Orsoten Slim - narkotiku svara zudums, pamatprincips, kas ir samazināt tauku uzsūkšanos gremošanas traktā. Orsoten Slim - atsauksmes un ieteikumus ārstiem
 Aktīvā viela formulējums Orsoten Slim - orlistats - specifiskas zāles viela kavējot kuņģa un aizkuņģa dziedzera lipāzes, kas savukārt kavē šķelšanos uztura tauku, kas nesašķelto netiek sagremota gremošanas traktā un izdalās ar izkārnījumiem neizmainīta. Narkotiku Orsoten Slim novājēšanu efektu divos līmeņos: samazinot absorbciju (šķelšanu) tauku, samazināts kaloriju uzņemšana, un inhibējot lipāžu, radot deficītu enerģijas organismā. Rezultāts ir mobilizācija tauku no taukiem (parasti no viscero-vēdera reģionā), kas izraisa strauju svara zudumu. Kā lietot narkotikas Orsoten Slim? Kādas ir blakusparādības, kontrindikācijām, narkotiku Orsoten Slim, atsauksmes par narkotikām un tās efektivitāti?

Orsoten Slim: Vispārīga informācija par narkotikām, darbības mehānisms

Orsoten Slim ir jauns paaudzes no narkotikām, galvenā aktīvā sastāvdaļa kompozīcijā, kas ir orlistats, ko parasti izmanto Western medicīniskajā praksē aptaukošanās ārstēšanai. Par šo zāļu darbības mehānisms ir vienkāršs. Sakarā ar deaktivizētu lipāze fermentu aizkuņģa dziedzera bloķē gremošanu un turpmāko uzsūkšanos tauku ievadot organismā ar pārtiku. Galvenā ietekme zāļu Orsoten slim pārdoti gremošanas traktā, un tā tikai neliela daļa no aktīvās vielas sasniedz asinsrites kas kavē blakusparādību centrālajā nervu sistēmā. Sagatavošana tiek piemērota ilgtermiņa svara kontrolei.

Galvenais norāde par šīs narkotikas lietošanu ir iepriekš aptaukošanās un aptaukošanās pacienti ar ķermeņa masas indekss virs 28kg / m 2 . Orsoten Clim svara zudums nav ieteicama pacientiem, kuru ķermeņa masa ir normas robežās.

Ir arī jāņem vērā, ka narkotiku Orsoten Slim samazina uzsūkšanos taukos šķīstošo vitamīnu, piemēram, A, E un K

Orsoten Slim: lietošanas instrukcijas

Maksimālu efektivitāti, vienlaikus ņemot zāles, pacientiem ir ieteicams ievērot mazkaloriju diētu ar zemu tauku saturu, tādējādi izvairoties attīstību lielākajās blakusparādības. Diēta vienlaikus ņemot šo narkotiku Orsoten Slim novājēšanu būtiski atšķiras no citām diētām. Tādējādi, diēta pacienta jābūt līdzsvarotai ēdienkarte, tauku saturu, kas nepārsniedz 30%. Arī tad, ja lietojat zāles ievērot pareizu uzturu, pieņemot 3 galvenās ēdienreizes.

Orsoten Slim, instrukcijas, kas nosaka devas un ārstēšanas kursu, kas ražots kapsulām, katrs satur 60 mg aktīvās vielas .  Katra kapsula satur mikro granulas vai pulveris ar microbeads .  Pirms zāles, pacientiem ir ieteicams konsultēties ar ārstu un dietologa, lai noteiktu efektīvāko devu narkotiku .  Kā likums, Orsoten Slim perorāli vienu kapsulu trīs reizes dienā galvenās ēdienreizes laikā vai pirmajās 60 minūtēs pēc laikā .  Uzkodām vai ēdienu, kas satur taukus laikā, zāles var novērst .  Terapeitiskais efekts pēc ievadīšanas pirmajiem narkotiku kapsulas notiek pirmo 24-48 stundu laikā .  Orsoten Slim, instrukcijas, kas stingri ierobežo vienotu un dienas devu zāļu neuzsūcas organismā, apmēram 94% no piemērotās devas izdalās ar izkārnījumiem .  Zāles ir pilnīgi izvadīts no organisma 3-5 dienu laikā .

