Omaron

Omaron - kombinētā narkotiku nootropic, antihypoxia un vasodilator efekts. Neuroprotective narkotikas Omaron

Omaron: vispārīga informācija

Omaron pieder klasei stimulanti un Neirotropiska narkotiku un nootropics grupas kombinācijā. Preparāts sastāv no divām aktīvajām sastāvdaļām: piracetāms un cinnarizīna, kas papildina viens otru un noteikt farmakoloģiskās specifiku, zāļu darbības. Omaron pieejami audio formā. Omaron - tabletes, kas katra satur 400 mg piracetāms un 25 mg cinnarizīna.

Piracetāms ir vēsturiski pirmais un galvenās narkotiku grupa nootropics, ko izmanto tādu neiroloģisku, psihiatrisko slimību, narkotisko vielu atkarības. Piracetāms sastāvā Omarona aktivizē vielmaiņas procesus smadzenēs, paātrinot olbaltumvielu un enerģijas metabolismu, veicina normalizēšanai interneuronal pārvadei, asinsriti smadzenēs. Piracetāms arī palielina izturību smadzeņu šūnu hipoksiju laikā. Darbības mehānisms piracetāms uz cilvēka ķermeni mehānisms vēl nav pilnībā izprasta.

Cinnarizīna - narkotiku, apgalvoja, kā līdzekli, lai uzlabotu asinsriti smadzenēs, perifēro vazodilators (vazodilatatori). Šis medikaments ir vazodilatējošs efekts, normalizējot asinsriti šajā sagatavošanā neietekmē asinsspiedienu. Ietekme narkotikas galvenokārt vērsta uz smadzeņu kuģiem. Cinnarizīna sastāv Omarona uzlabo reoloģiskās īpašības asinīs, samazinot savu viskozitāti, palielinot elastību membrānas no eritrocītu. Omaron biopieejamība ir 100%.

Omaron: pieteikumu, kontrindikācijas, blakusparādības, mijiedarbība ar citām zālēm

Narkotiku Omaron, kuru izmantošana ir efektīva dažādiem traucējumiem smadzeņu darbību, ir parādīti šādos gadījumos:

 • Astēniski traucējumi;
 • Garīgā atpalicība nenoteikts etioloģija;
 • Encefalopātija dažādu etioloģiju;
 • Cerebrāls infarkts un seku novēršana;
 • Intelektuālais-psihiski traucējumi;
 • Intrakraniāla trauma, intrakraniāla asiņošana, un seku likvidēšanai;
 • Cerebrālā ateroskleroze;
 • Migrēna;
 • Reibonis, līdzsvara traucējumi;
 • Pārkāpums vestibulārās funkcijas;
 • Menjēra slimība.

Omaron tiek izmantota arī, lai novērstu simptomus kinetosis (nelabumu), vadošo lomu attīstībā, no kuriem tiek veikta vestibulārā receptorus, kas reaģē uz izmaiņām ķermeņa stāvokli, nosūtot signālus ātrumu šīm izmaiņām galvas smadzenēs. Cēloņi jūras slimība joprojām nav atrisināti. Es arī uzskatu, ka viens no iespējamiem cēloņiem simptomiem ir signālu smadzenes saņem no redzes sistēmas un vestibulārā aparāta receptora konflikts. Par simptomu un novēršanu kinetosis jūras slimību (nelabumu) ir jāiedzer tablete Omarona 30 minūtes pirms paredzētā brauciena.

Omaron kuru izmantošana un deva iecelts ārsts, ir samērā droša narkotiku. Blakusparādības narkotiku Omaron:

 • Dispepsija;
 • Miegainība, depresīvi traucējumi, trauksme, nervozitāte;
 • Alerģiskas reakcijas, dermatīts (izsitumi, ādas apsārtums);
 • Miega traucējumi;
 • Nelielas svārstības asinsspiediena;
 • Svara pieaugums;
 • Galvassāpes, reibonis.

