Nātrija fluorīds

 Nātrija fluorīds - līdzeklis, lai novērstu zobu kariesa
 Nātrija fluorīds - līdzeklis, lai novērstu kariesu.

Farmakoloģiskā darbība

Nozīmē stimulējot mineralizāciju zobu, ir baktericīda iedarbība, veicina veidošanos un sacietēšanas emaljas, palīdz novērst zobu bojāšanos.

No nātrija fluorīdu izmantošana palīdz samazināt kaulu rezorbciju, un kombinācijā ar kalcija un D3 vitamīna fluor veicina kaulu pārkaļķošanās.

Produkta veids

Izgatavošanas fluora tabletes, pulveris 0, 05% 0, 2% šķīduma. Arī, tas ietver kompozīciju zobu higiēna aģentiem.

Indikācijas

Nātrija fluorīds izmantošana ir efektīvs ārstēšanai un profilaksei kariess, attieksmi pret primāro un sekundāro osteoporozi, plasmacytoma, osteomalāciju, izkliedētiem metastāzes kaulos.

Labas atsauksmes par nātrija fluorīda, ko izmanto, lai atvieglotu simptomus paaugstinātu iedzimtu kaulu trauslumu

Mode piemērošanas

 Nātrija fluorīds
 Lai novērstu zobu bojāšanos un citas zobu slimībām 2-6l bērniem. dot tabletes ar fluoru pie 0, 0011gr, bērniem pēc 6L. - 0, 0022gr. Lietojiet vienu tableti p / dienā.

Rīks vislabāk veikt pēc ēšanas, dzert ūdeni. Labs rezultāts dod ikgadējo profilaksi zobu slimībām bērniem līdz 14L, kad aktīvi ir 8 mēnešus katru dienu.

Bērniem un pieaugušajiem pēc 16 litri profilaksei ieteicams izskalot muti ar ūdens šķīdumu fluora pēc katra higiēniskā tīrīšana zobiem un pēc ēšanas. Sākas ar izmantošanas nepieļaušanu šķīduma 0, 05%, kas izskalot muti trīs p / dienā vienu minūti katru dienu. Pēc kāda laika, izmantojot 0, 2% šķīdumu - un trīs p / dienā, bet vienu reizi 1-2ned.

Tajā pašā laikā, jūs varat lietot tabletes skalošanas ar fluoru.

Blakus efekti

Atsauksmes par nātrija fluorīdu vispozitīvākais, tas ir labi panes bērniem un pieaugušajiem. Bet gadījumā individuālā nepanesība var būt slikta dūša, vemšana, caureja, anoreksija, zobu fluorozi - patoloģija veidošanos zobu emalju, kopā ar izskatu viņas brūnās un dzelteniem plankumiem, palielinot trausluma un nobrāzumiem.

Alerģija novērst manifests kā iesnas, ādas izsitumi, eozinofilija.

Ilgstoša lietošana nātrija fluorīds var izraisīt osteosclerosis, artrītu no gūžas, ceļa, potītes, pievienojot pārkaulošanos saites un cīpslas, nogurums, neskaidra redze, galvassāpes.

Pārdozēšana var izraisīt vairogdziedzera disfunkciju.

Kontrindikācijas

Nelietojiet Nātrija fluorīds, kas patoloģijām, aknu, kuņģa un zarnu trakta čūlas, grūtniecība, hipotireoze, paaugstinātu jutību, nieru mazspēja, laktācijas laikā.

Ar rūpīgu izmantošanu fluorētām produktu cilvēkiem, kas dzīvo vietās, kur ir augsts saturs fluora ūdenī - ir lielāks par 0, 8 mg / l.

Osteoporozes ārstēšanas laikā, periodiskā X-ray pārbaude mugurkaula novērtēt ārstēšanas efektivitāti un atklāt agrīnās stadijas fluorozi.

Ja ārstniecības līdzekļi ir pacienti ar asins slimību, būtu regulāri ziedot asinis analīzei.

Babies 6-10l. To nedrīkst lietot vairāk kā līdzeklis, lai devā 1 mg / dienā.

Nātrija fluorīda preparātu iedarbība samazinās pazeminot kuņģa skābumu, un palēnināt uzsūkšanos fluora alumīnija, magnija, kalcija.

Яндекс.Метрика