Ornisid

 Ornisid tabletes
 Ornisid - farmakoloģiskie aģenti ar antibakteriālām un pretprotozoju īpašības.

Struktūra un sastāvs

Ornisid pieejams tabletēs iekšķīgai lietošanai veidā supozitoriju par intravagināli. Aktīvā viela - ornidazole. Ornisida tabletes satur 250 mg vai 500 mg (Ornisid forte) aktīvo vielu. Vaginālās svecītes, kas satur 500 mg Ornisid ornidazole.

Bez Aktīvās vielas tabletes ietver Ornisid palīgierīces: mikrokristāliska celuloze, kartupeļu ciete, magnija stearāts, gidroksimetiletiltsellyuloza. Palīgmateriāli komponenti maksts svecītes satur laktozi, dihydrogenphosphate, bezūdens citronskābi, magnija stearātu, PVP saželēti cieti, kukurūzas ciete.

Ornisid tabletes (250 mg) ir pieejams blisteriepakojumā 20 gabali kartona viena iepakojuma. Tabletes Ornisid forte (500 mg) ir pieejamas blisteriepakojumā 10 tabletēm, kartona blisteriepakojumā 1. Maksts Ornisid sveces ir pieejamas blisteru 3 gab.

Farmakoloģiskās iedarbības Orinisida

Saskaņā ar instrukcijām Ornisid antibakteriālo un pretprotozoju īpašības. Ornizadol ir atvasinājums, 5-nitroimidazole, tas inhibē baktēriju DNS sintēzi, un tādējādi izraisa nāves mikroorganismu.

Ornisid aktīvs pret Trihomoniāze, amēbu dizentēriju, Giardia, gardenerelly, kā arī attiecībā uz konkrētiem anaerobās baktērijas (Bacteroides, kādu klostrīdiju, fuzobakterii, anaerobā koki). Aerobikas mikroorganismi nav jutīgi pret šo narkotiku.

Ja norīts Ornisid instrukcijām strauji uzsūcas, augstu biopieejamību (90%), maksimālā koncentrācija asinīs pēc mutiska novēro pēc 1-2 stundām.

Saskaņā ar instrukcijām Ornisid izdalās galvenokārt caur nierēm (70%) un zarnu (25%). Narkotiku šķērso hematoencefālisko barjeru, placentā un krūts pienu.

Indikācijas

 Antibakteriāla narkotiku Ornisid
 Ornisid tabletes ir ieteicams, lai ārstētu trichomoniasis, amebiasis, giardiasis, Amoebic dizentērijas, extra-zarnu amebiasis, kā arī ārstēšanai izraisītu infekciju anaerobu. Tabletes Ornisida var izmantot, lai novērstu pēcoperācijas anaerobo infekciju zarnu un ginekoloģiskās operācijas.

Svecītes Ornisid ieteicams, lai ārstētu uroģenitālā trichomoniasis un nonspecific vaginīts dažādas izcelsmes.

Kontrindikācijas Ornisida

Tabletes Ornisid kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret sastāvdaļām narkotiku, aknu mazspēju parādības, organiskie slimībām, nervu sistēmas, kā arī pirmajās 12 grūtniecības nedēļās (I trimestrī) un zīdīšanas laikā.

Ornisid maksts svecītes ir kontrindicētas pastiprināta jutība pret sastāvdaļām zāļu, kā arī leikopēnijas, organisko slimības, nervu sistēmas (ieskaitot epilepsiju), pirmajā trimestrī grūtniecības un zīdīšanas.

Saskaņā ar instrukcijām Ornisid jālieto piesardzīgi otrajā un trešajā trimestrī un pacientiem ar vēsturi leikopēniju.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Ornisid kontrindicēta pirmajā grūtniecības trimestrī. Svecītes Ornisid var lietot piesardzīgi otrajā un trešajā trimestrī tikai ārsta uzraudzībā. Ja sieviete zīdīšanas, jums vajadzētu veikt narkotiku, tad ārstēšana Ornisidom barošana ar krūti ir jāpārtrauc.

Dozēšanas un administrēšana Ornisida

Ornisid tabletes (250 mg), ar trichomoniasis tiek piešķirti 2 reizes dienā pa 500 mg, attieksmi pret šo slimību ir 5 dienas. Bērni deva no zāļu tiek aprēķināta, pamatojoties uz svara bērna (25 mg / kg / dienā).

Anaerobos infekcijām Ornisid ieteicams izmantot 500 mg 2 reizes dienā.

In Amoebic dizentērijas Šīs zāles tiek dota pēc 1, 5-2 g reizi dienā. Zīdaiņiem par devām, aprēķina pēc formulas 40 mg / kg / dienā. Ārstēšanas ilgums - 3 dienas.

Ārstējot giardiasis Ornisid piešķirts 1, 5 g dienā, bērni deva tiek aprēķināts kā 40 mg / kg / dienā. Ārstēšanas kurss ir 1-2 dienas.

Lai novērstu anaerobo infekciju ieteicamo viena deva Ornisida deva 500-1000 mg pirms operācijas un pēc operācijas, 500 mg 2 reizes dienā 3-5 dienas.

Svecītes Ornisid jāievieto dziļi makstī pēc provizorisko higiēniskā ārstēšanai ārējo dzimumorgānu.

Ja Trichomoniasis tiek piešķirts 1 Ornisida sveci naktī. Parasti intravagināla apvienojumā ar mutvārdu tabletes narkotiku (1, 5 g reizi vai 1g būtībā 5 dienas).

Blakusefekts

Saskaņā ar instrukcijām Ornisid retos gadījumos var izraisīt reiboni, trīce, discoordination kustības, krampji, perifēra neiropātija, slikta dūša, vemšana, caureja.

Pārdozēšana Ornisida

Pārdozēšanas gadījumā ar šīs narkotikas var izraisīt krampjus (epilepsijas līdzīgu), depresija, perifērs neirīts. Ārstēšana ir simptomātiska, ar krampjiem rāda diazepāmu.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Lietojot Ornisida jāapzinās, ka narkotiku uzlabo antikoagulantu iedarbību un pagarināt ietekmi miorelaksants vekuronija bromīda.

Saskaņā ar instrukcijām Ornisid saderīgs ar alkoholu.

Īpaši izstrādāta lietošanas Ornisida

Ārstējot uroģenitālā trichomoniasis nekavējoties ārstēt abiem partneriem, lai izvairītos no atkārtotas inficēšanās.

Яндекс.Метрика