NORVASC

NORVASC (starptautiskais nepatentētais nosaukums - amlodipīnu) ir saistīta ar kalcija antagonistu (alternatīvs nosaukums farmakoloģisko grupu - kalcija kanālu blokatoru), un tiek plaši izmantots kardioloģisko praksē. NORVASC

Produkta veids

NORVASC ir pieejams tablešu formā, kas satur 5 mg amlodipīna vai 10 mg (aprēķināts kā tīra viela, jo tablete satur amlodipīna besilāta veidā) un 14 un 30 tabletes sekundārajā kartona iepakojumu, kas ir iestrādāta instrukcijas NORVASC (cits vārdi - atgādinājums pacientam).

NORVASC ir izgatavots viens no lielākajiem un visvairāk ievēro farmācijas kompānijām pasaulē: tas ir vācu "Pfizer" iemūžināja viņa vārdu draņķīgs Viagra.

Analogus NORVASC

Mirstība no sirds un asinsvadu slimībām ir nepārtraukti pieaug, un arvien vairāk narkotiku, kas paredzēti, lai cīnītos pret šo postu. Tas nav pārsteidzoši, ka analogi NORVASC var apkopot ķīmiķis skatlogs.

Tas vēl nav viss no NORVASC analogiem, kas atrodas iekšzemes aptiekās:

 • Amlodipīna (saskaņā ar šādu tirdzniecības nosaukumu ražota Krievijā, Serbijā, Baltkrievija);
 • Amlodifarm, Amlodigamma, Amlotop, CORDY Cor (Krievija);
 • Amlodipīns-Chaykafarma, Amlonorm (Bulgārija);
 • Amlodipīns-Sandoz (Slovēnija);
 • Amlong, Kalchek, Amlovas, Amlo, Stamlo (Indija);
 • Co-Exforge (Šveice);
 • Karmagil (Ķīna);
 • Cardilopin (Ungārija);
 • Tenoks (Slovēnija).

Kā redzams, atcerieties vismaz daļu no analogiem NORVASC ir ļoti problemātiska. Ir nepieciešams ņemt vērā to, ka pastāvīgi sintezētas jaunas sirds zāles, kas prasa ārstiem nepārtraukti pilnveidot savas zināšanas.

Farmakoloģiskā darbība

Amlodipīnu bloķē tā saukto "lēns" kalcija kanālu (medicīnas literatūrā tie joprojām pārstāv angļu burts «L»), tādējādi samazinot vienmērīgu muskuļu tonusu asinsvadu sienas. Tas ir ļoti svarīgi, lai novērstu miokarda išēmijas. Par to, kas ir išēmija? Sirdslēkme - no lūmena kuģa līdz vietai, kur asinis vairs nevar pilnībā baro sirds muskuli, kas neizbēgami novedīs pie gangrēna platību sirds sašaurinājums. Ja koronāro asinsvadu atpūsties un tuvumā, to klīrenss ir palielināts un samazināts išēmiskā risku. Bez tam, amlodipīns (lasīt: NORVASC) samazina nepieciešamību sirdi skābekļa un barības vielas, kā vazodilatācija samazina slodzi uz sirdi.

Kā uzskata šīs narkotikas NORVASC samazina spiedienu pacientam sēdus stāvoklī, un guļus stāvoklī, un lēns sākums viņa rīcību neļauj samazināt spiedienu.

Indikācijas NORVASC

Saskaņā ar instrukcijām NORVASC un atsauksmes par to, šīs zāles jālieto ar šādām diagnozēm:

 • hipertoniskā slimība (NORVASC, var tikt izmantoti kā "Solo" un dažādās kombinācijās);
 • stabila stenokardija (kas izstrādāja ilgu laiku un nav progress ar laiku);
 • vazospastisku stenokardiju (attīstās spazmas koronāro kuģiem).

