Sodium tetraborate

 Tetrabonat sodium
 Sodium tetraborate - nozīmē pret rauga, zināms arī kā boraks glicerīna.

Farmakoloģiskā darbība

Nātrija tetraborāta - rīks ar antiseptisku un bakteriostatisku darbību, borskābes atvasinājums.

Tas noņem sēne no gļotādas kavē to reproducēt, lai efektīvi izmantot nātrija tetraborāta par strazdu.

Kā antimikrobu līdzekli ietver Sodium tetraborate no kombinēto medikamentu, ārstējot iekaisuma augšējos elpošanas ceļos.

Viela ir izdevīga tikai tad, ja tos izmanto bojātu ādu un gļotādām. Caur tiem viņš uzsūcas zarnās, un parāda aktīvo vielu caur zarnas un nieres par nedēļu pēc pieteikuma.

Produkta veids

Izgatavošanas nātrija tetraborāta glicerīna - 20% šķīdums lokālai pieteikumu. Sinonīms: Borax.

Norādes nātrija tetraborāta

Nātrija tetraborāta instrukciju izmanto mutes, rīkles, dzimumorgānu, augšējo elpceļu bojājumi un urīnceļu infekcijas, ko izraisa Candida.

Arī efektīvs risinājums tetraborat20% risinājums dezinfekcijai izgulējumu un autiņbiksīšu izsitumi.

Mode piemērošanas

T  Nātrija tetraborāta sēnīte izmantot kā douching dzimumorgānus
 etraborat nātriju izmanto kā Douching dzimumorgānu ādas apstrādei, izskalojot muti un kaklu.

Kandidozes, kas saņēma mutes dobuma gļotādas, Nātrija tetraborāta tiek izmantots, lai ārstētu bojājumu 2-3r / dienā 3-7dn.

Nātrija tetraborāta sēnīte sieviešu dzimumorgānu kropļošanu tiek izmantota tikai pēc douching vārītu ūdeni vai novārījums augu pretiekaisuma. Pēc tam ievada marles tamponu iemērc narkotikas makstī un pa kreisi uz 20-30min. Daudzveidība procedūru atkarīga no slimības gaitas, ja nieze un izdalījumi no maksts ir niecīgs, nātrija tetraborat20% izmanto vienu p / dienā, un, ja simptomi tiek izrunāti kandidozi, un tas ir hroniskā fāzē, ir nepieciešams veikt procedūru, divu p / dienā. Lai izvairītos no recidīva, ārstēšanu vēlams veikta nedēļas, pat ja simptomi pazuda piena sēnīte.

Kad angīna nātrija tetraborāta ar glicerīna tiek izmantots, lai ārstētu mandeļu 4-6r / dienā. Ārstēšana ilgst vismaz 7 dienas. Lai uzlabotu terapeitisko efektu vajadzētu skalot ar sāls nātrija tetraborāta: ar glāzi ūdens atšķaidīts ar tējkaroti sāls ar dažiem pilieniem šķīduma.

Blakus efekti

Brūns plankums ārstēšanu var justies dedzināšanas sajūta un ādas apsārtums vai gļotādu. Šajā gadījumā, līdzekļi nepieciešami, lai nomazgāt.

Pastāv arī pārdozēšana narkotiku, simptomi ir sāpes vēderā, ēstgribas zudums, vemšana, dehidratācija, apjukums, caureja, vājums, dermatīts, menstruālā cikla traucējumi, matu izkrišana, muskuļu raustīšanās rokas un kājas, seju, pavājināta nieru darbība, aknas, sirds. Tie novērš ietekmi kuņģa skalošanu, piespiedu diurēzi rīcību. Ja saindēšanās ir smaga, hemodialīze ievada intramuskulāri mononukletoid riboflavīns (10 mg / d), intravenozi ievadīts nātrija bikarbonāts, nātrija hlorīda šķīdumiem, plazmas aizstājējiem, dekstrozi. Ja ir sāpes vēderā rāda 1 ml zemādas administrēšanu atropīna risinājumu, šķīduma platifillina, promedola, intravenozas maisījuma dekstroze, prokaīnu.

Letālā deva nātrija tetraborāta uzskatīja 10-20gr 20%.

Kontrindicēta instrukcijā nātrija tetraborāta

Nātrija tetraborāta lai saņemtu instrukcijas kontrindicēta ievērojamus bojājumus ādas un gļotādas, laktācijas, grūtniecības, paaugstināta jutība laikā. Instruments nav paredzēts iekšējai lietošanai.

Sakarā ar paaugstinātu toksicitātes ieteicams objekta pediatrijā.

Яндекс.Метрика