Orgametril

 Orgametril - zāles, ko lieto, lai ārstētu ginekoloģisko slimību
 Orgametril - hormonālās narkotiku ārstēšanai ginekoloģisko slimību.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvās vielas Orgametrila, lynestrenol, līdzīgi rīcību progesterona darbības - hormons, kas tiek ražots olnīcās veselu sieviešu auglību, un nodrošina normālu attīstību krūts un endometrija vēža, sākuma menstruācijas.

Orgametril parakstītas progesterona trūkumu un slimībām, kas saistītas ar zemu hormonu.

Lynestrenol mēdz ietekmēt izmaiņas endometrija, ieskaitot novērstu tās pārmērīgo izplatīšanu. Sakarā ar šo rīcību aktīvās vielas ir augstas efektivitātes Orgametrila endometrioze un menstruālā pārkāpumus.

Ja nepārtrauktu, un ilgstošu izmantošanu narkotiku inhibē ovulācijas sievietēm, kas var tikt izmantots, lai ārstētu menstruāciju sāpēm vai ovulācijas.

Produkta veids

Orgametril tabletes.

Indikācijas Orgametrila

Piešķirt Orgametril endometrioze, labdabīgi krūts audzēji, menstruālā pārkāpumiem, lai novērstu sāpes, kas rodas ovulācijas vai menstruāciju laikā.

Instrukcijām Orgametrila arī norādīja, ka to var izmantot, lai novērstu endometrija hiperplāzijas sievietēm menopauzes laikā. Īpaši labas atsauksmes Orgametrile piemērota menopauzes laikā kopā ar estrogēnu.

Instrukcijas Orgametrila: kā izmantot

 Orgametril tabletes
 Tabletes Orgametril, tāpat kā lielākā daļa hormonālo preparātu, būtu jāveic tajā pašā dienas laikā.

Kad menstruāciju traucējumi un endometrioze Orgametril ilgt no 14 th līdz 25 th dienā cikla par katru dienu par 1. tableti. Pirmā diena ir tāda, kur sākums menstruālās asiņošanas.

Kad garš un smags menstruālā asiņošana Orgametril ieteicams lietot 10 dienas līdz 2 tabletēm.

Menopauzes, un estrogēnu aizstājterapiju no Orgametril norādījumus par ņemot mēnesī par 12-15 dienām ½ vai 1 tableti laikā.

Ja nākamā tablete Orgametrila netika pieņemts, un vairāk nekā vienu dienu kopš pēdējās zāļu administrācija vēl nav pagājis, neatbildētos tabletes var lietot. Ja tas ir bijis vairāk nekā vienu dienu, neatbildētos tabletes nav pieņemts, bet turpinot ārstēšanu. Spriežot pēc pārskatiem Orgametrile, izlaižot vienu tableti neietekmē ārstēšanas efektivitāti.

Blakusparādības Orgametrila

Orgametril var izraisīt galvassāpes, aizkaitināmība, izsitumi, pinnes, nieze, un brūni plankumi uz ādas, depresija, reibonis, pārmērīgs ķermeņa apmatojuma, un dzeltena sklēras, krūšu jutīgums, pietūkums, slikta dūša, izmaiņas libido.

Ir atsauksmes Orgametrile norādot uz to, ka pēc tam, kad tās izmantošana sievietēm sākās smērēšanās vai asiņošana no maksts, kas cikla vidū. Vairumā gadījumu šādas blakusparādības izstrādāts ārstēšanas sākumā, pirmajos divos mēnešos, un pēc tam laiž.

Sievietēm pēc 55 gadiem, ņemot zāles, var svinēt bieža urinēšana un intensīva slāpes.

Kontrindikācijas

Nelietojiet zāles grūsnības, laktācijas laikā, ja konstatēta pastiprināta jutība, dzelte, klātesot audzēju aknās, un asiņošana no maksts, kuru izcelsme ir neskaidra.

Saskaņā ar instrukcijām Orgametril nevar nozīmēt arī porfīrija, otosklerozi (dzirdes zudums), slikta asins recēšanu, smaga depresija, sirds lēkme, tromboze, trombembolija, diabēts, galvas smadzeņu asinsrites traucējumi, iedzimtas kļūdas metabolisma holesterīna.

Pacientiem ar augstu asinsspiedienu zāles ir parakstītas piesardzīgi: pastāvīgi uzraudzīt spiediena līmeni un ieteikt, lai samazinātu šķidruma daudzumu patērētā dienā līdz 1, 5-2 litri.

Яндекс.Метрика