Nomierinošs zāļu tēja

 Nomierinošs zāļu tēja 50g

Nomierinošs zāļu tēja - kolekcija augiem, kuriem ir nomierinoša iedarbība.

Farmakoloģiskie nomierināšana maksas

Izveidots sešu veidu maksu ar nomierinošu efektu, kurā dažādas kombinācijas ir praktiski vienādi augi ar nomierinošām īpašībām.

Kolekcija zem №1 ietver baldriāna saknes, lapas un piparmētru skatīties, apiņu rogas. Kolekcija palīdz ar bezmiegu un paaugstinātu aizkaitināmība.

Kolekcija №2 ietver piparmētru lapas, ķimenes un fenheļa augļi, saknes baldriāns, kumelīte. Kolekcija garšaugu nomierina, mazina spazmas zarnās, palīdz ar meteorisms.

Garšaugu №3 iekļauto mātere, fenheli un ķimeņu augļi savākšana, baldriāna saknes. Atsauksmes nomierinošas kolekciju №2 apstiprināt, ka augi, kuri tajā, palīdz novērst aizkaitināmību un pārmērīgu nervu uztraukums.

No nomierinošas kolekcijas sastāvā ietilpst №4 skatīties lapas, piparmētru un baldriāna saknes.

Kolekcija №5 ietilpst kumelītes, ķimenes un saknes baldriāna.

Kolekcija ietver №6 apiņu rogas, rožu gurniem, baldriāna saknes, Leonurus, piparmētru lapas.

Izstrādāts un īpašu nomierinošas kolekciju bērniem. Tā satur saknes kviešu zāli, lakrica un zefīrs, fenheļa augļi, ziedi romashkiUstanovleno ka papildu maksa ir spazmolītiskais, atkrēpošanas, pretiekaisuma, asins attīrošu efektu.

Produkta veids

Maksa ražoti filtra maisos un formā daļiņu narkotiku materiāla.

Lietošanas indikācijas sedatīvu maksas

Zāļu tējas ar sedāciju ievadīta ar paaugstinātu nervu uzbudināmība, bezmiegs.

Ir labas atsauksmes nomierinošas fenheļa maksu kā daļu - tiem ir ierobežota ietekme, palīdzēt ar zarnu spazmas un pārmērīga gāzu veidošanās.

Maksas, kas ietver baldriāna un motherwort, var lietot, lai ārstētu agrīnā stadijā hipertensijas.

Kā lietot nomierinošus līdzekļus maksu

Visi šie maksājumi tiek metinātas no šī aprēķina: 1-2 ēdamkarotes garšaugu maisījuma 200-400 ml verdoša ūdens. Novārījums maksas №№1, 2., 4., 5., uzstāt 20 minūtes, dažāda №3 - pirms dzesēšanas un vācot №6 - 01:00. Visi buljoni pirms lietošanas ir caur filtru.

Vairumā gadījumu buljoni norīkot veikt vienu glāzi dienā, divās dalītās devās. Bezmiegs, zarnu spazmas, meteorisms vienu reizi ieteicama pirms gulētiešanas. Precīzāka deva jāieceļ ārstu skatīties.

Nomierinošs zāļu tēja uzlietas bērniem, piemēram, šo: divas ēdamkarotes garšaugu maisījumu ielej 200 ml verdoša ūdens, vāra vēl 20 minūtes. Dodiet bērnam siltu buljonu, viena tējkarote pirms gulētiešanas vai pirms ēšanas.

Piemērojot maksu no hipertensijas vajadzētu stingri ievērot plānotā devu un uzraudzīt līmeni spiedienu - lai novērstu attīstību hipotensija.

Filtra maisiņi darīts, pamatojoties uz iepriekš minētajiem devām un iepakojuma svars.

Blakus efekti

Garšaugi iekļautie nomierinošas maksu var izraisīt alerģiju, ja cilvēks novēro to idiosinkrāzija. Ir pierādījumi, ka daži pacienti sedācija pavada dienas miegainība, letarģija.

Ja to izmanto nepareizi, buljoni un pārdozēšana var pamanīt samazinātu veiktspēju, muskuļu vājumu, miegainību. Ja novērojat šādas pazīmes pārdozēšanas un paradoksālas simptomi - pastiprināta uzbudināmība vai miega traucējumus, piemēram, samazināt devu vai pārtraukt lietot infūziju laikā, konsultēties ar ārstu un, ja nepieciešams, nomainīt zāles.

 Nomierinošs zāļu tēja sagatavošana

Kontrindikācijas nomierinošas maksas

Ja Jums ir alerģija pret sastāvdaļas maksu nevar tos izmantot.

Ārstēšanas laikā, jāņem vērā, ka augi, kas veido maksu var pastiprināt narkotiku, kas samazinās nervu sistēmu, miega.

Turklāt jāievēro piesardzība ar maksu par tiem, kas brauc ar auto - augi var palēnināt psihomotorās reakcijas un slikta ietekme uz aprūpi. Par šo negatīvo ietekmi uz augiem, un brīdināt tos, kas iesaistās potenciāli bīstamās aktivitātēs.

Яндекс.Метрика