Obzidan

Obzidan - zāles, ko lieto kardioloģijā.  Obzidan

Farmakoloģiskā darbība

Obzidan kam antiaritmiska rīcība mazina spiedienu novērš simptomus koronārās sirds slimības, samazina biežumu kontrakcijas sirds, sirds muskuļu pieprasījums pēc skābekļa un sirds produkcijas vērtību.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - propranololu hidrohlorīds.

Produkta veids

Obzidan tabletes.

Indikācijas obzidan

Zāles ir parakstītas deguna blakusdobumu un supraventrikulāru tahikardiju, nestabilu stenokardiju un stenokardiju, hipertoniju, priekškambaru tahiaritmiju, kambaru un Supraventrikulārās aritmija, ēteriskās trīce.

Ir atsauksmes Obzidane veiksmīgi izmantot, lai novērstu sirdslēkme, kad asinsspiediens ir lielāks par 100 mm Hg. Art.

Arī narkotiku efektīvi novērš migrēna piemēroti tireotoksikozi - tajos gadījumos, kad tas ir iespējams piemērot standarta ārstēšanas tireostati.

Instrukcijas obzidan: kā izmantot

Lai ārstētu hipertensijas narkotiku ņem 80 mg dienā, sadalot 2 devās. Ja spiediens netiek samazināts, deva tika palielināta līdz 120 vai 160 mg. Vairāk nekā 320 mg dienā, nevar tikt ņemti.

Lai novērstu migrēna, ēteriskās trīce, lietojot 120 mg obzidan.

Kad sirds aritmijas, par stenokardijas ārstēšanā ir ikdienas devu 60 mg. Pēc kāda laika tā tika palielināta līdz 80-120 mg. Lietojiet tabletes divas vai trīs devas. Atļauts deva šīm valstīm - 240 mg.

Pēc sirdslēkmes, lai izvairītos no recidīva, no 5 th līdz 21 th dienā pēc uzbrukuma iesaka ņemt obzidan. Izrakstīt medikamentus devā 120 mg, veikt to 2-3 dienu laikā. Pēc tam, deva tiek samazināta līdz 80 mg.

Simptomātiskai ārstēšanai hipertireoze narkotikas tiek noteikts veikt devu 120-160 mg.

Instrukcijas obzidan norādīja, ka pacientiem ar novirzēm no nieru vai aknu slimību, nedrīkst lietot zāles pēc standarta shēmas. Šiem pacientiem deva propranololu samazināts.  Obzidan tabletes

Blakus efekti

Application obzidan var izraisīt sirds mazspēju, sinusa bradikardija, vadīšanas traucējumi infarkts, ortostatiska hipotensija, aritmija, aknu darbības traucējumi, vairogdziedzera, psoriāzes paasinājums, izskats sausa mute, muskuļu vājums, sāpes krūtīs, locītavu sāpes un muguras sāpes, ādas izsitumus, elpas trūkums, aizlikts deguns, slikta dūša, aizcietējums, caureja, izmaiņas garšas.

Ir atsauksmes Obzidane izraisa pacientu galvassāpes, miegainība, depresija, apjukums, reibonis, vājums, nogurums, uzbudinājums, trīce ekstremitāšu, halucinācijas, īsu atmiņas zudums, redzes traucējumi, potences un libido.

Reibumā narkotikas var attīstīties leikopēnija, agranulocitoze, trombocitopēnija.

Kontrindikācijas Obzidanu

Neparedz narkotikas par sinusa bradikardija, sastrēguma sirds mazspēju, kardiogēnu šoku, sinoatriālā blokādes, akūtu miokarda infarktu, plaušu tūsku, pastiprināt Princmetala stenokardiju, kardiomegāliju, astmas, diabēta, vazomotoros rinīts, spastiska kolīts, feohromocitoma, vielmaiņas acidoze.

Instrukcijas obzidan paziņoja, ka to nevar apvienot ar MAO inhibitoriem, antipsihotiskie līdzekļi, trioxazine, hlopromazinom un citiem nomierinošus līdzekļus.

Zāles ir kontrindicēta grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā.

Uzraudzībā veikt obzidan pacientus vecāka gadagājuma cilvēkiem, bērniem līdz 18 gadu vecumam, pacientiem ar aknu vai nieru mazspēju, myasthenia gravis, hroniskas sirds mazspējas, psoriāze, hipertireoze, AV-blokādi pirmās pakāpes.

Яндекс.Метрика