Nutridrink

Nutridrink - augstas kaloriju maisījumu lieto, lai aizvietotu deficītu vitamīnu, minerālvielu, ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku.

Farmakoloģiskā darbība

 Nutridrink pulveris
 Nutridrink - ir dzēriens ar augstu saturu piena olbaltumvielu un līdzsvarotu sastāvu, ko izmanto, lai sniegtu pamatizglītību vai piebarošanas bērniem un pieaugušajiem.

100 ml ready-to-izmantot maisījumu ietverti Nutridrink 5, 8 g tauku, 6 g olbaltumvielu, 18 g ogļhidrātu 4. Turklāt, no barības vielu dzēriena sastāvu iekļauti elementi, piemēram, nātrija, fosfora, vara, kalcija, magnija, kālija, fluora, dzelzs, cinks, jods, mangāns, molibdēns, A, E, K, C, B

Nutridrinka Instrukcijas norādīja, ka enerģētiskā vērtība 100 ml, gatavi lietošanai, ir 150 kcal.

Nutridrink nesatur laktozi un glutēnu, kas ir svarīgi, lai pacientiem, kuriem nepieciešama papildu avots barības vielu, bet cieš no laktozes nepanesamības vai celiakiju - iedzimtas gremošanas traucējumiem, kurā olbaltumvielu glutēnu un citas olbaltumvielas līdzīgi tai nevar sagremota.

Pozitīvas atsauksmes par Nutridrinke apstiprina, ka izmantošana uztura formula ļauj novājinātiem pacientiem samazinātu laiku, kas pavadīts uz rehabilitāciju, lai novērstu nenormālu svara zudums un attīstību dažādu komplikāciju pamatslimību.

Produkta veids

Nutridrink ražot gatavo dzērienu vai pulveri.

Indikācijas Nutridrinka

Barības vielu maisījums lietot pacienti ar sliktu apetīti, cieš proteīnu enerģijas nepietiekams uzturs, tika veikta plaša ķirurģiska operācija vai nopietna slimība, un ir nepieciešams, lai atgūtu ātri.

Maisījumu Nutridrink noderīga pacientiem ar vēzi patoloģiju, kas iet staru terapiju vai ķīmijterapiju, tiem, kuri cieš no hroniska duodenītu, gastrītu, kuņģa čūlu kuņģa-zarnu traktā.

Perfect barojošu dzēriens pacientiem ar traucētu rīšanu vai košļājamo funkciju, ar sejas-žokļu traumas, kas nav fizisko spēju patērēt parasto diētu.

Ir atsauksmes par Nutridrinke, veiksmīgi izmanto bulīmija un anoreksija, ar jaudas problēmas vecākiem cilvēkiem.

 Nutridrink dzēriens

Instrukcijas Nutridrinka: kā izmantot

Uztura dzēriens mix divus vai trīs paketes dienā starp ēdienreizēm.

Pacienti kritiskā stāvoklī vai kaitējuma žokļu ka nevar ēst to pašu, var dot Nutridrink kā galveno spēku, kamēr maisījums dienas summa tiek noteikta individuāli.

Ilgums maisījumu papildu barošanas avots - divas nedēļas.

Blakusparādības Nutridrinka

Ir gadījumi, kad, pateicoties izmantošanu barības maisījuma Nutridrink pacientiem attīstās alerģiskas reakcijas. Šīs blakusparādības saistītas ar individuālo nepanesību sastāvdaļu Nutridrinka.

Kontrindikācijas

Vienīgā nopietnā kontrindikācija izmantot maisījumu Nutridrink - savu neiecietību.

Grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas, bērniem līdz triju gadu laikā no barības vielu maisījuma ir atļauts veikt izņēmuma gadījumos.

Яндекс.Метрика