Osarbon

 Osarbon - zāles izmanto ginekoloģijā
 Osarbon (international bez īpašuma nosaukums - atsetarsol) - pretmikrobu un dezinfekcijas līdzeklis lietots ginekoloģiskajā praksē (lasīt: īpaši sieviešu puse iedzīvotāju). Osarbon var saukt par vienu no "pēdējā no Mohicans", jo Mūsdienu medicīnā izmantošanas arsēna savienojumu (kas ir atsetarsol) ir samazināts līdz minimumam. Bet šis fakts nedrīkst radīt bažas patērētājiem - Osarbon pamatoti ieņem savu šauro terapeitisko nišu mūsdienu ginekoloģijā, un joprojām ir populārs.

Produkta veids

Osarbon ir tikai viens zāļu forma, un ir pieejams formā vaginālo supozitoriju. Viena svecīte satur 250 mg atsetarsola un vairākas palīgvielas: dekstroze, borskābi, un Witepsol (īpaša loma glikozes tiks aplūkoti turpmāk). Sveces var būt nedaudz atšķirīga krāsa no baltas līdz krēma vai balta ar dzeltenīgu nokrāsu. Tāpēc, ja esat iegādājies svece atšķiras pēc krāsas no iepriekš iegūtās, tas nenozīmē, ka zāles neatbilst kvalitāti vai viltoti.

Sveces ir iepakotas blisteros pa 5 gabaliem, kas sekundārajā iepakojumā (kartona), var būt viens vai divi no šiem blisteros ar norādījumu uz Osarbonu izmantošanai.

Osarbon ražots iekārtām Krievijas farmaceitiskā rūpnīca "Nizhpharm" Ņižņij Novgorodā.

Analogus Osarbona

Pilnīga ķīmiskā analogs aktīvās vielas Osarbona nav. Var minēt dažus medikamentus, kam ir terapeitiska viedokli līdzīgs Osarbonom pieteikumu. Tie ir šādi:

 • Betadine (Ungārija);
 • Hexicon (Krievijas Federācija);
 • Makmiror (Itālija);
 • Fluomizin (Vācija);
 • Vagothyl (Polija).

Ir, tomēr, citas zāles, kas ietver atsetarsol. Starp citu, to ražo, tas pats par "Nizhpharm." Šī apvienotā svece Osartsid kura sastāvs, papildus iepriekšminētajām vielām ietver arī sulfanilamide.

Farmakoloģiskā darbība

Darbības atsetarsola mehānisms, balstoties uz tās spēju radikāli iejaukties metabolismā dažu vienšūņu (Trichomonas, amēbu, spirochetes) pilnībā bloķējot to sulfhidril- enzimatisko sistēmu.

Daudzi ārstiem savos viedokļos par Osarbone uzsvērt, cik svarīgi ir saglabāt skābu vidi maksts. Šādi nosacījumi ir nepieciešami, lai novērstu absorbciju un sekojošu atsetarsola intoksikāciju pret tās sistēmisko rīcību. Ar šim mērķim narkotikas tika ievadīts glikozi. Fakts, ka glikoze (dažreiz nevis viņas sveces dekstroze piebilda, ka, patiesībā, ir līdzvērtīgs nomaiņa) - skaista "gards" substrāts dzīvē lactobacilli normālas maksts mikrofloras. Nesenie un radīt skābajā "Entourage" novēršot uzsūkšanos atsetarsola: tie veicina procesu sadalījumu glikozes, rezultātā atbrīvo pienskābi. Vēl viena sastāvdaļa Osarbona - borskābe - kalpo arī, lai samazinātu maksts pH.

Indikācijas Osarbona

 Svecītes Osarbon
 Norādījumus, lai Osarbonu ir vienīgā norāde par narkotiku: Trichomonas colpitis. Pacienti nedrīkst sajaukt šāda specializācija Osarbona kopš slimība tiek uzskatīta par, iespējams, visizplatītākais iekaisuma maksts infekciju, seksuāli transmisīvām slimībām. Kā norāda nosaukums, tas colpitis izraisa patogēnās baktērijas Trichomonas.

Vienīgā norāde uz Osarbona tikai parāda, ka citām slimībām ir efektīvāki narkotikas. Bet tas Trichomonas colpitis var pamatoti saukt Osarbona fiefdom.

Īss ceļvedis Osarbonu par pieteikumu

Pirms pieteikšanās Osarbon ar iecelšanu, jums ir sniegt jūsu ķermeņa stāvokļa guļus, izņemiet aizdedzes sveci no blistera un visdziļāk ievieto makstī. Daudzveidība uzņemšanas - 1 svecīte 1 reizi dienā. Ārstēšanas ilgums - 10 dienas.

Kontrindikācijas

Balstoties uz atsauksmēm Osarbone un pētījumu rezultāti veikts pirms reģistrācijas narkotiku, šādus kontrindikācijas tās saņemšanas:

 • pārmērīgs jutīgums pret šo narkotiku;
 • nepietiekama funkcionēšana nieru un / vai aknu;
 • diabēts;
 • tuberkuloze;
 • grūtniecība;
 • hemorāģisko diatēze.

Blakusefekts

Kā tajos Osarbone, narkotiku lietošana nerada taka nevēlamas blakusparādības. Dažreiz ir alerģiskas reakcijas. Ļoti reti - hepatīts, polineirīts (kopējais iznīcināšana nervu šķiedrām).

Lietojot pārdozēšanu Osarbona medicīnas praksē reģistrēts.

Šobrīd, pētījumi par mijiedarbību Osarbona ar citām zālēm nav veikti.

Brīdinājumi

Saskaņā ar instrukcijām Osarbonu narkotikas pārdod aptiekās ar recepti, kas ir diezgan saprotams, jo atsetarsol (atcerēties viņa arsēniskās dabu) ir indīgs.

Osarbon neietekmējot uzmanību un reakcijas ātrumu, vadot transportlīdzekļus un darbojas bīstamas iekārtas.

Instrukcijas uzglabāšanas Osarbonu

Osarbon jāuzglabā temperatūrā, kas nav augstāka par 25? C vietā aizsargāts no tiešiem saules stariem.

Uzglabāšanas laiks Osarbona ir 3 gadi no izdošanas dienas.

Яндекс.Метрика