Noofen

 Noofen
 Noofen - līdzeklis stimulēt nervu sistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Noofen - tas stimulē garīgo, fizisko aktivitāti, uzlabo atmiņu.

Pieteikums Noofen novērš sajūtu bailes un nemiers, emocionāls stress, uzbudināmība, palīdz veidot sapnis.

Pacientiem, kuri slimo ar astēniju un tiem, kuri ir emocionāli nestabils, no pirmajām dienām Noofen jūtamu uzlabojumu: ir iniciatīva un interese, vēlme iesaistīties enerģisku darbību. Tiek norādīts, ka zāles nav uzbudinājums vai sedāciju.

Bez tam, ir atsauksmes par Noofene, ka tas novērš smaguma sajūta galvā, mazina galvassāpes.

Pacientiem, kam tiek veikta galvas traumu pēc pieteikšanās Noofen ievērojami uzlabot Bioenerģētiskā procesiem smadzenēs.

Produkta veids

Noofen tabletes.

Indikācijas Noofen

Noofen Apmācības paredzētais nogurums, neirozes, lai novērstu trauksme un neirotisko valstis, ārstēšanu psihopātijas, miega traucējumi, kas veciem cilvēkiem, patoloģisko menopauzes, Menjēra slimība, traucējumi vestibulārā aparāta, deģeneratīvas disku slimības sievietēm (šajā kompleksā terapijā), un traumatisku smadzeņu traumas , izziņas traucējumi, atmiņas.

Noofen atļauts izmantot bērniem, lai ārstētu nervu sistēmas traucējumi un ar to saistīto ērcēm stostīšanās nesaturēšana  Tabletes Noofen
 urīns.

Labas atsauksmes par Noofene lieto, lai ārstētu alkoholismu un atturību.

Kontrindikācijas

Zāles nav parakstītas akūtu nieru mazspēju, fenilketonūrija, grūsnības, laktācijas, ja konstatēta pastiprināta jutība pret objekta.

Esiet piesardzīgs iecelt Noofen kuņģa-zarnu trakta patoloģijas - zāles ir kairinošs.

Lietošanas instrukcijas Noofen

Noofen instrukcijas pieaugušajiem izraudzīt jāņem 3p / dienu 0, 25-0, 5 gr. Maksimālā pieļaujamā deva - 0, 75g laikā, pacientiem pēc 60l - 0, 5g.

Noofen parakstītas bērniem pēc vecuma: 3-4g dot bērniem 0, 1 g divas p / dienā; Bērni 5-6L - 0 1g divas vai trīs rindas / dienā; Bērni 7-10l - 0, 1 g trīs vai četras p / dienā; bērnu 11-14l - 0 2R divas vai trīs rindas / dienā. Noofen vecāki par 14L zāles var ievadīt, kā arī pieaugušajiem.

Maksimālā pieļaujamā viena deva bērniem Noofen 3-6l - 0, 1G; Bērni 7-10l - 0, 2 g; bērni 11-14l - 0, 3 g.

Kad kopā ar citiem Noofen psihotropo medikamentu tā deva jāsamazina.

Lai ārstētu alkoholismu, narkotiku atsaukšanu valsts lietojat dienu līdz 0, 25-0, 3 g narkotiku trīs p / dienā un 0, 75g uz nakti. Pēc vairāku dienu ārstēšanas, pacients var tikt pārnests uz standarta devu.

Lai noņemtu vai samazinātu vertigo no Menjēra sindromu, kad, otogennyh mazes un citi traucējumi vestibulārā aparāta Noofen uzņemties 0, 75g trīs p / nakts uz nedēļu un pēc tam pāriet uz trīs laika tabletes 0, 25-0, 5 g. Terapija ilgst vēl nedēļu, pēc tam zāles veikt vienu p / dienā 0, 25 g uz piecām dienām. Ja slimība ir viegla, jūs varat pieteikties terapeitisko shēma: ņemt 0, 25g divi p / dienu 7.d, pēc 0, 25g vienu p / dienā 7-10dn..

Gadījumos, kad vestibulārā patoloģija, ko izraisa traumas vai asinsvadu slimības, Noofen iecelts veikt 3p / dienā 0, 25 g uz 12.d.

Labas atsauksmes par Noofene, tās piemērošana jūras vai gaisa slimības. Lai novērstu to izpausmes stundā pirms brauciens jāņem 0, 25-0, 5 g narkotiku. Jāatzīmē, ka, ja jūras vai gaisa slimība parādījās, sāka vemšana un bagātīgs siekalošanās, izmantojiet Noofen neefektīvu.

Ārstēšanai deģeneratīvas disku slimības no dzemdes kakla vai krūšu kurvja sievietēm un patoloģisku menopauzes Noofen paredzēts izmantot ikdienas devu 0, 75g, kas ir sadalīts trīs posmos. Ārstēšana ilgst divas nedēļas, un tad pāriet uz divreiz uztveršana līdzekļi 0, 5 g / dienā. Šī summa Noofen veikt vēl divas nedēļas. Ja sāpes ir vāja, zāles var ņemt pie 0, 5 g / dienā divās dalītās devās.

Blakus efekti

Pēc narkotiku reizēm ir slikta dūša, miegainība, īpaši ārstēšanas sākumā. Vairumā gadījumu šie simptomi izzūd paši no sevis.

Ilgstoša lietošana devā 7-14g Noofen var izraisīt hepatotoksicitāte.

Ja pārdozēšana novērota slikta dūša, nieru mazspēja, hipotensija, vemšana, miegainība. Ja šie simptomi rodas aktīvo ogli, mazgā vēderu.

Яндекс.Метрика