Olazol

 Antibakteriālā narkotiku olazol
 Olazol - līdzeklis ārīgai lietošanai ar anti-baktēriju ietekmē.

Farmakoloģiskā darbība

Olazol satur Benzokaīns, borskābi, smiltsērkšķu eļļu un antibiotiku hloramfenikolu.

Anestezin - aktuāli anestezējošs līdzeklis, kas bloķē nervu impulsus.

Smiltsērkšķu eļļa - pazīstams tautas un oficiālās medicīnas atzīts līdzeklis efektīvi dziedināšanas apdegumus, vaļējām brūcēm, bojātas gļotādas.

Hloramfenikolu - antibiotika uzrāda aktivitāti pret Shigella, Salmonella, Escherichia, Haemophilus influenzae, un Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus, Streptococcus, meningokoki, Neisseria gonorrhoeae, daži celmi Proteus, hlamīdijām, Treponema, riketsija, Bacteroides, Klebsiella, enterobaktērijas serratsy, koksielleza patogēnu. Tādējādi, olazol ir pretsāpju un antibakteriālas īpašības, atjauno bojātos audus un paātrina to dzīšanu, samazina atbrīvošanu šķidruma (eksudātu) brūces virsmu.

Produkta veids

Olazol ražots formā aerosola.

Indikācijas olazol

Līdzekļi tiek izmantoti, lai ārstētu venozās čūlas, mikrobu ekzēma, nieze dermatīta, apdegumi, inficētas brūces, ieskaitot tāds, ka ilgu laiku, lai dziedēt.

Ir labas atsauksmes olazol piemērojami norisi brīvā plastmasas ādas (ādas potzarus).

Instrukcijas olazol: kā izmantot

 Aerosols olazol
 Spray tiek lietots tikai ārīgi - tiek izsmidzināts no attāluma no 1-5 cm bojātā ādas virsmas katru dienu vai katru otro dienu.

Pirms piemērojot instrumentus, kas nepieciešami, lai sadedzinātu vai brūce jātīra strutas un atmirušās. Aerosolu baloni izsmidzināt ieteicams sakrata 10-15 reizes.

Pacienti kritiskā stāvoklī ar smagiem apdegumiem vai ievainojumiem var ilustrēt pieteikumu olazol 1-4 reizes dienā. Precīzāka piemērošana aerosola shēmas ārsts noteiktajā pēc testa, lai noteiktu raksturu iekaisuma un posma dziedināšanai skarto audu.

Blakusparādības olazol

Olazol ilgstoša lietošana var izraisīt depresiju nieru funkciju, ādas izsitumi, caureja, slikta dūša, apjukums, samazināt ikdienas urīna daudzumu, galvassāpes, krampji.

Tur pārbaudītās atsauksmes olazol, ka pēc tam, kad tās piemērošanas pacients nonāca šoka stāvoklī. Izstrādāt līdzīgu blakusparādība, un reti ir saistīta ar aģentiem lielās devās ilgā laikā.

Kontrindikācijas

Pieteikums olazol kontrindicēts pacientiem, kas cieš no nieru slimībām, bērniem, grūtniecēm. Zīdīšana krūšu nozīmē, ka jūs nevarat rīkoties.

Instrukcijas olazol valstīm, kas izraisa narkotikas uz plašo ķermeņa virsmas laukumu nav ieteicama.

Konteiners ar narkotiku būtu jātur tālāk no siltuma avotiem un aizsargā no uzbrukumiem.

Яндекс.Метрика