Novalgin

H  Novalgin
 ovalgin - analgētiska un pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Novalgin ir spēcīga pretiekaisuma, pretsāpju un viegla pretiekaisuma darbība.

Rīcība Novalgina pateicoties tās sastāvu paracetamolu, kofeīnu, propyphenazone. Paracetamols, propyphenazone - tas nesteroidy, samazina iekaisumu, un kofeīns stimulē nervu sistēmu, uzlabo efektu pārējiem diviem komponentiem, pozitīvu ietekmi uz veselību, vispārējo tonusu.

Spriežot pēc atsauksmēm, Novalgin pēc iekšķīgas lietošanas strauji uzsūcas, un tā iedarbība attīstās laikā 15-30min pēc zāļu ieņemšanas.

Produkta veids

Novalgin tabletes.

Indikācijas

Zāļu efektīvi mazina galvassāpes, migrēna, zobu sāpes, muskuļu un locītavu, reimatisma sāpes, palīdz ar algodismenoree (sāpes menstruāciju laikā, ko izraisa dažādas slimības sieviešu dzimumorgānu, fiziskiem traucējumiem savā attīstībā).

Arī Novalgin instrukciju izmanto, lai noņemtu siltumu, ieskaitot pacientiem ar gripai līdzīgu valsts raksturīgu galvassāpes un muskuļu sāpes, drudzis.

Lietošanas instrukcijas Novalgina

Pieaugušie Novalgin atbilstoši norādītajām instrukcijām veikt 1-2tabl. 1-3r / dienā.

Akūtas sāpju sindroms liecina, vienreizējas lietošanas nozīmē.

Mazuļi 12-16l iecelt veikt 1st 1-3r tablete / dienā.

 Novalgin - efektīvs līdzeklis pret menstruāciju sāpes
 Maksimālā pieļaujamā deva pieaugušajiem - 6 tab / dienā; Bērni 12-16l - 3 tabletes / dienā.

Vairāk nekā 10 dienas pēc kārtas nozīmē, ka jūs nevarat pieņemt, uz laiku, kas pārsniedz 5 dienu ārstēšanas ir nepieciešams, lai kontrolētu aknu darbību, ziedot asinis analīzei.

Blakusparādības

Spriežot pēc atsauksmēm, Novalgin izraisa spiediena, bezmiegs, izsitumi, iesnas pieaugumu, piesarkums ādas, slikta dūša.

Pārdozēšanas gadījumā var parādīties sāpes vēderā, neskaidra redze, krampji, aritmija, samaņas, miegainība, aizkaitināmība, vemšana, dzeltena āda zaudējumus. Ja saindēšanās Novalginom vajadzētu izmazgāt kuņģi, veikt enterosorbent. Dažos gadījumos, nātrija administrē acetilcisteīna, parakstītas metionīnu - piemēram, kad paracetamola saindēšanās.

Kontrindikācijas

Novalgin lai saņemtu instrukcijas kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret fondiem, citu nesteroidam.

Jūs nevarat piešķirt bērnus Novalgin 12L, aprūpē, grūtniecēm, cilvēkiem ar smagiem traucējumiem, nieru, aknu, asinsrades sistēma, ar laktāzes deficītu deficītu glikozes-6-fosfātdehidrogenāzes, čūlainais bojājumus, kuņģa-zarnu traktā.

Jāveic piesardzības pasākumi ir vecāka gadagājuma pacientiem, netiek ietekmēta spēja vadīt satiksmes.

Novalgin uzlabo darbību perorālo pretdiabēta līdzekļi, antikoagulanti, sulfonamīdiem.

Nozīmē samazinoša ietekme, ja tā saistīta ar antidepresantiem, holestiramīnu, sārmainām vielām, holinoliticheskimi līdzekļiem.

Hepatotoksisks efekts novērots ar līdzekļu kombināciju no etilspirta, narkotikas, lai atvieglotu krampjus, barbiturātus.

Яндекс.Метрика