Nātrija bromīds

 Nātrija bromīds
 Nātrija bromīdu - ir nomierinoša iedarbība.

Farmakoloģiskā darbība

Nātrija bromīds ir nomierinošs efekts, jo tā spēja stimulēt procesus kavēšanu smadzeņu garozā.

Instruments novērš krampjus, atjauno līdzsvaru starp procesu kavēšanu un uzbudinājums, kas ir īpaši efektīva paaugstināta uzbudināmība nervu sistēmu.

Nātrija bromīds uzsūcas no kuņģa un zarnu trakta, un tiek parādīts uz ilgu laiku, nieres, piens un sviedru dziedzeri, zarnas.

Ir maksimālā koncentrācija asinīs pēc 12 dienām ir samazinājies uz pusi.

Produkta veids

Izgatavošanas risinājumu nātrija bromīda iekšējai lietošanai.

Indikācijas Nātrija bromīds

Galvenais mērķis fondi - novērst bezmiegu un uzbudināmība. Tas arī tiek veiksmīgi izmantota, lai ārstētu neirozes, neirastēnija, histērijas, arteriālās hipertensijas sākotnējā stadijā, horeju, epilepsiju.

Kontrindikācijas

Nātrija bromīds atbilstoši norādījumiem nevar piešķirt saskaņā ar: nieru, aknu, elpošanas mazspēja, anēmija, ateroskleroze, depresija, hipotensija, pastiprināta jutība.

Norādījumi par lietošanu nātrija bromīda

No bromīda pieaugušo risinājums iecelts uzņemties 0, 1-1gr trīs vai četras p / dienā. Zīdaiņi jaunāki par vienu gadu, ir noteikta 50-100mg, bērni vecumā līdz 2 gadiem - 150 mg, bērnu 3-4L. - 200 mg, bērni 5-6L. - 250mg, kids 7-9l. - 300 mg, bērni 10-14l. - Līdz 500 mg.

In epilepsiju, nātrija bromīdu, saskaņā ar norādījumiem no paša sākuma, lai ņemtu devu 1-2gr / dienā, un pakāpeniski palielināt devu 1-2gr katru nedēļu, līdz maksimālajam līmenim 6-8gr. Tādējādi ārstēšanas laikā vēlams ierobežot izmantot vārāmā sāls (līdz 5-10gr / dienā, piešķirot bromīda devu 4-5gr) - tas var ievērojami palielināt terapeitisko efektu.

 Nātrija bromīda - risinājums iekšējai lietošanai
 Ārstēšanai bērniem izmantot īpašu formulējumu: 3,1% bromīda šķīdumā ar augļu sīrupu. Bērni līdz gadam dot 5ml risinājumu bērniem 2n. - 10ml, 3-6l. - 15ml, kids 7-9l. - 22, 5 ml, 10-14l. - 30ml. trīs p / dienā.

Blakus efekti

Nātrija bromīda šķīdums var izraisīt atmiņas zudums, nogurums, izsitumi uz ādas, klepus, iesnas, konjunktivīts.

Ja šīs blakusparādības parādījās, lai novērstu tos pacientam ievada risinājumu nātrija hlorīda par summu 10-20gr / dienā, ko ievada pārmērīgas alkohola lietošanas - 3-8l / dienā. Līdz ar to ir nepieciešams regulāri zarnu kustības, bieži skalot muti un mazgāt ādu, ierobežot sāls patēriņu.

Яндекс.Метрика