Maksimāli pieļaujamo dienas devu narkotiku Orsoten Slim, atsauksmes par medikamentiem, kas tiek pozicionēts kā efektīvs līdzeklis, lai svara zudums, ir 3 kapsulas. Šādas devas bloki uzņemšana līdz 25% uzņemto tauku, kas ir pietiekams, lai ievērojami samazinātu svaru. Devu narkotiku palielināšana neveicina pastiprinātu terapeitisko efektu, tomēr var izraisīt attīstību blakusparādību, tai skaitā:

 • Piemaisījumi tauku daudzums izkārnījumos;
 • Fat izdalījumi no taisnās zarnas;
 • Meteorisms;
 • Bieža mudināt izkārnīties;
 • Sāpes vēderā;
 • Fekāliju nesaturēšana;
 • Mīkstās, šķidra vēdera izeja;
 • Gļotu izkārnījumos;
 • Alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene, angioneirotiskā tūska, anafilaktiskais šoks;
 • Reibonis;
 • Slikta dūša, vemšana;
 • Samazināta apetīte;
 • Nogurums.

Ir vērts atzīmēt, ka preparāts Orsoten Slim piemērot tikai laikā vai pēc ēšanas. Apvienojot narkotiku ar badošanās stingri aizliegta.

Maksimālais termiņš Ārstēšanas izmantojot narkotiku Orsoten Slim novājēt nedrīkst pārsniegt 6 mēnešus. Ja pēc 12 nedēļu ilgas regulāras dozēšanas pacienta ķermeņa masa samazinājusies par mazāk nekā 5%, narkotiku jāpārtrauc un jākonsultējas ar dietologa.

Galvenais kontrindikācijas aptaukošanās ārstēšanai, izmantojot Orsoten Slim ir:

 • Paaugstināta jutība pret narkotikām;
 • Vecums 12 gadus vecs;
 • Grūtniecība un zīdīšana dēļ samazinās asimilācija vitamīniem;
 • Malabsorbciju glikozes-galaktozes.

Pacienti ar nieru darbības traucējumiem, cukura diabēts, hipertensija jālieto zāles tikai pēc konsultēšanās ar ārstu terapiju.

Orsoten Slim: atsauksmes pacientu, ārstu ieteikumi

Orsoten Slim ir efektīvs medikaments svara zudums, kas ir ārsta ieteikumi būtu jāizmanto saskaņā ar īpašu diētu. Efektivitāte ir ievērojami samazināts, ievērojot parasto diētu ar tādu pašu tauku saturu. Šajā gadījumā, ļauj Orsoten Slim turēt svaru tajā pašā līmenī, bet neveicinās tā samazināšanai. Narkotiku būtiski ietekmēt vielmaiņu un prasa ciešu uzraudzību nosacījumu pacienta terapijas laikā. Kāpēc man ir nepieciešams konsultēties ar ārstu, pirms lietojat narkotikas Orsoten Slim? Zāles būs efektīva tikai tad, ja aptaukošanās izraisa nepareiza diēta, diētu ar lieko tauku, zemu fizisko aktivitāti pacientam. Zāles var būt mazāk efektīvs aptaukošanās, izraisīja disfunkciju endokrīno sistēmu. Orsoten Slim - instrukcija kolēģiem, kontrindikācijas

Pacienti tiek pozicionēšanas narkotikas kā efektīvu līdzekli strauju svara zudumu ar pareizajiem visiem nosacījumiem, kas novērstu attīstību blakusparādību, kā arī, lai sasniegtu maksimālo efektu narkotiku.

Pašlaik, narkotiku Orsoten Slim ir viens no populārākajiem narkotikām aptaukošanās ārstēšanai.

Orsoten Slim novājēšanu un tā analogi

Galvenie kolēģiem no narkotiku Xenical Orsoten ir slim un, patiesībā, orlistatu, kas ir galvenā aktīvā sastāvdaļa sastāvu šo zāļu svara zudums. Īpaša uzmanība būtu jāpievērš masas daļa aktīvās vielas preparātā, kas var mainīties.

Яндекс.Метрика