Novokaīns

 Novokaīns 5 - Injection
 Novokaīns - zāles, ko izmanto vietējo anestēziju. Iekļauti sarakstā no svarīgākajiem medikamentiem.

Farmakoloģiskā darbība

Zāles ir viegla pretsāpju iedarbība, samazina uzbudināmība no mehāniskajiem jomās smadzeņu infarkta, novērš spazmas gludās muskulatūras.

Ievadot intravenozi, narkotiku pazemina asinsspiedienu, ir antiaritmisko iedarbību, noņem no šoka.

Lielās devās var traucēt lietošanu Novocain vadīšanas un muskuļu krampjveida.

Intramuskulārai novokaīns efektīvs vecākiem pacientiem par slimībām, kas saistītas ar traucējumiem nervu sistēmu.

Form atbrīvot Novocain

Izgatavošanas šķīduma taisnās zarnas svecītēm, ziede Novokain5 10%.

Lietošanas indikācijas Novocain

Novokaīns par norādītas infiltrācija instrukcijas, epidurālo vadi, mugurkaula terminālī, retrobulbārais anestēziju, nierēm fibrozo un kakla vagosympathetic blokādi.

Sveces novokaīns izmanto hemoroīdi, anālais rievas.

Novokain5 Ziede, 10% ir efektīva, nieze Dermatozes, ekzēma, atopiskais dermatīts.

Lietošanas instrukcijas Novocain

Par infiltrācijas anestēzija ievada 0, 25-0, 5% rastvor- 350-600mg. Par saspringts Ložņu infiltrācijas metodi Vishnevsky ievada 0, 125-0, 25% šķīdumu, izmanto vadošiem anestēzijai 1-2% šķīdums - ievada 25ml.

Lai veiktu epidurālās anestēzijas tiek ievadīts daudzumā no zāļu 20-25ml - 2% šķīdums, uz muguras anestēzijas ievadītā novokaīns solution of 5% - 2 vai 3 ml.

In Otolaryngology pie instrukcijas Novocain vietējai anestēzijai ievada 10-20% šķīdumu.

Lai uzlabotu rīcību vielas un samazina tā uzsūkšanos, ar vietējo anestēziju, lai novokaīns pievienoto 0, 1% šķīdumu epinefrīns hidrohlorīda - vienu pilienu vienu 2-5-10ml narkotiku.

Par elektroforēzes, izmantojot 10% šķīdumu novokaīnu.

Lai blokādi Vishnevsky ar nierēm fibrozo tauku 50-80ml jāievada 0, 5% vai 100-150ml 0, 25% šķīdumu.

Veikšanai vagosympathetic blokādi ievadītās 100ml 0, 25% šķīdumu.

Novokaīns bērni, neskatoties uz kontrindikācijām, bieži parakstītas sāpju remdēšanai ar citām zālēm ieviešanu. Tajā pašā laikā bērniem ir atļauts novokaīns ievadāms devā ne vairāk nekā 15 mg / kg ķermeņa masas bērnu.

 Novokaīns sveces
 Taisnās zarnas svecītes administrē pēc novokaīns iepriekšējas zarnu tīrīšanu dabā, vai klizmu - 1-2r / dienā.

Ziede novokaīns 5, 10% izmanto ādas slimību - iemesls to 1-2r / dienā uz bojātās ādas.

Blakus efekti

Pēc pieteikšanās Novocain var parādīties galvassāpes, miegainība, reibonis, vājums, ģībonis, trīce, nistagms, krampji, parestēzija, paralīze kāju un elpošanas muskuļus, elpošanas paralīzes, samazināta vai palielināta spiediena, kolapss, aritmija, sāpes krūšu kaula, bradikardija, patvaļīgas urinēšana un defekācija, vemšana, izsitumi uz ādas, hipotermija, impotence.

Pārdozēšanas gadījumā ir bāla āda un gļotādas, parādās slikta dūša, reibonis, vemšana, tahikardija, apnojas, krampji, halucinācijas, motora uzbudinājums, ātra elpošana. Novērš pārdozēšanas intravenozas narkotiku vispārējās anestēzijas ar īsu darbības, uzturēt normālu ventilāciju, izmantojot skābekļa inhalācijas. Smagas intoksikācijas, simptomātiska ārstēšana un detoksikāciju.

Piesakoties ziede novokaīns 5, 10% var attīstīt vietējo alerģiska reakcija.

Kontrindikācijas Novocain

Kad anestēzija metode Ložņu iefiltrēties kontrindikācija izmantošanu Novocain ir klātbūtne fibrozes audu izmaiņas; laikā subarachnoid anestēziju - asiņošana, hipotensija, šoka stāvoklī, septicēmija.

Saskaņā ar instrukcijām novokaīns jālieto piesardzīgi operācijās pacientiem ar akūtu asins zudumu, nieru mazspēju, jo valstīs, kas tiek pievienots ar asins apgādes samazināšanās uz aknām, progresēšanu sirds un asinsvadu slimību un iekaisuma slimībām, infekcijas injekcijas vietā.

Novokaīns bērniem līdz 18L, 65l pēc vecākiem pacientiem, novājinātiem un smagi slimiem pacientiem dzemdību laikā, kā noteikts stingrā ārsta uzraudzībā.

Asiņošanas risks palielinās ar atklāšanas narkotikas kopā ar antikoagulantiem - heparīnu, enoksaparīnu, dalteparin, ardeparinom, varfarīna, danaparoid.

Bradikardija, un zems asinsspiediens tiek ievēroti, jo vienlaicīgu lietošanu Novocain ar guanetidīns guanadrel, mekamilamīna, trimetafanom.

Ievērojami zemāks spiediens selegilīnu, prokarbazīnu, furazolidons ja tā saistīta ar šķīdumu novokaīnu.

Vietējās anestēzijas efekts narkotikas tiek palielināts fenilefrīna, metoksamīna, epinefrīnu.

Яндекс.Метрика