Galvenās kontrindikācijas tās lietošanai narkotiku Omaron ir:

 • Nieru funkcijas traucējumiem, aknu;
 • Grūtniecība un zīdīšana;
 • Alerģiskas reakcijas pret narkotiku grupai;
 • Vecums 5 gadi.

Nieru darbības traucējumi un aknas nav absolūta kontrindikācija uz narkotiku lietošanu. Omaron piešķirts pacientiem ar viegliem vai vidēji smagiem nieru darbības traucējumiem ir mazāka nekā terapeitiskās devas, un pēc gariem intervāliem. Ja aknu funkcija un piemērošana Omarona vajadzīga, lai uzraudzītu līmeni fermentu dinamiku. Omaron var uzlabot ekspresiju kompleksa simptomātiska Parkinsona slimības.

Zāles var izraisīt Omaron aktivizējot spēkā sedatīvu, kas nomāc centrālo nervu sistēmu, hipotensija un nootropic narkotiku, alkohola. Omaron uzlabo panesamību tricikliskos antidepresantus.

Piešķirot tabletes Omaron lietot citas narkotikas, ir jāvienojas ar ārstējošā ārsta.

Ja pārdozēšana Omaron izpausties būtiskas blakusparādības. Lai novērstu Pārdozēšanas simptomātiska terapija tiek izmantota.

Omaron: Drug Usage

Narkotiku Omaron, instrukcijas, kas pielāgo devu un lietošanas veids, ko kursu iecelts, kura ilgums būs atkarīgs no sarežģītības slimības vai traucējumiem un simptomātiska kompleksa, pavadīt viņu. Omaron apēšanai mutiski deva, ārstējošais ārsts, norādītajā laikā vai pēc ēšanas. Omaron iecelt pieaugušos un bērnus, vecākus par 5 gadiem. Pieaugušo Omaron noteikts 1-2 tabletes 3 reizes dienā. Bērniem, kas vecāki par 5 gadiem, narkotiku Omaron par 1 tabletei iecelti 2 reizes dienā. Pārsniedz ieteicamo devu nav bez piekrišanas ārstu, jo Omaron var izraisīt blakusparādības. Omarona zāļu forma - tablete

Bērniem un pusaudžiem, ņemot narkotiku Omaron kursu, instrukcija, kas ir konsultatīva rakstura, nedrīkst lietot ilgāk par 3 mēnešiem. Lēmums atcelt, paplašināt, pārtraukt vai atkārtot ārstēšanu ārstējošais ārsts, pamatojoties uz klīniskajiem testiem un subjektīvās izjūtas par pacientu (pilnīgu izzušanu simptomiem, kas saistīti ar traucējumiem) saņemto. Self atcelšana, īstermiņa pārtraukums, deva pārmaiņas kā uz leju un uz augšu, kā arī papildus citu zāļu terapijas nav ieteicama.

Ja zāles tiek izmantotas, lai simptomu reljefa un profilaksei kinetosis, uzņemšanas Omarona (pamācību ierosina ka ne vairāk kā viena tablete), pamatojoties uz subjektīviem pacienta sajūtas. To nav ieteicams lietot narkotikas vairāk nekā 1 tablete 6-8 stundas.

Omaron: atsauksmēm pacientu, ārstu ieteikumi

Narkotiku Omaron, atsauksmes par kuru var atrast internetā, ir efektīvs kognitīvo traucējumu, atmiņas traucējumi, galvassāpes, migrēnas, krampji. Daudzi pacienti ziņoja uzlabotu atmiņu, psihisko procesu. Tomēr jāpatur prātā, ka daudzi novirzes smadzenēs ir sekas vecumu saistītās izmaiņas organismā. Ārsti neiesaka izmantot Omaron, atsauksmes par kuru liecina par pozitīvu tendenci ārstēšanas vairāk nekā 3 mēnešu laikā. Daži pacienti saka atsākšanu simptomu likvidēšanu Omarona. Šodien Omaron ir viens no efektīvākajiem un nekaitīgiem produktiem normalizēšanai smadzeņu asinsriti un uzlabo atmiņu.

Яндекс.Метрика