Oftagel

Oftagel - sintētisko narkotiku aizsargāt un mitrināt radzeni.  Oftagel

Farmakoloģiskās iedarbības oftagel

Aktīvā viela oftagel mitrina aizsargplēvi uz virsmas, radzenes, tādējādi palielinot asaras viskozitāte un sabiezināšanu Mucin un ūdens slāni no asaru plēves.

Oftagel atsauksmi mazina kairinājumu simptomus, kas ir saistīti ar sauso acu sindromu - dedzināšana, kompensācijas asarošana, acu nogurums, nieze, svešķermeņa sajūta acīs.

Kad piemēro vienlaikus ar citām acu zālēm, Oftagel instrukciju veicina pagarināšanai to uzsūkšanos.

Produkta veids

Oftagel ražots veidā bezkrāsainu oftalmoloģijas gela plastmasas pudelēs 10 g Katrs flakons satur 25 mg aktīvās vielas - karbomērs 974P lielmolekulārs carboxyvinyl polimēra, un papildu sastāvdaļas, - sorbitolu, benzalkonija hlorīdu, polivinilspirts, nātrija acetāts, ūdens injekcijām, lizīna monohidrātu.

Tuvākās analogi ir narkotikas oftagel Vidisik un Lakropos.

Indikācijas oftagel

Saskaņā ar instrukcijām Oftagel izmanto tādu slimību ārstēšanai, kas ir pievienots ar sausās acs sindromu, kas izpaužas kā kompensācijas plīsumiem, nieze, dedzināšanas, svešķermeņa sajūta acī, proti:

  • Sausais keratokonjunktivīts;
  • Trūkums plīsumiem;
  • Sjogrena slimība;
  • Acu kairinājums sakarā ar pakļaušanu dūmi, putekļi, kā arī strādā pie datora;
  • Stīvensa-Džonsona sindroms;
  • Slimības plakstiņiem, kas izraisa nepietiekamu kontakta radzenes ar asaru.

Turklāt Oftagel parakstītas aizvietošanas terapiju pēc operācijas un ārstēšanu lāzera korekcijas radzenes.

Kontrindikācijas

Oftagel par norādījumi attiecas tikai kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu karbomērs 974P vai papildu sastāvdaļām želeju.

Kā viens no komponentiem oftagel spēj noplukt kontaktlēcas, noņemt tos, pirms tiek ieteikts procedūra un uzstāda atkal pēc pusstundas pēc iepilināšanas.

Pieteikumā gela ar citiem acu medikamentiem vajadzētu ievērot intervālu 15-20 minūtes.

Pirms braukšanas uzsākšanas, ir jāatzīmē, ka želeja Oftagel atsauksmi var izraisīt pārejošu redzes asums.

Dozēšanas oftagel

Atkarībā no smaguma pakāpes simptomu Oftagel jāiepilina viens piliens no viena līdz četriem reizes dienā konjunktīvas maisiņā starp apakšējo plakstiņu un acs.

 Devas forma oftagel - bezkrāsains acu želeja

Tas nav ieteicams pieskarties galu gadsimtā, un acis flakona pipeti, un pudeles pēc procedūras būtu nekavējoties jāslēdz.

Blakus efekti

Lietojot oftagel Review uzreiz pēc iepilināšanas var parādīties lokālas reakcijas veidā pārejoša neskaidra redze, sajūta trūkst vietējo kairinājumu un dedzināšana acīs.

Uzglabāšanas nosacījumi

Oftagel attiecas uz oftalmoloģijas bezrecepšu medikamentu uz ieteicamo derīguma termiņu 30 mēneši. Pēc atvēršanas želeja jāuzglabā apgrieztu formu, lai atvieglotu tās piemērošanu. Neizmantojiet Oftagel mēnesi pēc pudeles atvēršanas.

Яндекс.Метрика