Oligovit

 Oligovit formā tabletes
 Oligovit - multivitamīnu kompleksu.

Farmakoloģiskā darbība

Oligovit satur vitamīnus A, B1, B2, B5, B6, B12, E, D3, PP un tādi mikroelementi: fluora, vara, mangāna, dzelzs, magnijs, kobalts, molibdēns, cinks un kālijs. Farmakoloģiskā darbība kompleksa ietekmes dēļ vitamīnu un minerālvielu uz cilvēka organismu. Visas šīs vielas ir svarīgas normālai funkcionēšanai iekšējo orgānu sarežģītiem bioķīmisko notiekošajiem procesiem organismā: asinis, ražošanu hormonu un enzīmu uc

Produkta veids

Oligovit tabletes.

Indikācijas Oligovita

Oligovit Apmācības parakstītas vitamīna deficīts, hypovitaminosis un minerālvielu trūkumu, ko rada nepietiekams uzturs grūtniecības un zīdīšanas laikā, ar smagiem garīgās, fiziskās aktivitātēs, sportā.

Labas atsauksmes Oligovit no pacientiem, kuri lietoja vitamīnus atveseļošanās pēc operācijas vai smagas un ilgstošas ​​slimības laikā.

Instrukcijas Oligovita: kā izmantot

 Multivitamīnu komplekss Oligovit
 Vitamīni ieteicams lietot pēc ēšanas.

Bērniem no 12 un pieaugušajiem ir nepieciešams veikt vienu tableti Oligovit reizi dienā.

Grūtnieces, barojošām mātēm, sportisti, kuri cieš no hroniskām slimībām, un citu kategoriju pacientiem, kas ir vairāk izmantojot vitamīnu un uzturvielu, jūs varat lietot divas tabletes dienā.

Pieņemt Oligovit ieteicams trīs vai četras nedēļas. Atkārtota vitamīnu ir iespējams, bet tikai pēc izskatīšanas ārsts ar - lai nepieļautu pārdozēšanu.

Blakusparādības Oligovita

Vitamīnu kompleksi, tostarp Oligovit reti izraisīt blakusparādības, bet, ja cilvēks ir jutīgs pret vismaz vienu no kompleksa sastāvdaļu var sākt alerģiju.

Sakarā ar pārsniedz ieteicamo devu, var izraisīt pārdozēšanu līdzekļu piederošu Oligovita vitamīniem un minerālvielām, kas var izraisīt traucējumus gremošanas, sirds un asinsvadu, asinsrades un nervu sistēmu, no vispārējā veselības stāvokļa pasliktināšanos, ādas stāvokli, nagi un mati.

Kontrindikācijas

Multivitamīnu kompleksu nedrīkst lietot, ja konstatēta pastiprināta jutība.

Ir negatīvas atsauksmes Oligovit no pacientiem, kas nejauši lietoja multivitamīnu kompleksu kopā ar zālēm, kas satur tos pašus vitamīnus un minerālvielas - iespēja pārdozēšanas dēļ ir krasi pasliktinājusies veselība.

Piešķirt Oligovit bērnus līdz 12 gadu vecumam nav ieteicama.

Яндекс.Метрика