OCI

OCI - nesteroīdie pretiekaisuma un pretreimatisma līdzekļiem, ko izmanto, ārstējot ar muskuļu un skeleta sistēmas slimību. OCI formā granulas šķīduma

OCI šķīdums uzklāšanai uz ādas - zobu zāles, ko izmanto, lai ārstētu mutes dobuma slimības.

Farmakoloģiskā rīcība OCI

Medikamenti OCI kavē sintēzi prostaglandīnu, ņemot vērā to spēju inhibēt COX-1 un COX-2 ir pretiekaisuma, pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība, ir antibradikininovoy aktivitāti kavē šīs atbrīvošanu lizosomālo fermentu un membrānu stabilizēt tos, kas veicina audu iznīcināšanu hronisku iekaisumu, samazina atbrīvošanu citokīnu un nomāc aktivitāti neitrofilu.

No OCI šķīdums, lai ārstētu mutes dobuma slimības, nav antibakteriāla aktivitāte.

Form atbrīvot OCI

Saskaņā ar instrukcijām, OCI ārstēšanai uz muskuļu un skeleta sistēmas, kas ražots formā slimībām:

 • Balta vai bāli dzeltena granulas iekšķīgi lietojama šķīduma ar raksturīgu smaržu piparmētru, 2 g sendvičtipa divu apjoma maisiņi kartona iepakojumos pa 12 un 20 gab. Viena paciņa satur granulas AII 80 mg ketoprofēna lizīna sāls, 1, 7 g mannīta, 132 mg nātrija hlorīda, 3 mg koloidālais silīcija dioksīds, 20 mg amonija glycerate, 20 mg polivinilpirolidona 15 mg nātrija saharīns un 30 mg piparmētru garšu;
 • Balti vai gaiši dzeltena taisnās zarnas svecītes torpēdu formas, divas sloksnes 5 gab., Kartona paketi. No viena svecīte sastāvā ietilpst 160 mg ketoprofēna lizīna sāls un 1, 64 g semisintētiska glicerīdiem;
 • Balti vai gaiši dzelteni taisnās zarnas svecītes bērniem Torpedo formas, divas sloksnes 5 gab., Kartona paketi. Struktūrā ietilpst svecīte 60 mg ketoprofēna lizīna sāls un daļēji sintētisko glicerīdiem.

OCI, lai ārstētu no mutes dobuma slimības ir ražots formā skaidru zaļās šķīdumā ir raksturīgu aromātu piparmētru, 150 ml plastmasas kolbas ar 2 ml injekciju dozatoru ar padeves sprauslu, kartona iepakojumos. Viens ml šķīduma satur 16 mg OCI ketoprofēnu lizīna sāls, 200 mg glicerīna, 0, 05 mg etanola, 1, 5 mg metilparahidroksibenzoātu, 3 mg piparmētru aromatizētāji, 0, 7 mg mentola, 2 mg nātrija saharināts, 0, 16 mg briljantzaļā antiseptisku 22 mg nātrija hidrogēnfosfāts un 1 ml attīrīta ūdens.

Analogs no OCI

AII analogi aktīvo vielu preparātu Arketal Rompharm, Ketonal un Flamaks.

Analogi OCI šķīdums, lai ārstētu mutes dobuma slimības, uz aktīvo vielu netiek atbrīvota.

Ar analogiem OCI darbības mehānismu un piederību grupai farmakoloģisko narkotiku ietver Advil, MIG 400 un Faspik.

Ar analogiem OCI risinājumu ārstēšanai mutes dobuma slimību par darbības mehānismu un pieder tai pašai farmakoloģisko grupā ietilpst medikamenti Kamistad un zāles Maks.

Indikācijas OCI

Saskaņā ar norādījumiem, OCI šķīdums ārstēšanai mutes dobuma slimības ir paredzēta, lai:

 • Stomatīts;
 • Aftah;
 • Gingivīts;
 • Hronisks periodontīts;
 • GLOSS;
 • Iekaisis kakls;
 • Tonsilīts;
 • Laringīts.

Saskaņā ar instrukcijām, granulās, kas paredzēti simptomātiskai ārstēšanai iekaisuma procesu OCI kurus pavada sāpes un drudzis (pieaugušajiem), kā arī lai atvieglotu pēcoperācijas sāpju un īstermiņa simptomātiskai ārstēšanai iekaisuma procesus, kas pavada no balsta un kustību sistēmas un vidusauss iekaisumu (bērni, kas vecāki par 6 slimībām gadiem).

