Otofa

Otofa - narkotiku ar antibakteriālu darbību.  Otofa

Farmakoloģiskās iedarbības Otofa

Preparāts Otofa attiecas uz rifamicīns grupa antibiotiku tiek izmantots otorinolaringoloģijā.

Aktīvās vielas zāles Otofa, rifamicīns nātrija, kavē to augšanu streptokokiem, gonococci, stafilokoku, meningococci, Koch ir bacilis, Escherichia coli, Proteus.

Produkta veids

Otofa ražots veidā ausu pilienu.

Analogā Otofa - antibakteriālas pilieni Rifogal pati aktīvā viela.

Indikācijas

Pilieni ir indicēts ārstēšanai auss iekaisuma, hronisku vai akūtu vidusauss iekaisumu, pēc operācijas vidusausī.

Ir pieredze pieteikumu un labas atsauksmes Otofa no pacientiem ar bojātu bungādiņa.

Instrukcijas Otofa: kā izmantot

Otofa antibiotiku terapija ilgst vairāk nekā nedēļu - 5-6 dienu laikā vidēji.

Pieaugušiem pacientiem noteikts Eyedrops ausis trīs reizes dienā, 5 pilienus vienu reizi. Bērni var jāiepilina ausīs 3 pilieniem trīs reizes dienā.

Turklāt, gan bērni, gan pieaugušie, nevar apglabāt pilieni, un ielej ausī 2 reizes dienā un saglabāt zāles auss kanālā 2-3 minūtes.

Antibakteriāls Otofa veiksmīgi izmantota mazgāšanai timpanonā, kura tiek veikta, izmantojot katetram mansardā nopietnu slimības auss kanālā, piemēram, ar strutojošu auss iekaisums.  Zāļu forma ar narkotiku Otofa - ausu pilieni

Blakus efekti

Otofa un analogās Otofa var izraisīt kairinājumu un ādas apsārtums iekšpusē auss, var rasties arī citas alerģiskas reakcijas, kas saistītas ar neiecietību rifamicīns.

Pēc tam, izmantojot pilienus bungādiņa var krāsotas rozā, bet tas ir redzams tikai otoskopija (aptauja dzirdes kanālā) laikā.

Pārdozēšana pilieni maz ticams, jo vietējais piemērošana aktīvās vielas slikti uzsūcas asinsritē, un tādēļ nav sistēmiskas rīcību.

Kontrindikācijas Otofa

Otofa Instrukcijas norādīja, ka samazinājums nav paredzēts grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā, jo drošība zāles šiem nosacījumiem nav pierādīts.

Jūs arī nevar izmantot pilienus, ja konstatēta pastiprināta jutība pret rifamicīns.

Nav negatīvas atsauksmes Otofa ka tad, kad kopā ar citiem medikamentiem varētu izraisīt komplikācijas slimības vai pacienta veselības pasliktināšanos.

Aktīvā viela narkotiku tendence traipu audumus, tāpēc iepilināšanas pilieni pārliecinieties, ka viņi nesaņēma uz drēbēm.

Яндекс.Метрика