Ortanol

 Ortanol - narkotiku ar anti-čūlas rīcību
 Ortanol pieder grupai protonu inhibitoru un ir anti-čūlas efektu. Narkotiku bloķē sālsskābes sekrēciju un samazina tā saturu gremošanas traktā.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā viela - 20 mg omeprazola.

Papilddarbība sastāvdaļas: laktoze, talks, polisorbāts, povidons, giproloza, kroskarmelozes nātrija sāls, hipromeloze ftalātu.

Ortanol nāk iepakojumos, kas kapsulas ir ievietotas 20-40 mg blisteriem.

Katra kapsula satur kālija hlorīdu, titāna dioksīdu, etanolu, sarkanais dzelzs oksīds un dzeltens, karagināna, butanolu, propilēnglikolu, amonija hidroksīdu, attīrītu ūdeni.

Farmakoloģiskās iedarbības Ortanola

Ortanol aktīvi samazināt skābes ražošanu un darbojas kā prekursors, kas tiek aktivizēts sekretoro cauruļvadi skābajā kuņģa vidē un samazina ietekmi H + K + ATF.

Ieceļ Ortanol grēmas ātrai nomācot kuņģa sekrēciju. Terapeitiskais efekts narkotikas tiek sasniegta 2 stundu laikā, un ilgst 24 stundas. Ortanola bioloģiskā pieejamība ir 40%, bet pacientiem ar hronisku aknu slimību, tas palielina līdz 50%.

Saskaņā ar instrukcijām Ortanola galvenā farmakoloģiskā iedarbība ir sasniegts ārstēšanas kursa, kas ilgst 4-5 dienas un pārbaudītas 5-7 dienas pēc tam.

Zāles metabolizējas aknās un rada sešas metabolītiem, kas ir neliela aktivitāte. Jo organisms Ortanol izdalās caur nierēm un žulti.

Indikācijas

 Ortanol kapsulas
 Indikācijas Ortanola ir kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, refluksa ezofagīts, sekrēta traucējumi un hypersecretory nosacījumi (stress čūla tips adenomaz, mastocitoze, uc).

Labas atsauksmes Ortanol saņemti kā zāles lieto, lai ārstētu ar Helicobacter pylori (pacientiem ar kuņģa čūlas slimība).

Efektīvs Ortanol grēmas, kā arī par profilaksei un ārstēšanai traumu, kuņģa-zarnu gļotādu, ko izraisa dažādu iekaisuma slimību.

Lietošanas instrukcijas Ortanola

Saskaņā ar instrukciju Ortanol vajadzīgs, lai ņemtu 20 mg, 1-2 reizes dienā pirms ēšanas. Zāles var izšķīdināt ūdenī vai augļu sulā.

Pie kuņģa čūla Ortanol jāveic 1 reizi dienā 2-4 nedēļas, pēc kura būtu jānāk pozitīva terapeitisko efektu. Ja tas nav noticis, ir nepieciešams pagarināt ārstēšanu divas nedēļas.

In Helicobacter pylori izskaušanai Ortanol piešķirts 2 reizes dienā līdz 20 mg kombinācijā ar narkotikām par antibakteriālo darbību.

Kad Hiatal trūce zāles ievada vienreiz 1. dienā, 20 mg 3-4 nedēļas, un, ja sarežģī trūce kursā ilgst 7-8 nedēļas.

Pozitīvā atgriezeniskā ir Ortanol kā zāles ārstēšanai lieko skābes sekrēcijas un atjaunot līdzsvaru gremošanas traktā. Tādu slimību kā Solling-Elisona sindroma un adenomaz, zāles vajadzētu lietot 60 mg 1-2 reizes dienā.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas saņem Ortanola ir neiecietība un paaugstināta jutība pret omeprazolu un citiem elementiem, narkotiku, vecumu līdz 18 gadiem, grūtniecības un zīdīšanas.

Piesardzības pasākumi būtu jāveic Ortanol pacientiem ar aknu un nieru mazspēju.

Blakusparādības Ortanola

Blakusparādības Ortanola vieglas un nav nopietna negatīva ietekme uz cilvēka ķermeni.

Blakusparādības var būt:

  • Par daļu no gremošanas sistēmas - vemšana, caureja, slikta dūša, meteorisms, anoreksija un stomatīta. Pacientiem ar aknu slimībām var attīstīties hepatīts;
  • Nervu sistēma - galvassāpes, reibonis, traucēta darbība garšas kārpiņas, miegainība. Retos gadījumos - depresija, agresija un koordinācijas zudums.
  • Par daļu no balsta un kustību sistēmas - mialģija, muskuļu spazmas, artralģija.

Pēc ilgstošas ​​lietošanas Ortanola var parādīties alerģiskas reakcijas - nātrene, angioneirotiska tūska, nieze un drudzis.

Яндекс.Метрика