Norepinefrīna

 Norepinefrīna
 Noradrenalīns tartrāts - zāles, kas pazemina asinsspiedienu.

Farmakoloģiskā darbība

Norepinefrīna ir hormons, ko ražo virsnieru dziedzeri, sašaurina mazos asinsvadus, uzlabo sirdsdarbību un plaušu ventilāciju, paplašina bronhos, samazina zarnu peristaltiku, tas atslābina muskuļus.

Sintētiskais analogs hormona noradrenalīna darbojas kā narkotiku norepinefrīna, paplašina asinsvadus un bronhu lūmenu, palielinot spiedienu, stimulē kontrakcijas sirds.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - norepinefrīna.

Produkta veids

Tartrāts norepinefrīna laists risinājumu. Analogi narkotiku - Levarterenol, Noreksadrin, Levarterenolabitartrat, Levofed, norepinefrīnu norepinefrīna

Indikācijas noradrenalīns

Norepinefrīna atbilstoši noteiktajām akūtās spiediena kritumu, ko izraisīja operācijas, saindēšanās, traumas norādījumiem.

Narkotikas lieto arī, lai atjaunotu spiedienu uz darbībām, lai novērstu audzējs virsnieru dziedzeri.

Kontrindikācijas

Norepinefrīna saskaņā ar norādījumiem, nevar ievadīt, ja operācijas nodarbināto vai ftorotanovy ciklopropāna anestēziju.

Arī zāles ir kontrindicēta pilnīga atrioventrikulāro blokādi, sirds mazspēja, aterosklerozi.

Pēc ievadīšanas noradrenalīna var sagraut sirds ritmu, krasi sašaurināja lūmenu par perifēro kuģiem, tāpēc, ja smagas kardiogēnais, hemorāģisko šoks reanimācijas uzskatīja, ka šis neefektīva. Jums vajadzētu arī jāņem vērā fakts, ka reibumā narkotiku palielina vajadzību sirds muskuļa skābekļa.

Narkotiku ar hinidīnu, sirds glikozīdi, tricikliskajiem antidepresantiem, aģenti vispārējās inhalācijas anestēzijas (enflurāns, izoflurāna, hloroformu, halotāns, metoksiflurāna) kombinācija palielina risku saslimt ar kādu aritmija.

Narkotikas, piemēram, fentolamīns, labetalola, doksazosīna, phenoxybenzamine, terazozīna, prazosīnu, talazozin, haloperidols, fenotiazīniem, loksapīna, thioxanthen samazinātu vazodilatatora efektu narkotiku. No kopējā samazinājums diurētiskie līdzekļi un narkotiku pazemina asinsspiedienu efektivitāte.

Vairogdziedzera hormoni kombinācijā ar narkotiku palielina risku, koronāro mazspēju.

Dozēšanas instrukcijas norepinefrīna

 Levofed - analogs noradrenalīns
 Sintētiskās hormons norepinefrīna infūzijas ievadīt intravenozi. Pirms ieviest to jāatšķaida ar glikozes vai nātrija hlorīda izotonisku šķīdumu tā, ka viens litrs risinājums bija 2-4ml 0, 2% gidroartrita noradrenalīna.

Sāk narkotiku injicē pēc likmes 10-15kap minūti. Lai paaugstinātu spiedienu līdz līmenim 100-115mm.rt. Injekcijas ātrums pants tika palielināts līdz 20-60kap minūti.

Blakus efekti

Ieviešot šīs narkotikas lielā ātrumā tur tahikardija, galvassāpes, slikta dūša, drebuļi.

Intramuskulāri vai subkutāni norepinefrīna ne ievadīt, jo var rasties audu nekrozi. Ja tas notiek, pacientam ievada atšķaidīts sāls 50-10ml fentolamīns.

Яндекс.Метрика