Orlistats - lipīdu līmeni pazeminošu līdzekli, lai aptaukošanās ārstēšanai.  Orlistat - atsauksmes un ieteikumus par pieteikumu

Farmakoloģiskās īpašības orlistata

Aktīvo sastāvdaļu narkotiku bloku zarnu un kuņģa fermentus, kas nojauc tauki (lipāzes). Tādējādi tas kļūst neiespējami sabrukuma sarežģītu tauku stāšanās taukskābēm un monoglicerīdiem, un tie nav uzsūcas no zarnām un ir izejas nemainīgs. Orlistata No iztvaicējot tauku sastāvdaļas nav uzsūcas asinīs, kas ir organismā izveidotu kaloriju deficītu, tāpēc viņš sāk zaudēt savu, kā atlikta lieko taukaudu.

Saņēma deva narkotiku izrāda savu darbību neradot sistēmisku ietekmi uz visu ķermeni. Terapeitiskā deva orlistata blokiem apmēram 30% no gremošanas tauku.

Saskaņā ar pētījumiem, narkotiku nav negatīvas ietekmes uz sastāvu un īpašībām žulti uz ātrumu pirms pārtikas bolus gremošanas trakta vai skābumu kuņģa sulas. Palielināt devu virs terapeitiskā ietekme bija nenozīmīga. Ilgstoša orlistata (3 nedēļas vai vairāk) bija niecīga ietekme uz dažu mikroelementu organismā (magniju, kalciju, cinku, varu, dzelzi, fosforu) līdzsvaru.

Pastāv skaidra saikne starp aptaukošanos un klātbūtni sirds un asinsvadu slimības, 2. tipa diabēts, žultsakmeņu slimības, dažas vēža formas. Samazinot ķermeņa svaru pacientiem ar aptaukošanos orlistatu novērš izskatu šādu valstu un mirstību.

Saskaņā ar novērojumiem, 24-48 stundas pēc ārstēšanas sākšanas izkārnījumos pieauga tauku saturu. Pēc atcelšanas Orlistata tauku izkārnījumos samazinātā normālā 2-3 dienu laikā.

Zāles gandrīz neuzsūcas no gremošanas trakta, tā tiek konvertēta organismā nelielos daudzumos divās neaktīviem metabolītiem, bet 83% no tā izdalās ar izkārnījumiem, kas nemodificētu stāvoklī. Orlistat nav kancerogēns, embriotoksisks, mutagēns.

Produkta veids

Saskaņā ar izdotajām Orlistat instrukcijām kapsulas zilas par 120 mg.

Indikācijas Orlistat

Savienojumā ar zemu kaloriju diētu orlistat saskaņā ar instrukciju tiek izmantota, lai samazinātu aptaukošanos un lieko svaru. Narkotika ir piemērots, lai samazinātu varbūtību atkārtoti svarā pēc sākotnējā samazinājuma arī. No ķermeņa masas indeksa vērtības regulēt iecelšanu orlistat aptaukošanos ar ĶMI ≥30 kg / m2, un pat tad, ja šie skaitļi ĶMI ≥27 kg / m2 un klātbūtne riska faktoriem (paaugstināts asinsspiediens, cukura diabēts, un citi.).

Kontrindikācijas

Orlistat neattiecas gadījumā, paaugstināta jutība pret narkotikām, ar holestāzi (žults stāzi) un hronisks malabsorbcijas tievajās zarnās (malabsorbciju).

Sakarā ar to, ka trūkst pētījumu par drošību un efektivitāti no narkotiku bērniem, laktācijas un grūtniecēm, tās izmantošana ir ierobežota. Piesardzības pasākumi būtu jāveic, klātesot orlistata un kalcija oksalātu nierakmeņiem, hiperoksalūriju vēsturē.

Lietošanas instrukcija orlistata

Saskaņā ar instrukcijām zāles jālieto kopā ar ēdienu, ne vēlāk kā 1 stundu pēc ēšanas. Deva atbilst 120 mg trīs reizes dienā. Palielinot terapeitisko devu orlistat par reakciju uz noteiktu līmeņa celšanos un tā lipīdu līmeni pazeminošu efektu. Ja kādu iemeslu dēļ tas neatbildētos maltīti, vai arī tai trūkst tauki pieļaujams izlaižot vienu devu.

Pacientiem ar cukura diabētu līdztekus vienlaikus samazinot svaru, kamēr Orlistata var pieprasīt samazināt devu glikozes līmeni pazeminošu medikamentu.  Orlistat - Lietošanas instrukcija

Blakusparādības orlistata

Orlistat atsauksmi reizēm var izraisīt virkni blakusparādību:

  • Meteorisms;
  • Spēcīgu vēlmi izkārnīties, tā paātrinājums;
  • Steatorrhea (pieaugums tauku izkārnījumos);
  • Taukaina izdalījumi no taisnās zarnas;
  • Sāpes vai diskomforta sajūta vēderā;
  • Caureja;
  • Alerģiskas reakcijas.

Ja ārstēšanas laikā neatbilst zemu kaloriju diētu, biežuma blakusparādībām gremošanas traktā palielinās.

Яндекс.Метрика