Nātrija hidroksibutirāts

 Nātrija hidroksibutirāts
 Nātrija hidroksibutirāts - narkotiku anestēzijai.

Farmakoloģiskā darbība

Nātrija hidroksibutirāta ir relaksējoša un nomierinoša iedarbība lielās devās izraisa miegu un ievada pacientam vērā stāvokli anestēzijas.

Narkotika ir savdabīgs un antihypoxia efekts - tas palielina stabilitāti tīklenes, sirds un smadzeņu audu skābekļa deficītu

Tika konstatēts, ka narkotiku nebija pretsāpju bet uzlabo efektu narkotiku, pretsāpju un narkotiku, tas rada pacientus no šoka stāvoklī.

Ar prasību līdzīgi Aminalon, bet atšķirībā vieglāk iekļūt centrālo nervu sistēmu.

Produkta veids

Nātrija hidroksibutirāts var pirkt formā šķīduma, sīrupa vai pulveri.

Indikācijas Nātrija hidroksibutirāts

Nātrija hidroksibutirāta neinglyatsionnogo izmantots kā narkotika anestēzijas plaušu nepolostnyh operācijās konservējošo spontānu elpošanu.

Efektīva sagatavošana un veikt pamata un anestēzijas indukcija ginekoloģijā, dzemdniecībā, īpaši pacientiem stāvoklī hipoksiju; anestēzija vecākiem pacientiem un bērniem.

Nopirkt nātrija hidroksibutirāta iespējams, un to piemērot oftalmoloģijā ārstēšanai atvērta kakta glaukoma: rīcība narkotiku tīklenē ir aktivizēts oksidēšanās procesus, un uzlabo redzi.

Psihiatrijā izmanto līdzekli, lai ārstētu neirotiskiem valstu, uzlabojot naktsmieru, pacientu ārstēšanu ar saindēšanās un traumatiskiem bojājumiem, nervu sistēmas.

Ir arī dati par efektivitāti ārstēšanas trijzaru neiralģijas.

Kontrindikācijas

Rīks ir kontrindicēta zīdaiņiem, hipokaliēmiju. Ar aprūpi nosaka to grūtniecēm, kas cieš no hipertensijas.

Personas, kuru darbs prasa ātru garīgo vai fizisko reakciju, un ārstē neirozes, glaukoma un citas slimības nav ieteicams rīku dienas laikā, jo tā sedatīvu efektu.

Nopirkt nātrija hidroksibutirāta tikai ar recepti, izmantojiet to pats nav ieteicama.

Lietošanas instrukcija Nātrija hidroksibutirāta

Nātrija hidroksibutirāta atbilstoši norādījumiem jāpiemēro intramuskulāri, intravenozi un iekšā.

Intravenozo narkotiku uzbudināms pacienti, pacienti ir fiziski spēcīgs 70-120mg / kg ķermeņa svara; pacientiem ar imūnsupresiju ir 50-70mg / kg. Pirms ieviest aģents ir izšķīdina glikozes - 50-100ml. Noguldījumu līdzekļu lēns, tās ietekme ir novērota pēc 5-7min.

Stage anestēzijas nepieciešama ķirurģiskas procedūras notiek laikā 30-40min pēc administrācijas un ilgst 2-4ch.

Intramuskulāri anestēzijai ar nātrija osksibutirātu instrukcijas ievadāms devā 120-150mg / kg vai 100 / mg, ja kopā ar barbiturātiem.

Līdzekļu izmantošana noteiktajā skaitīšanas 100-200mg / kg. Pacienti par 40-60min pirms operācijas nodrošina ready-5% sīrupu vai pulvera izšķīdina ūdenī.

Ja pacients lietojot narkotikas ievadīto bāzes anestēziju, anestēzija ir jāatbalsta fundamentālie ftorotanom, ēteru, slāpekļa oksīds, STADOL ketamīnu, fentanils.

Mazuļi par anestēzijas ar nātrija hidroksibutirāta atbilstoši noteiktajām iekšķīgi vai intravenozi instrukcijām. Iekšpusē dot narkotikas 150 mg / kg, un par 5-10min intravenozas 100 mg / kg, kas izšķīdināts 30-50ml glikozes šķīduma.

Pirms anestēzijas izmantojot narkotiku veica premedikāciju - pacients tiek dota atropīns, promedol, prometazīna-pipolfen.

Par dzemdniecības anestēzijas ievadītās aģents 10-15min, deva 50-60mg / kg atšķaidīts ar glikozes 40%. Jūs varat lietot narkotikas vērā, aprēķinot 40-80mg / kg. Virsmas anestēzija vai miega ilgst 1 5-3ch. Kad vajadzība pēc cesarean sadaļā zāles ievada intravenozi devā 60-70mg / kg, un ir pievienots intratraheālo  Nātrija hidroksibutirāta atbilstoši norādījumiem jāpiemēro intramuskulāri, intravenozi un iekšpusē
 anestēzija, mehāniskā ventilācija un saraustīta administrēšana muskuļu relaksanti.

Lai ārstētu smadzeņu tūskas, ko izraisa hipoksiju, zāles tiek ievadīts devā 50-100mg / kg. Ārstēšanai tīklenes pieņemts mutiski 0, 75-1, 3-4r 5g / dienā uz mēnesi. Terapija ir vislabāk izdarīt kursus 2-3r / gadā.

Ārstēšanai neiroloģisku slimību stabilizēt miega glaukoma, izmantojot 66, 7% ūdens šķīdumu pirms lietošanas jāatšķaida ar ūdeni, lai iegūtu 5% šķīdumu: saturam viens flakons 66, 7% šķīdumu (37, 7 ml) ielej atsevišķā traukā un atšķaida līdz 0, 5 litri vārītu un atdzesētu ūdeni. Veikt 0, 75gr (viena karote) nātrija hidroksibutirāta 2-3r 5% / dienā un 1, 5-2, 25g (divas vai trīs karotes, attiecīgi) par nakti. Ārstēšana ilgst mēnesi, glaukoma atkārtot kursus 2-3r / gadā.

Blakus efekti

Nātrija hidroksibutirāta ir laba panesamība, nav izteikta ietekme uz elpošanas, sirds, asinsvadu, nieru, aknu.

Ar strauju ieviešana nozīmē, var būt motora stimulācija, raustīšanās no rokas, kājas, mēles. Ja parādās šādas komplikācijas, viņi var arestēt barbiturātus, promedolom, neiroleptiskie.

To var arī vemšana, un pārdozēšana - elpošanas apstāšanās.

Kad jūs izietu no anestēziju veikti ar palīdzību no narkotikām, dažos gadījumos ir verbāli, motors uzbudinājums. Lai paātrinātu atveseļošanos no anestēzijas var piemērot Bemegride.

Arī nātrija instrukciju hidroksibutirāta norādīja, ka ilgtermiņa ārstēšanas līdzeklis var sākties hipokaliēmiju.

Яндекс.Метрика