Svecītes OCI paredzētas regulārai lietošanai osteoartrīta, reimatoīdā un podagras artrīta, spondilītu un iekaisuma bojājumiem periartikulāri audu pieaugušajiem, kā arī lai atvieglotu pēcoperācijas sāpju un īstermiņa simptomātiskai ārstēšanai iekaisuma procesus, kas pavada no balsta un kustību sistēmas slimības, un vidusauss iekaisumu bērniem, kas vecāki par 6 gadiem.

Kā izmantot OCI

Saskaņā ar instrukcijām OCI veidā granulu apzinos izšķīdinātas pusglāzi ūdens, maltītes laikā 80 mg trīs reizes dienā, un bērniem no 6 līdz 14 gadiem - 40 mg trīs reizes dienā.

OCI risinājums ārstēšanai mutes dobuma slimību izmanto vaislas pusē iekļauto tasi dzeramo ūdeni šādi: pieaugušajiem - divi skalošanas (skalošana 1 - 5 injekcijas) dienā, bērniem no 6 līdz 12 gv - viena skalošanas (2 injekcijas), vecākie bērni 12 gadi - viens skalošanas (3 injekcijas).

Saskaņā ar instrukcijām, piemēro taisnās zarnas svecītēm OCI tādā samitrinātus formā pirms lietošanas: Pieaugušie un bērni no 14 gadu - 1 gab. divas vai trīs reizes dienā, gados vecākiem pacientiem - 1 gab. 1-2 reizes dienā, bērniem no 6 līdz 12 gadiem, kuru svars ir 30 kg - 1 gab. vienu vai divas reizes dienā, bērniem no 12 gadiem - 1 gab. trīs reizes dienā. OCI kā risinājumu vietējai lietošanai

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām OCI in granulu un svecītēm ir kontrindicētas aspirīnu astmu, kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, čūlainā kolīta paasināšanās, Krona slimība, divertikulīts, hroniska nieru mazspēja, peptiska čūlas, asinsreces traucējumi un paaugstināta jutība pret narkotikām. OCI arī granulu nav noteikts III trimestrī grūtniecības, laktācijas un bērniem, kas jaunāki par 6 gadiem.

Piesardzības dCi granulās un svecītēm ir parakstītas hipertensija, alkoholismu, anēmija, alkohola cirozi, astma, dehidratācija, tūska, aknu mazspēja, sepse, cukura diabēts, smēķēšana, hroniskas sirds mazspējas, asins slimībām, stomatīts, kā arī I un II grūtniecības trimestris.

Saskaņā ar instrukcijām, OCI risinājums ārstēšanai mutes dobuma slimību ir kontrindicēta astmas un aspirīnu paaugstināta jutība pret narkotikām.

Piesardzības pasākumi DCI risinājums ir parakstītas asins recēšanas traucējumi, Krona slimības, kuņģa čūla, kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, čūlaino kolītu akūtajā fāzē, jo III trimestrī grūtniecības un zīdīšanas, un bērniem līdz 6 gadu vecumam.

Blakusparādības OCI

Piemērošana granulas un svecītēm OCI izraisa blakusparādības no dažādām sistēmas struktūra, proti:

 • Sāpes vēderā, duodenīts, caureja, paaugstināts bilirubīna un aknu enzīmu, ezofagītu, gastrītu, stomatīts, hepatīts, aknu mazspējas un aknu palielināšanos (gremošanas sistēma);
 • Reibonis, trīce, vertigo, trauksme, garastāvokļa svārstības, aizkaitināmība, halucinācijas, redzes miglošanās, un vispārējs vājums (centrālā nervu sistēma);
 • Nātrene, angioneirotiskā tūska un anafilaktoīdas reakcijas (alerģiskas reakcijas);
 • Eritematozi izsitumi, makulopapulāri izsitumi, nieze un (dermatoloģiskas reakcijas);
 • Sāpīga urinācija, tūska, cistīts un hematūrija (urīnceļu sistēma);
 • Lymphangitis, leikocitoze, trombocitopēnija, palielinātu liesu, trombocitopēniskā purpura, un vaskulīts (asinsrades sistēmas);
 • Bronhu spazmas, sajūta spazmas balsenes, aizdusa, balsenes tūsku, laringospazmas un rinītu (elpošanas sistēma);
 • Hipertensija, sāpes krūtīs, hipotensija, tahikardija, perifērā tūska un bālums (sirds un asinsvadu sistēma).

Pieteikums risinājums ārstēšanai mutes dobuma slimību OCI, apskatos, izraisa niezi, dedzināšanu un smaguma saasināšanās hemoroīdi šajā anorektālo jomā.

Яндекс.Метрика