Noopept

Noopept - farmakoloģiskie aģenti no grupas nootropics.  Noopept

Struktūra un sastāvs

Noopept ir pieejams tablešu veidā (balts, Valium ar Valium vienā pusē). Aktīvā viela noopept (10 mg 1 tablete). Arī, produkts satur palīgvielas sastāvdaļas (mikrokristāliskā celuloze, laktoze, kartupeļu cieti, magnija stearātu, povidonu).

Noopept izgatavoti plastmasas kolbās (30 vai 50 tabletes) vai kontūras šūnu iepakojuma (25 tabletes).

Farmakoloģiskās iedarbības Noopept

Saskaņā ar instrukcijām Noopept nootropic un neuroprotective efektiem. Narkotiku uzlabo atmiņu, mācīšanās spējas, kavē dažu amnēzija formām. Neuroprotective efekts (aizsargājošu iedarbību uz nervu sistēmu) ir parādīts veidā palielinātu izturību pret smadzeņu audu kaitīgo faktoru (trauma, hipoksijas, saindēšanās uc). Arī zāles ir antioksidantu iedarbība un uzlabo reoloģiskās īpašības asinīs. Dzīvnieku eksperimentos, izmantošana Noopept palīdzēja samazināt fokusa insulta (trombozes no modeļa).

Terapeitiskais efekts zāļu jau ir uz 5-7 dienā no sākuma saņemšanas. Pēc 2-3 nedēļām Neopepta, atsauksmes, lielākā daļa pacientu ir uzlabojusies atmiņa, uzmanība un izziņas funkcijas. Pieteikums Noopept arī mazina galvassāpes un ortostatisku efektus.

Ir zināms, ka zāles nav Noopept bioaccumulates organismā un nav atkarību. Tāpat konstatēts, ka Noopept nav mutagēnas, teratogēnas un imunotoksisko.

Saskaņā ar instrukcijām Noopept uzsūcas kuņģa-zarnu traktā un asinsritē, kas nemainītā veidā. Pēc tam zāles iekļūst asins-smadzeņu barjeru, un pēc tam, kamēr koncentrāciju narkotiku smadzenēs nekā asinīs. In Noopept ļoti augstu biopieejamību, (99, 7%).

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Noopept ieteicama traucējumiem atmiņu, uzmanību, un citas kognitīvās funkcijas. Narkotiku indicēts arī emocionāla labilitāte (tai skaitā gados vecākiem pacientiem).

  • ietekme TBI (traumatisks smadzeņu traumas);
  • asinsvadu slimības, smadzeņu (encefalopātijas dažādas izcelsmes);
  • astēniski sindroms;
  • postkommatsionny sindroms;
  • citas slimības, pārkāpjot intelektuālā produktivitāti.

Kontrindikācijas Noopept

Paaugstināta jutība pret zālēm, smagiem aknu un / vai nieru mazspēju, vecuma līdz 18 gadiem, grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Noopept iekšķīgi pēc ēšanas.  Tabletes Noopept
 Sākotnējā deva ir 20 mg (10 mg divos posmos - no rīta un vakarā). Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 30 mg (10 mg uz trim soļiem). Kā uzskata Noopept labi panesama pacientiem (tai skaitā gados vecākiem cilvēkiem).

Šīs zāles ir jāņem ne vēlāk kā 18 stundu laikā. Ārstēšanas ilgums Noopept 1, 5 - 3 mēneši. Ja nepieciešams, to var attiecināt uz otro gaitā narkotiku ik pēc ne mazāk kā 1 mēnesi.

Blakusparādības Noopept

Kā uzskata Noopept reti izraisa blakusparādības. Varbūt attīstība paaugstinātas jutības reakcijas. Pacientiem ar hipertensiju, var rasties paaugstināts asinsspiediens ārstēšanas ar Noopept laikā.

Pārdozēt

Tajā nav noteikts konkrētas simptomi pārdozēšanas Noopept.

Mijiedarbība Noopept ar citām zālēm

Nav datu par mijiedarbību ar narkotiku Noopept alkohola, psihotropo medikamentu, narkotiku un antihipertensīviem līdzekļiem.

Brīdinājumi

Gadījumā, ja blakusparādības vai jūsu stāvokļa pasliktināšanās, konsultējieties ar savu ārstu. Devas Noopept un ārstēšanas ilgums, ko nosaka ārsts individuāli.

Яндекс.Метрика