Instrukcijas NORVASC par pieteikumu

NORVASC par norādījumiem jālieto vienu reizi dienā, neatkarīgi no ēšanas. Lai noskalotu tableti ar ūdeni labāk.

Sākotnējā deva NORVASC - 5 mg, maksimālā - 10 mg. Izlaidumi, kas deva ļaužu un citu vecuma kategorijā.

Pamatojoties uz pārskatīšanu NORVASC, var ar kādu pārliecību teikt, narkotiku nepasliktina stāvokli personām, kas cieš no nieru un aknu mazspēja. Amlodipīns - analogs NORVASC

Kontrindikācijas

Saskaņā ar pārskatiem NORVASC, kas tika reģistrēti ar klīnisko farmakologu, lai sagatavotu identificētas sekojošas kontrindikācijas:

 • Standard kontrindikācija vairumam narkotikas - idiosinkrāzija, un ne tikai amlodipīna un citu dihidropiridīna atvasinājumiem;
 • nozīmīgu un ilgstošu asinsspiediena pazemināšanās.

Ir norādes skaits, kurās NORVASC pieņemts ar īpašu piesardzību. Šo aknu mazspēja (neskatoties uz iepriekš minēto trūkumu negatīvas atsauksmes), sirds mazspēja (tikai gadījumos, kad tas nav izraisījuši išēmija), sašaurināšanās aortas atveres, un akūts miokarda postinfarction stāvoklis, vecums 18 gadi.

Attiecībā saņemot NORVASC grūtniecības laikā var tikai teikt vienu lietu: tas ir atļauts to darīt uz savu risku, jo nav izvērtēta narkotika drošibas šādās situācijās. Tas pats var atzīmēt attiecībā uz laika posmu no zīdīšanas.

Blakusefekts

Instrukcijas uz NORVASC ir diezgan plašs blakusparādību, taču jāapzinās, kā tie ir izgatavoti tur pat tad, ja tur bija viens šāds gadījums, tas ir pieteicies un var iekļaut instrukcijā. Šeit jums tiks dota samērā bieži blakusparādības sastopamas vairāk nekā 1% gadījumu:

 • Lokāls pietūkums kāju un pēdu;
 • tahikardija;
 • sejas piesarkums;
 • nogurums, vājums, reibonis;
 • kuņģa-zarnu sāpes.

Pārskatot NORVASC tas ir bijis gadījumu skaits narkotiku pārdozēšanas. To raksturo ievērojamu un ilgstošu asinsspiediena pazemināšanos jaunattīstības šajā fona kompensācijas tahikardiju. No pārdozēšanas likvidēšanu šādi: tas ir jāņem aktivēto ogli, kuņģa skalošana, veikt šādu pozu, kurā kājas atrodas virs viņa. Iespējams izmantot vazopresorus.

Brīdinājumi

NORVASC tiek atbrīvots no aptiekās ar recepti.

Kā jau minēts, ir hipertensijas ārstēšanai NORVASC bieži kombinācijā ar citiem medikamentiem. Starp tiem, tiazīdu grupas diurētiskie līdzekļi (Dihlotiazid, indapamīds), beta blokatori (metoprololu, propranololu, Inderal), AKE inhibitori (enalaprils, kaptoprils), ilgstošas ​​darbības nitrātiem (Nitrosorbid, Sustac Forte), nitroglicerīns (zem mēles). NORVASC stenokardijas, var tikt izmantoti kā "Solo", un kombinācijā ar stenokardijas narkotikām.

Atsevišķos gadījumos devu var samazināt NORVASC:

 • ja pacients ir klāt "svars" vai mazs, tas ir pieaugums;
 • ja ir skaidras pārkāpumi aknu funkciju.

Instrukcijas NORVASC uzglabāšanai

Glabāt NORVASC iespējams temperatūrā līdz 30 ° C nepieejamā jaunākajiem ģimenes locekļiem. Uzglabāšanas laiks - 5 gadi.

Яндекс.Метрика