Omnic

Omnic - farmakoloģiskie aģenti no grupas α1-blokatoru, ko izmanto, lai ārstētu urīnceļu nekārtības labdabīgas prostatas hiperplāzijas.  Omnic tabletes

Struktūra un sastāvs

Omnic kapsulu modificēta atbrīvošanu no 0, 4 mg. Aktīvā viela - tamsulosīna. Arī, produkts satur palīgvielas sastāvdaļas (mikrokristāliskā celuloze, polisorbāts, nātrija laurilsulfāts, kopolimēra metakrilskābes, triacetīns, kalcija stearāts, talks, titāna dioksīds, želatīns, indigotin).

Omnic tiek veikta blisteros pa 10 tabletēm kartona kastītē 1 vai 3 blisteri.

Farmakoloģiskā darbība Omnicom

Saskaņā ar instrukcijām Omnic ir īpašs blokators α 1 adrenoreceptoru, kas atrodas gludās muskulatūras šķiedras prostatas, urīnpūšļa kakla un prostatas urīnizvadkanāla. Kā rezultātā narkotiku samazina tonusu gludās muskulatūras prostatas, urīnpūšļa un urīnizvadkanāla, kas noved pie uzlabotu plūsmu urīnu. Aktīvā viela Omnic augsta selektivitāte, proti, tas neietekmē gludās muskulatūras šķiedras Trauka sienas, tādējādi liekot narkotikas nesamazina sistēmisku arteriālo spiedienu.

Saskaņā ar instrukcijām, Omnic ir gandrīz 100% biopieejamību. Maksimālā deva narkotiku asinīs tiek noteikta 6 stundas pēc zāļu ieņemšanas. Omnic un tā metabolīti tiek izvadīti caur nierēm, aptuveni 9% no zāļu izdalās neizmainītā veidā. Pusperiods 10-13 stundu laikā pēc pagatavošanas. Ja pacientam ir smaga nieru mazspēja Omnicom piemērošana prasa lielu uzmanību.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Omnic ieteicams ārstēšanai urinācijas traucējumiem, kas BPH (labdabīga prostatas hiperplāzija).

Kontrindikācijas Omnicom

  • Paaugstinātu jutību pret sastāvdaļu medikamenta;
  • Smagi aknu darbības traucējumi;
  • ortostatiska hipotensija (kritums spiediens pie pēkšņas izmaiņas ķermeņa stāvokli).

Pieteikums Omnicom prasa piesardzību pacientiem ar smagu nieru mazspēju.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Omnic jāveic 1 reizi dienā 1 kapsulu (0, 4 mg). Kapsula formulējums jānorij veselas, nesakošļājot.

Blakusparādības Omnicom

Kā uzskata Omnic reti izraisa nevēlamas blakusparādības kā reibonis, sirdsklauves, galvassāpes, astēnija, ortostatiska hipotensija, atgriezeniskās ejakulācijas (ejakulācija pretējā virzienā - uz urīnpūsli).

No gremošanas sistēmas, atsauksmes, Omnic var reti izraisīt sliktu dūšu, vemšanu, caureju.

Atsevišķos gadījumos paaugstinātas jutības reakcijas var rasties (nieze, izsitumi, angioedēma).

Pārdozēt

Pašlaik nav saņemti ziņojumi par pārdozēšanas Omnicom. Teorētiski, var pieņemt, ka pacients var piedzīvot strauju kritumu asinsspiediens, paaugstināts sirds kompensācijas sirdsdarbība. Ārstēšana ir simptomātiska (kuņģa skalošana, iecelšana enterosorbents, caurejas līdzekļi, vazopresorus). In Pārdozēšanas gadījumā ir nepieciešams kontrolēt nieru funkciju.  Omnic kapsulas

Omnicom Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām Omnic var apvienot ar lietošanu atenololu, enalaprilu, nifedipīnu, kā ir noteiktas mijiedarbība starp šīm zālēm.

Tajā vienlaicīgi saņem Omnicom un cimetidīns tika konstatēts neliels pieaugums koncentrācijas tamsulosīna asins serumā, bet tas nav nepieciešama devas pielāgošana.

Lietojot Omnic furosemīda koncentrāciju serumā, var nedaudz samazināties, bet koncentrācija narkotiku atrodas terapeitiskā diapazonā.

No diklofenaka un varfarīna lietošana var palielināt ātrumu izdalīšanās Omnicom.

Eksperimentos in vitro (in vitro) neatklāja mijiedarbību ar Omnic diazepāma, propranololu, simvastatīna.

Vienlaicīga lietošana ar citiem Omnicom α1 blokatori var izraisīt pazemināts asinsspiediens.

Brīdinājumi

Pieteikums Omnic dažos gadījumos var izraisīt asinsspiediena pazemināšanos, kas var novest pie ģībonis. Kad pirmie simptomi hipotensijas (vājums, reibonis), pacientam vajadzētu sēdēt vai atgulties un palikt šādā stāvoklī līdz pazušanu no šīm pazīmēm.

Ņemiet vērā, ka, ja pacients vienlaikus ņemot Omnicom nepieciešama kataraktas operācija, kas varētu attīstīties sindromu šauru skolnieks intraoperatively. Tas jāņem vērā oftalmoloģijas ķirurģijas pirmsoperācijas sagatavošanas laikā.

Pirms ārstēšanas, pacients būtu Omnicom rūpīgi pārbaudīti, lai izslēgtu citas slimības, prostatas ar līdzīgiem simptomiem. Pirms un ārstēšanas laikā Omnicom ieteicams ultrasonogrāfijas iegurņa orgānu un asiņu noteikšanai PSA (prostatas specifiskā antigēna).

Яндекс.Метрика