Omacor

Omacor - zāles, lai novērstu aterosklerozes.  Omacor

Farmakoloģiskā darbība

Anti-sklerotiska efekts zāļu ir saistīts ar saturu polinepiesātināto taukskābju omega-3 dokozaheksaēnskābes, Eikozānpentakarbonskābes - aktīvās sastāvdaļas palīdzēt, lai samazinātu no triglicerīdu līmeņa un zema blīvuma lipoproteīnu.

Lipoproteīnu - olbaltumvielu savienojums, lielākie holesterīna pārvadātājiem asinsritē un triglicerīdu - tauku veida ietverts asinīs. Tika konstatēts, ka paaugstināts triglicerīdu un lipoproteīnu - tiešus draudus veselībai sirds, kas ir viens no galvenajiem cēloņiem sirds un asinsvadu slimību, ieskaitot ateroskleroze. No lipoproteīnu un triglicerīdu līmeni, daudzu iemeslu dēļ, tajā skaitā: kustību trūkumu, ēšanas augstu kaloriju pārtiku un alkoholu, vairogdziedzera disfunkcija, nieru slimības, uc

Izmantot Omacor var novērst attīstību multiplās sklerozes, insulta un sirds lēkme, samazinātu iespējamību nāves šo slimību.

Produkta veids

Tabletes.

Tuvākais analogs no Omacor sastāvu - sagatavošana omega-3 triglicerīdu.

Indikācijas izmantošanas Omacor

Zāles tiek veiksmīgi izmantota, lai novērstu sirdslēkmes: Omacor parakstītas kombinācijā ar AKE inhibitori, statīni, prettrombocītu zāles, beta blokatori.

Labas atsauksmes par Omacor daudz piemērot endogēnā hipertrigliceridēmiju. Tādējādi, ja tiek diagnosticēta slimība tips IV var tikai pieņemt Omacor, ja pacients ir atrasts hipertrigliceridèmijas tipa IIb vai III, un tajā pašā laikā ir augsts triglicerīdu, tālāk noteiktās statīniem.

Omacor rokasgrāmata: kā izmantot

Lai novērstu miokarda Omacor veikt vienu tableti dienā.

Kad hipertrigliceridèmijas narkotiku ārstēšanas sākumā jālieto divas tabletes dienā. Ja deva nebūtu efektīvi, ir iespējams divreiz palielināt un jālieto 4 tabletes dienā.

Vidējais ārstēšanas ilgums ir diezgan grūti precizēt, tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem.  Omega-3 - analogs Omacor
   Šā iemesla dēļ nav ieteicams lietot Omacor Omacor un analogas vienatnē, bez receptes.

Blakus efekti

Pēc pieteikšanās Omacor var būt jūtama slikta dūša, sāpes vēderā, reibonis, sausa deguns, galvassāpes.

Zāles var izraisīt gastrītu, kuņģa un zarnu trakta asiņošana, izsitumi, rosacea, nātrene un eritēma ādas.

Ir atsauksmes par Omacor, izraisa pacientu uz aknu darbības traucējumiem, paaugstinātu aknu enzīmu, pazemināta spiediena, palielinājās nepieciešamība pēc insulīna.

Kontrindikācijas Omacor

Omacor nedrīkst ordinēt saskaņā ar instrukcijām par grūtniecēm, pacientiem ar eksogēnu hipertrigliceridēmiju un zīdīšanas laikā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret šīs narkotikas sastāvdaļām.

Pacientiem ar smagiem aknu darbības traucējumiem, smagu traumu vai veikta operācija pirms vecuma 18 vai vecāki par 70 gadiem, būtu jāņem Omacor ārsta uzraudzībā.

Piesardzības pasākumi apvienot zāles ar fibrātiem, perorālo antikoagulantu.

Яндекс.Метрика