Oletetrin

 Oletetrin tabletēm
 Oletetrin - apvienojumā līdzeklis ar antibakteriālu darbību.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvās vielas oletetrin - ar tetraciklīnu un Oleandomicīnu.

Tetraciklīns - antibiotikas, kas kavē to augšanu stafilokoku, streptokoku, Enterobacteriaceae, Neisseria gonorrhoeae, garā klepus un Escherichia coli, Klebsiella, Salmonella, Shigella, Clostridium, rickettsial, mikoplazmas, hlamīdijas, spirochetes.

Oleandomitsina - tas ir arī antibiotika, kas darbojas pret Staphylococcus, Corynebacterium, Haemophilus influenzae un garo klepu coli, streptokokiem, Sibīrijas mēra un brucelozi, Neisseria gonorrhoeae, Legionella, Clostridium, Mycoplasma, Ureaplasma, hlamīdijas. Iedarbojoties ar oleandomitsina rezistento baktēriju Shigella, Salmonella, Pseudomonas un E. coli.

Labas atsauksmes oletetrin sakarā ar to, ka narkotikas ir zema toksicitāte, labi absorbē, neuzkrājas audos iekšējiem orgāniem.

Produkta veids

Oletetrin tabletes un risinājumu intramuskulārai vai intravenozai lietošanai.

Kā analoģijas varat izmantot oletetrin antibiotikām tetraciklīns vai Oleandomicīna, kas tiek ražota kā atsevišķas zāles.

Indikācijas oletetrin

 Antibakteriāla narkotiku oletetrin
 Antibiotiku oletetrin Apmācības paredzētais lobar, fokusa pneimoniju, akūtu plaušu abscess, bronhīts, sinusīts, strutojošu meningītu, brucelozi, stenokardiju, tularemia, pankreatīts, holecistīts, roze, sepse, gonoreja, iekaisuma infekcijas Uroģenitālās sistēmas.

Ir atsauksmes oletetrin, veiksmīgi izmanto baktēriju vai Amoebic dizentērijas, kolīts un enterokolīts.

Dozēšanas oletetrin

Tabletes oletetrin pieņemts pirms ēšanas 4-6 reizes dienā. Ārstēšana vairumā gadījumu ilgst 5-14 dienas.

Atļauts oletetrin lietošanai pediatrijā. Bērniem, deva tiek aprēķināta pēc svara: bērniem, kas sver mazāk nekā 10 kg dot 0 025 g / kg; bērni, kas sver 10-15 kg - 0, 25 g; bērniem, kas sver 15-20 kg - 0 375 g; ja bērna svars 20-30 kg ievada 0, 5 gramus narkotiku; ar svaru 30-40 kg - 0, 75 g; ar svaru 40-50 kg - 1 g / kg.

Ja nepieciešams, intramuskulāras zāļu tiek noteikts devā 100 mg. Injekcijas pieaugušiem pacientiem darīt 2-3 reizes dienā. Bērni līdz ar instrukciju oletetrin lieto divreiz dienā. Tie parāda ikdienas devu 10-20 mg / kg ķermeņa svara.

Intravenozā antibiotikas var ievadīt pieaugušajiem divas reizes dienā - kopā 500 mg. Bērni - 15-25 mg / kg ķermeņa svara.

Kad ievadīts intravenozi un intramuskulāri medikamentozā terapija, kā arī tablešu ilgst 5-14 dienas.

Maksimālā pieļaujamā dienas deva, lai pieaugušajiem oletetrin - 2 g; vienas devas - 0. '25

Pieteikums oletetrin vēlams kombinēt ar lietojat vitamīnus no B grupas un C vitamīna

Dozēšanas oletetrin analogus var atšķirties, tāpēc, ja aizstājot antibiotika nepieciešama kvalificētu medicīnisko konsultāciju.

Blakusparādības oletetrin

Oletetrin oletetrin un analogi var izraisīt sāpes vēderā, disfāgija, alerģijas, slikta apetīte, vemšana.

Ilgstoša terapija ar tetraciklīnu vai Oleandomicīna var izraisīt dysbiosis, neitropēnija, anēmija, K vitamīna deficīts un B, paaugstināts aknu enzīmu, trombocitopēnija, azotēmiju, hypercreatininemia, fotosensitivitāte.

Ir atsauksmes oletetrin apstiprinot, ka antibiotiku aktīvās augšanas zobu laikā var mainīt savu krāsu.

Kontrindikācijas

Instrukcijas oletetrin norādīja, ka antibiotikas nav paredzēta bērniem līdz 8 gadiem, pacientiem, kas cieš no sēnīšu infekcijām, leikopēnija, aknu vai nieru mazspēju, grūtniecēm, zīdīšanas laikā.

Uzsūkšanās apjoms ir samazināts antibiotiku zāles un pārtikas produktus, kas satur kalciju, magniju, dzelzi, alumīniju.

Яндекс.Метрика