Normoflorin

Normoflorin - nozīmē atjaunot zarnu mikrofloru.

Farmakoloģiskās iedarbības Normoflorin

 Normoflorin-L
 Normoflorin uzskatīta uztura papildināšanai, tiek izmantota preventīvo un terapeitiskos nolūkos. 1 ml produkta satur 1 miljarda Lactobacillus, Bifidobacterium un 100 miljoni baktēriju produktus, piemēram, vitamīniem, aminoskābēm, prebiotiskām laktīta, organisko skābju, antibakteriāliem līdzekļiem.

Pateicoties šādai struktūrai Normoflorin novērš ķermeņa endotoksīnu nomāc patogēni atjauno aizsargplēvi uz gļotādu iekšējiem orgāniem, zarnu kustīgumu un stimulē interferonu un samazina holesterīna daudzumu asinīs palīdz sašķelt laktozi.

Ir atsauksmes par Normoflorin, norādot, ka pēc tam, kad pieteikums pārtikas piedevu uzlabo imūnsistēmu, samazina risku alerģisku dermatītu.

Zāles ir atšķirīgs zems skābums, lai to var ievadīt kā skābes erozijas un čūlas, kuņģa-zarnu traktā.

Produkta veids

Normoflorin ražots veidā šķīdums iekšķīgai lietošanai.

Pilnīga analoģija Normoflorin - Euflorin un tamlīdzīgi preparāti darbības ir Linex un Bifidumbacterin.

Indikācijas

Normoflorin ietver vispārējo attieksmi duodenītu, pankreatīts, holecistīts, kuņģa čūla, kolīts, gastrīts, hepatītu, proctosigmoiditis, akūtas zarnu infekcijas: salmonellu rotavīrusu izraisītu gastroenterītu un enterovīrusa infekcijas, šigelozi, stafilokoku enterokolītu.

Normoflorin Instrukcijas norādīja, ka zāles var lietot pie disbakteriozes, alerģiskas slimības, imūndeficītu, vienlaikus ņemot antibiotikas.

Ir pozitīvas atsauksmes no Normoflorin veiksmīgi izmanto, lai atjaunotu zarnu mikrofloru grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas laikā.

Instrukcijas Normoflorin: kā izmantot

Narkotiku lieto pusstundu pirms ēšanas 2 reizes dienā.

Kā preventīvs pasākums bērniem 3-7 litri. dot 7 ml līdzekļus; bērniem 8-14 litri. - 10 ml; bērniem pēc 14 litriem. - 15 ml.

Pieaugušie Normoflorin profilaksei var veikt devu 20 ml.

Smagākos gadījumos, kad uztura bagātinātāju, ārstējot dažādas slimības, kuņģa-zarnu trakta, deva ir palielinājies: bērnu 3-7 litri. dot 7-10 ml; bērniem 8-14 litri. - 10-15 ml; bērniem pēc 14 litriem. - 15-20 ml; Pieaugušie tiek aicinātas veikt 20-30 ml.

Novēršana, izmantojot ilgst divas nedēļas, un ārstēšana - mēnesi.  Normoflorin-D

Pirms lietošanas flakonu ar maisījumu baktērijas ieteicams kratīt. Pie augstu skābumu kuņģa sulas, kas atšķaidītas Normoflorin joprojām minerālūdens nedaudz sārmaina.

Bieži parakstītas narkotikas antibiotiku terapijas laikā, no pirmās dienas konferences, 2-4 stundas pēc ievadīšanas antibiotikām.

Analogus Normoflorin pieņemt tikai pēc ārsta ieteikuma.

Blakusparādības Normoflorin

Nav datu par blakusparādības narkotikas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Normoflorin nav jānorāda, ja Jums ir paaugstināta jutība.

Яндекс.Метрика