Oksitetraciklīns

 Antibakteriālās narkotikas Oksitetraciklīns
 Oksitetraciklīnu ir antibakteriāls medikaments no grupas antibiotikas. Medikaments ir efektīvs, lai ārstētu vīrusu infekcijām un bojājumiem dažādu orgānu, kā arī novēršanu patogēno organismu elpošanas trakta un uroģenitālās sistēmas.

Struktūra un sastāvs Oksitetraciklīns

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - Oksitetraciklīns 100 mg.

Papildu sastāvdaļas: nātrija hlorīds, povidons hidroksīds benzoāts ethanolamide un attīrīts ūdens.

Narkotika ir pieejams kā sterils šķīdums flakonos 10-20 ml un 0,25 g kapsulām kartona kastēs pa 10 gab.

Farmakoloģiskā darbība Oksitetraciklīns

Oksitetraciklīns ir plaša spektra pretmikrobu iedarbība. Zāles efektīvi iznīcina baktērijas un vīrusus šādas: Bacillus anthracis, Yersinia pestis, Bartonella, Streptococcus, Vibrio cholerae, Brucella, hlamīdiju, Treponema uc

Oksitetraciklīns ietekme uz baktērijām un vīrusiem uz šūnu līmenī, novēršot infekcijas perēkļus un paceļoties iekaisuma procesu. Narkotiku akti vērsti uz sintēzi olbaltumvielu patogēnu, bloķējot savienojumu ar aminoskābju peptīdu ķēdes, kas pārtrauc šūnu vairošanos mikroorganismiem.

Indikācijas

Lietošanas indikācijas ir Oksitetraciklīns infekcijas dažādu etioloģiju, ieskaitot pneimoniju un citām elpceļu bojājumu sastopamība baktērijas Mycoplasma pneumoniae un Haemophilus influenzae.

Arī zāles ir indicēts infekciju Uroģenitālās sistēmas (gonoreju sākumposmā, sifilisu uc), infekcijas ādas bojājumi, sarežģīts stomatīts, konjunktivīts, zarnu infekcijas, trahoma, yaws Tropical.

Lietošanas instrukcijas Oksitetraciklīns

 Oksitetraciklīns narkotiku flakoni
 Saskaņā ar instrukcijām piešķirtajiem Oksitetraciklīns pieaugušie 3-4 reizes dienā 0, 25 g, un sarežģītās infekciju deva ir 3-4 stundas dienā 0, 5, maksimālā dienas deva nedrīkst pārsniegt 4 gadus

Saskaņā ar ieteikumiem ārstējošais ārsts, kad bruceloze, gonoreja jau agrīnā stadijā un sifilisu Oksitetraciklīns jāņem 0, 5 g ik pēc 6 stundām 14-20 dienas. Vēlākā posmā sifiliss ārstēšanas ilgums ir 30 dienas.

Instrukcijas Oksitetraciklīns lietot medikamentus izrakstīto piesardzīgi pacientiem ar nieru un aknu darbības traucējumiem. Par tiem, deva nedrīkst pārsniegt 0, 25 g dienā.

Sakarā ar klātbūtni narkotiku no Ca2 + sastāvā ir iespējams ar mutvārdu zobu krāsošanas dzeltens, kā arī pārkāpums emalju.

Hroniska administrēšana Oksitetraciklīns simptomi sifilisu var iedziļināties latentā formā, tāpēc ir vajadzīgas vairākas pārbaudes.

Lai novērstu vitamīna deficītu kombinācijā ar narkotiku jādod vitamīna K un B.

Kontrindikācijas

Galvenās kontrindikācijas saņemt Oksitetraciklīns ir neiecietība un paaugstināta jutība pret narkotikām, grūsnības, laktācijas, vecuma 10 gadiem, sportista pēdas.

Ar rūpīga sagatavošanās tiek piešķirta gados vecākiem cilvēkiem un pacientiem ar aknu darbības traucējumiem un nieru darbību.

Blakusparādības Oksitetraciklīns

Oksitetraciklīns blakusparādības ir vemšana, caureja, slikta dūša, reibonis, glosīts, angioneirotiska tūska, paaugstināta jutība pret gaismu, trombocitoze, paaugstināts asinsspiediens un anēmija.

Atsevišķos gadījumos, ņemot zāļu alerģiskas reakcijas: ādas izsitumi, nieze, dedzināšana, pieauga eozinofilo asinīs.

Ilgākā ārstēšanas kursa Oksitetraciklīns var palielināt koncentrāciju urīnvielas līmeni asinīs, kā arī iespējamo rašanos beri-beri un hiperbilirubinēmijas.

Яндекс.Метрика