Oscillococcinum

Oscillococcinum - homeopātiskā lieto, lai ārstētu saaukstēšanos.

 Oscillococcinum

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvais komponents ir palīdz pārvarēt darbību Oscillococcinum. Dati par darbības mehānismu narkotiku pieejams.

Produkta veids

Otsillokoktsinum uzrādīt kā balto homeopātiskās granulas, viegli šķīst ūdenī. Katra deva satur izrakstu no sirds un aknu barbariyskoy pīles (Anas barbariaelium, aknu et CORDIS extractum) - 200K (atšķaidīšana Korsakova) un palīgvielas - laktozi un saharozi. 1 deva, kas atbilst 1 g narkotikas. Polipropilēna caurules.

Tuvākais analogais ārstēšanai Oscillococcinum gripas un saaukstēšanās ir homeopātiskā kurpītes, Bryonia, Allium cepa, Camphora, Apis, Mercurius solubilis, Arnica, Baptisia, Belladonna, dulcamara, Eupatorium perfoliatum, Rhus toxicodendron, Ferrum phosphoricum, Kali iodatum, Gelsemium, Arsenicum albumu , Pulsatilla, Nux vomica, sēru.

Indikācijas Oscillococcinum

Saskaņā ar instrukcijām Oscillococcinum ieteicams ārstēšanai un gripas profilaksei un saaukstēšanās.

Kontrindikācijas

Oscillococcinum ir kontrindicēta individuāli paaugstināta jutība pret iekļautas to granulu sastāvu sastāvdaļām.

Kā lietot Oscillococcinum

Narkotika, tāpat kā citām analogiem homeopātiskās Oscillococcinum jāņem starp ēdienreizēm, vai ne agrāk kā vienu stundu pēc tā. Saturs konteinera, deva jāliek zem mēles un turiet, līdz tas pilnībā izšķīdis. Lietojot Oscillococcinum bērnu granulas var atšķaidīt nelielā ūdens.

Oscillococcinum Review ir visefektīvākais, ja pirmie slimības simptomi. Pirmā deva jālieto pēc iespējas ātrāk, un pēc tam uz dažām dienām, ir ieteicams lietot vienu devu ik pēc 6 stundām. Oscillococcinum terapija var kombinēt ar citām narkotikām. Ja simptomi nesamazinās dienas laikā, Jums jākonsultējas ar savu ārstu un mainīt ārstēšanas režīmu.

Epidēmijas laikā ieteicams lietot zāles reizi nedēļā vienu devu. Devas instrukcijas Oscillococcinum nav atkarīga no vecuma.

Pārdozēšanu Oscillococcinum pārskatus nav noteikta.  Oscillococcinum Homeopātiskās granulas

Blakus efekti

Nav blakusparādības, lietojot Oscillococcinum nav identificētas. Ja ārstēšanas laikā bija alerģija vai citas reakcijas vajadzētu meklēt medicīnisko palīdzību.

Uzglabāšanas nosacījumi

Oscillococcinum piemēro homeopātiskajām zālēm, bez receptes. Derīguma termiņš granulu - 5 gadi.

Яндекс.Метрика