aknu funkciju traucējumiem, kā arī gados vecākiem pacientiem Nolpazy dienas deva norādījumu nedrīkst pārsniegt 40  Nolpaza 20
 mg.

Nepastāvot terapeitisko efektu mēnesī terapijas ieteicams, lai apstiprinātu diagnozi.

Ja nepieciešams, varat izmantot analogu Nolpazy. Visbiežāk ietver Enteric apvalkotās tabletes Zipantola, Krosatsid, Kontrolok, Pantazi, Peptazol, Sanpraz, Puloref un citi. Papildus medikamentu, kas satur to pašu aktīvo vielu, jūs varat uzņemt citas narkotikas proyazvennogo sēriju. Ar šo analoģijas Nolpazy ietver Pariet, Rabimak satur Rabeprazols, Nexium satur esomeprazols, Ultop, Omez, Omizak Gastrozol satur omeprazola Akrilanz, Lanzap Epikūrs satur lansoprazolu, un citi. Pirms izmantojot analogo Nolpazy jākonsultējas ar ārstu.

Blakusparādības

Pēc atsauksmēm Nolpaza bieži izraisa sāpes vēderā, caureja vai aizcietējums, vēdera uzpūšanās, slikta dūša un vemšana, sausa mute un galvassāpes.

Daudz retāk, ņemot šo narkotiku, var attīstīties artralģija, reibonis, neskaidra redze, nieze vai izsitumi.

Nolpaza par atbildēm reti izraisa: palielināšanās aknu transamināžu, smagu aknu slimību, leikopēnija un trombocitopēnija, perifēra tūska, anafilaktiskas reakcijas, ieskaitot anafilaktisko šoku, muskuļu sāpes, sāpīgas spriedzi piena dziedzeri, depresija, intersticiālu nefrītu, Stīvensa-Džonsona sindroms, nātrene, angioedēma pietūkums, eritēma, vai Laiela sindroms, fotosensitivitāte, drudzis, nogurums, paaugstināts triglicerīdu līmenis.

Attiecībā uz smagu blakusefektu narkotiku ārstēšana ir jāpārtrauc.

Uzglabāšanas nosacījumi

Nolpaza - narkotiku recepšu derīguma termiņš - līdz 3 gadiem.

Яндекс.Метрика