Nātrija nukleinat

 Nātrija nukleinat
 Nātrija nukleinat - nozīmē korekcijai imunitāti.

Farmakoloģiskā darbība

Nātrija nukleinat ir laba bioloģisko aktivitāti - tas paātrina dzīšanas procesu, stimulē kaulu smadzenes, ietekmē summu leikocītu un aktivizē procesu pēc viņu veidošanos.

Tiek arī norādīts, ka instruments darbosies dabas imūnās procesus: apvieno elementus asinīs, kas ir atbildīgas par audu un šūnu aizsargspējas uzturēšanu, aktivizē makrofāgi iznīcinātu anormālas mikrofloru.

Produkta veids

Atbrīvojot aģents tabletēs kā suspensija.

Indikācijas Nātrija nukleinat

Nātrija nukleinat kā immunostimulatory aģenti iekļauj kompleksā terapijā slimībām, kas saistītas ar imūndeficīta: pneimonija, augšējo elpceļu slimības, reimatismu, aknu slimību un nieru mazspēja, čūlainais bojājumiem, kuņģa-zarnu trakta, garīgiem traucējumiem.

Labas atsauksmes par nātrija nukleinat lieto keratīts izstrādāto pret herpes, B hepatīta vīrusu izcelsme, atkārtotas baktēriju un vīrusu infekcijām, leikopēnija, agranulocitoze, periodontīts

Arī zāles ir efektīvs korekcijai imūndeficīta štatiem gados vecākiem cilvēkiem, palielinot efektivitāti vakcinācijas cilvēkiem ar pavājinātu imunitāti, novēršanu komplikāciju baktēriju dabas un brūču dzīšana pēc operācijas, ārstēšanai un profilaksei baktēriju saindēšanos.

Kontrindikācijas

Nātrija nukleinat apmācības ir kontrindicēta leikēmijas un limfomas ļaundabīgo, patoloģijas, sirds muskuļiem, paaugstināta jutība, laktācijas, grūtniecību.

Lietošanas instrukcija Nātrija nukleinat

 Nukleinat nātrija tabletes
 Pieņemta pēc ēšanas iekšā. Pieaugušie lieto zāles 3-4r / dienā - 1, 1, 5, vai 2G. Ārstēšanas ilgums ir vismaz divas nedēļas.

Bērni nātrija nukleinat atbilstoši saņemtajiem devām instrukcijas aprēķina pēc vecuma: bērniem līdz pat gadam - 0, 005-0, 01gr; 2-5l. - 0, 015-0, 05gr; 5-7l. - 0, 05-0, 1 g; 8-14l - 0, 2-0, 3g. Bērni arī sniegt līdzeklis 3-4r / dienā.

Pacientiem vecākiem cilvēkiem, lai veicinātu imunoloģiskā darbība dod 1-1, 5g dienā par 2-3ned. Labas atsauksmes par nātrija nukleinat veikti, lai atbalstītu imunitāti ikgadējo kursu: rudenī un pavasarī.

Ārstēšanai leikopēnija, agranulocitoze, neatkarīgi no to iemesla attīstības, metaboliskā fosfora izpaužas rahīts, fosfatūrija, 2% vai 5% šķīdums intramuskulāri Injicē - 5-10ml. Inside ir 0, 1-0, 3-4r 2g / dienā. Ārstēšana ilgst 10-15dn.

Lai ārstētu herpes keratīts narkotikas lieto iekšķīgi, un ir jāiepilina acīs trīs p / dienā. Bury un dzēriens var būt 3% šķīdums.

Visos šajos gadījumos, terapija būtu jāpapildina ar pastāvīgu uzraudzību imūnās statusu.

Blakus efekti

Nātrija nukleinat var izraisīt bradikardiju, svīšanu, nervu sistēmas depresija, sāpes injekcijas vietā.

Pēc iekšējai lietošanai līdzekļiem var parādīties sāpes vēderā. Nav izslēgts, un alerģiskas reakcijas terapijas laikā.

Dati par narkotiku pārdozēšanas negatīvās sekas ir reģistrēti.

Яндекс.Метрика