Omnipak

 Šķīdums injekcijām Omnipak
 Omnipak - kontrastviela, kas tiek izmantots, lai medicīnisko pārbaudi iekšējo orgānu un asinsvadu.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela omnipak - Joheksols pārstāv triyodirovannoe nejonu vielas, kas uzsūc X-stariem. Ar šo pasākumu, līdzekļu pārvaldes, un pēc tam veicot rentgena pārbaudi, var redzēt uz rentgenu audiem, dobumiem, asinsvadiem.

Omnipague sasniedz maksimālo koncentrāciju vienu stundu pēc lietošanas. Pilnīgi no organisma caur Joheksola dienu.

Produkta veids

Izgatavošanas Omnipak risinājumu. 1 ml preparāta satur 140, 180, 240, 300, 350 mg joda.

Indikācijas omnipak

Instrukcijām, omnipak norādīts, ka to var izmantot, lai arteriography - pētījumu par artēriju; kardioangiografii - pētījums, kurā kontrasts ievada caur katetru vēnā vai artēriju, un tā novērtēt stāvokli asins plūsmu, spiedienu, asins piesātināšanas ar skābekli; venography - pētījums par vēnu; kakla, krūšu kurvja vai jostas mielogrāfijā - pētniecība likvoroprovodyaschih veidos; artrogrāfijā - pārskats par kopīgās kapsulu; endoskopiska reakcionārs cholangiopancreatography - pētījumi, kas apvieno X-ray un endoskopiju, ar ko izdara ekspertīzi stāvokli aizkuņģa dziedzera un žultsceļu; gerniografii- aptauja trūce, kur Omnipague injicējot vēdera dobumā; salpingography - X-ray pārbaude olvadu; sialography - pētījums par siekalu dziedzeri.

Instrukcijas omnipak: kā izmantot

 Radiopaque aģents Omnipak
 Omnipague atkarībā no pētījuma mērķa, pirms procedūras, var sniegt mutiski, injicējot dobumā iekšējo orgānu, muguras smadzeņu šķidrumā caur mater (subarachnoid), mugurkaula kanāla (endolyumbalno) artērijā vai vēnā.

No zāļu deva izvēlēti individuāli. Instrukcijas omnipak norādītās vidējās koncentrācijas joda intravenozi var ievadīt 240, 300, 350 mg; uz artērijā - 140, 240, 300, 350 mg; dobums - 240, 300 mg; iekšpusē - 180, 240, 300, 350 mg; ar muguras smadzeņu membrānas var ievadīt līdz 180, 240, 300 mg joda.

Pirms pētītu omnipak pacienta ieviešanu jāveic pilnīga pārbaude. Īpaša uzmanība tiek pievērsta saskaņā ar ārstu par kreatinīna līmeni, sirds stāvoklis, un klātbūtni pagātnē pacientam jebkuru alerģiskām reakcijām.

Ja nepieciešams, sagatavojot pacienta uz rentgenstarojumu, pirms gada omnipak viņam ieviešanu izrakstīt zāles, lai atjaunotu elektrolītu līdzsvaru.

Blakusparādības omnipak

Omnipak var izraisīt metāliska garša mutē, sāpes vai nepatīkama sajūta vēderā, slikta dūša, ādas izsitumi, vemšana, aizdusa, eritēma, pietūkums, drudzis, samazinājums spiediena, galvassāpes, bronhu spazmas, reibonis, bradikardija.

Dažreiz fons attīstīt omnipak iodism - jods saindēšanās, kas izpaužas ar siekalu dziedzeru maigums un in to lieluma pieaugumu.

Kontrindikācijas

Ievads kontrasts Omnipak kontrindicēta ja konstatēta pastiprināta jutība pret jodu, izteikts tireotoksikoze, smadzeņu infekcija, epilepsiju, grūtniecēm, zīdīšanas.

Prasa pastiprinātu uzmanību, pacientiem, kam anamnēzē ir pierādījumi par alerģijas, astmas un paaugstinātas jutības reakcijas pret jodu. Šādiem pacientiem pirms X-ray studijām izmantojot omnipak var iecelt antihistamīni, kortikosteroīdus.

Turklāt piesardzīgi pacientiem ar smagu Omnipak sirds un asinsvadu slimības, plaušu hipertensijas, sirds ritma traucējumi, smadzeņu audzēji, ar tieksmi uz krampjiem.

Яндекс.Метрика