Nātrija hlorīds

H  Nātrija hlorīda 0, 9% šķīdums
 ātrijs hlorīds - plazmozameshchath nozīmē.

Farmakoloģiskā darbība

Rīks ir hidratācija (atjaunojot ūdens līdzsvaru) un detoksikācijas efekts. Sakarā ar iztrūkumu nātrija ir efektīva dažādos patoloģijām.

Nātrija hlorīda 0% 9 ir tāpēc tas pats osmotisko spiedienu kā cilvēka asinīs ir spējīgs ātri parādīts tikai īsi palielinot asins tilpumu.

Ārēju programmu sāls nātrija hlorīda palīdz likvidēt strutas no brūces, likvidēt patoloģisko mikrofloru.

Intravenoza infūzija nātrija hlorīda palielina izdalīšanos ar urīnu, lai trūkumu hlora un nātrija.

Produkta veids

Nātrija hlorīda ražoti pulvera veidā, kas ir šķīduma, šķīdinātāju, lai noteiktu zāļu, deguna aerosolu.

Indikācijas Nātrija hlorīds

Nātrija hlorīds 0, 9% ir parakstītas lieliem zaudējumiem ārpusšūnu šķidruma, vai valstīs, kurās ierobežota viņas uzņemšanu - holēru, gremošanas traucējumi, ko izraisa saindēšanos, caureja, vemšana, lieliem apdegumiem. Efektīvs risinājums ar hiponatriēmijas, hipohlorēmiju, kopā ar dehidratāciju.

Ārēji sāls nātrija hlorīds tiek izmantota, lai mazgāt acis, deguns, brūces mērci samitrināt.

Arī risinājums ar kuņģa, zarnu, plaušu asiņošana, saindēšanās gadījumos, aizcietējums, piespiedu diurēze.

Kontrindikācijas

Nelietojiet nātrija hlorīdu, ja: augstu nātrija, ar hipokaliēmiju, ārpusšūnu šķidruma pārslodzi, asinsrites traucējumi, kuru dēļ var attīstīties plaušu tūsku vai smadzenes, ar akūtu kreisā kambara mazspēja, nieru mazspēja, dekompensētu hronisku sirds mazspēju.

Tas nav ieteicams kombinēt produktu ar augstām kortikosteroīdu devām.

Piešķirot nātrija hlorīdu lielās devās, kas vajadzīgi, lai uzraudzītu līmeni elektrolītu urīnā, plazmā.

Jūs nevarat ievadīt risinājumu zem ādas - var attīstīties nekrozi.

Lietošanas instrukcija Nātrija hlorīds

 Nātrija hlorīds
 Pirms nātrija hlorīda šķīduma ieviešanu, būtu uzkarsē līdz 36-38grd. Kad dehidratācija aģents deva tiek noteikta individuāli un vidēji 1 litra / dienā. Ja saindēšanās ir smaga vai ir liels zaudējums šķidruma var lietot uz šķīdumu, līdz 3 litri / dienā. Tādā gadījumā, izmantojiet pilinātāju nātrija hlorīdu, noguldīt naudas līdzekļus, lai vērtētu 540ml / h.

Mazuļi ar dehidratāciju, kopā ar samazinātu asinsspiedienu, šķīdumu ievada daudzumā 20-30ml / kg ķermeņa masas.

Kuņģa skalošanu, izmantojot 2-5% šķīdumu, tiek izmantota, lai likvidētu aizcietējums klizmu ar šķīdumu, 5%, - ievada rektāli 75-00ml.

Pilēšana nātrija hlorīdu 10% izmanto zarnu, kuņģa, plaušu asiņošana, diurēzei - lēni injicē intravenozi 10-20ml risinājumu.

Veicot kompleksu ārstēšanu elpošanas orgānu slimībām noteiktās skalošanas un tīrīšanas vanna ar 1-2% šķīdumu.

Lai ārstētu saaukstēšanos kā palīglīdzekli izmantojot nātrija hlorīdu inhalācijām. Bērniem, narkotiku sajauc ar risinājumu Mucosolvan - 1 ml no katra līdzekļu un pavadīt trīs ieelpas p / dienā 5-7min. Pieaugušie var darīt ieelpošanas par 10min.

Nātrija hlorīds inhalācijām var kombinēt ar Berodual - bronhodilatatoru. Par procedūru samaisa 2-4ml Berodual un 1-1, 5 ml nātrija hlorīda 0, 9%.

Blakus efekti

Ilgstoša lietošana risinājuma un tās izmantošanu pārmērīgas devās var izraisīt pārmērīgas hidrācijas, acidozi, hipokaliēmiju.

Яндекс.Метрика